Nemačka

1.liga2.liga3.liga4.ligaKupLiga KupSuperkup

2014/20152013/20142012/20132011/20122010/20112009/20102008/2009

Nemačka 4 (Zapad)

Regionalliga West

  Sever    Zapad    Jug  
Ukupno
1Borusija D. II36245784 : 39(+45)77
2Sportfrojnde Lote362210464 : 31(+33)76
3Borusija MG II36216967 : 45(+22)69
4Ajntraht Trir361971057 : 34(+23)64
5Vupertaler SV361691168 : 49(+19)57
6Keln II3615111059 : 48(+11)56
7Fortuna Keln361581354 : 56(-2)53
8Rot Vajs Esen361571452 : 57(-5)52
9Kajzerslautern II3613121156 : 55(+1)51
10Verl361371639 : 48(-9)46
11Šalke 04 II361361755 : 63(-8)45
12Majnc 05 II361271749 : 47(+2)43
1307 Elversberg361191639 : 60(-21)42
14Bohum II361181742 : 64(-22)41
15Videnbrik 20003610101644 : 52(-8)40
16Idar Oberštajn361091738 : 62(-24)39
17Koblenc366131732 : 51(-19)31
18B. Leverkuzen II367101934 : 57(-23)31
19Fortuna 95 Dizeldorf II365141739 : 54(-15)29

Domaćin - Gost
Sort: UkupnoDomaćinGost
1Borusija D. II18102635 : 233218143149 : 1645
2Sportfrojnde Lote18124237 : 194018106227 : 1236
3Borusija MG II18132345 : 23411884622 : 2228
4Ajntraht Trir1892724 : 192918105333 : 1535
5Vupertaler SV18103541 : 20331866627 : 2924
6Keln II1895429 : 17321866630 : 3124
7Fortuna Keln18114337 : 233718441017 : 3316
8Rot Vajs Esen1874725 : 30251883727 : 2727
9Kajzerslautern II1858523 : 22231884633 : 3328
10Verl1881920 : 25251856719 : 2321
11Šalke 04 II1854924 : 29191882831 : 3426
12Majnc 05 II1872927 : 22231855822 : 2520
1307 Elversberg1887323 : 183118321316 : 4211
14Bohum II1866624 : 282418521118 : 3617
15Videnbrik 20001865727 : 29231845917 : 2317
16Idar Oberštajn1873821 : 29241836917 : 3315
17Koblenc1828815 : 27141845917 : 2417
18B. Leverkuzen II18351017 : 31141845917 : 2617
19Fortuna 95 Dizeldorf II1829720 : 241518351019 : 3014

Poslednji rezultatiRezultati - strana: 1234567Svi rezultati
Bajer Leverkuzen II
0:2
Idar Oberštajn
(0:1)(0-1) Stumpf Patrick 27' 
(0-2) Schug Karsten 67' 

Bohum II
2:1
Fortuna 95 Dizeldorf II
 75' Hrustic Nurdin (1-1)
 80' Wassinger Laurenz (2-1)
(0:1)(0-1) Maheu Justin 21' 

Bor. Menhen. II
3:0
Majnc 05 II
 16' Backer (1-0)
 29' Platzek Marcel (2-0)
 84' Podszus Marcel (3-0)
(2:0)

Kajzerslautern II
0:0
Šalke 04 II

Keln II
1:1
Verl
 58' Musculus Lucas (1-1)
(0:1)(0-1) Manstein Tim 16' 

Koblenc
2:1
07 Elversberg
 53' Nakai Tokio (1-1)
 79' Klasen Thomas (2-1)
(0:1)(0-1) Krasniqi Abedin 9' 
Fall Adam 80' 

Rot Vajs Esen
1:1
Fortuna Keln
 21' Avci Kerim (1-1)
(1:1)(0-1) Kuhn Maurice 6' 

Sportfrojnde Lote
2:1
Videnbrik 2000
 67' Hohnstedt Michael (1-1)
 76' Kotuljac Aleksandar (2-1)
(0:0)(0-1) Mainka Robert 56' 

Vupertaler SV
3:5
Borusija Dortmund II
 34' Landers Marcel (1-2)
 47' Quotschalla Marco (2-3)
 58' Flessers Robert
 59' Knappmann Christian (3-4)
(1:3)(0-1) Vrancic 9' 
(0-2) Boyd Terrence 16' 
(1-3) Hofmann Jonas 40' 
(2-4) Hofmann Jonas 55' 
(3-5) Vrancic 90' 

Ajntraht Trir
0:1
Sportfrojnde Lote
(0:1)(0-1) Kotuljac Aleksandar 18' 

Borusija Dortmund II
2:0
Bohum II
 20' Benatelli Rico (1-0)
 70' Vrancic (2-0)
(1:0)

Fortuna 95 Dizeldorf II
0:2
Rot Vajs Esen
(0:2)(0-1) Koep Benedikt 26' 
(0-2) Koep Benedikt 40' 

Fortuna Keln
1:0
Bor. Menhen. II
 42' Pagano Silvio (1-0)
(1:0)

Idar Oberštajn
0:1
Kajzerslautern II
(0:0)(0-1) Zellner Steven 71' 

Keln II
3:1
Koblenc
 52' Przybylko Kacper (1-1)
 81' Schwellenbach Stefan (2-1)
 90' Musculus Lucas (3-1)
(0:1)(0-1) Klasen Thomas 15' 

Majnc 05 II
0:1
Verl
(0:1)(0-1) Rasp Manuel 28' 

Videnbrik 2000
3:1
Bajer Leverkuzen II
 83' Kniat Michel (1-1)
 87' Boachie Stephan (2-1)
 90' Boachie Stephan (3-1)
(0:0)(0-1) Biada Julius 50' 

Šalke 04 II
1:2
Vupertaler SV
 39' Langlitz Alexander (1-0)
(1:0)(1-1) Quotschalla Marco 67' 
(1-2) Knappmann Christian 84' 

07 Elversberg
2:1
Keln II
 58' Krasniqi Abedin (1-0)
 68' Krasniqi Abedin (2-1)
(0:0)(1-1) Przybylko Kacper 62' 

Bohum II
1:4
Šalke 04 II
 70' Fachat Abdessamad (1-2)
 72' Kalina Christian
(0:2)(0-1) Schmidt Pascal 19' 
(0-2) Torres Jimenez Manuel 32' 
Iberdemaj Ideal 68' 
(1-3) Schmidt Pascal 75' 
(1-4) Muller David 78' 

Bor. Menhen. II
2:1
Fortuna 95 Dizeldorf II
 64' Bieler Alexander (1-0)
 89' Dertwinkel Patrick (2-1)
(0:0)(1-1) Blaas Martin 79' 

Kajzerslautern II
2:2
Videnbrik 2000
 7' Lindner Sebastian (1-0)
 80' Stulin Alan (2-1)
(1:1)(1-1) Mainka Robert 44' 
(2-2) Mainka Robert 82' 

Rot Vajs Esen
0:4
Borusija Dortmund II
(0:1)(0-1) Boyd Terrence 12' 
(0-2) Boyd Terrence 53' 
(0-3) Benatelli Rico 56' 
(0-4) Vrancic 66' 

Verl
3:0
Fortuna Keln
 48' Manstein Tim (1-0)
 53' Schroder (2-0)
 89' Bomer-Schulte Friedrich (3-0)
(0:0)

Vupertaler SV
6:0
Idar Oberštajn
 5' Knappmann Christian (1-0)
 13' Zieba Maciej (2-0)
 28' Flessers Robert (3-0)
 43' Zieba Maciej (4-0)
 67' Quotschalla Marco (5-0)
 87' Herzenbruch Felix (6-0)
(4:0)

Bajer Leverkuzen II
0:2
Ajntraht Trir
(0:1)(0-1) Knartz Holger 5' 
(0-2) Kulabas 54' 

Koblenc
1:1
Majnc 05 II
 22' Klasen Thomas (1-1)
(1:1)(0-1) Durm Eric 18' 

Fortuna Keln
3:1
Koblenc
 3' Moritz Steffen (1-0)
 58' Montabell Fabian (2-0)
 68' Montabell Fabian (3-0)
(1:0)(3-1) Klasen Thomas 71' 

Ajntraht Trir
3:1
Kajzerslautern II
 52' Kraus Thomas (1-0)
 85' Herzig Denny (2-1)
 89' Knartz Holger (3-1)
(0:0)(1-1) Orban Willi 78' 

Borusija Dortmund II
1:0
Bor. Menhen. II
 89' Fring Konstantin (1-0)
(0:0)

Idar Oberštajn
2:0
Bohum II
 28' Stumpf Patrick (1-0)
 61' Mertinitz Robin (2-0)
(1:0)

Majnc 05 II
5:0
07 Elversberg
 18' Saller Benedikt (1-0)
 26' Jeffrey Jared (2-0)
 28' Parker Shawn (3-0)
 50' Meissner Thomas (4-0)
 84' Tankulic Luka (5-0)
(3:0)

Videnbrik 2000
0:0
Vupertaler SV

Šalke 04 II
2:3
Rot Vajs Esen
 17' Wiegel Andreas (1-0)
 22' Iberdemaj Ideal (2-0)
(2:2)(2-1) Avci Kerim 24' 
(2-2) Brauer Timo 43' 
(2-3) Koep Benedikt 65' 

Fortuna 95 Dizeldorf II
1:1
Verl
 85' Haufe Nico (1-1)
(0:0)(0-1) Manstein Tim 56' 

Sportfrojnde Lote
2:0
Bajer Leverkuzen II
 51' Gataric (1-0)
 80' Gataric (2-0)
(0:0)

Bor. Menhen. II
6:1
Šalke 04 II
 40' Backer (1-0)
 57' Backer (2-0)
 63' Younes Amin (3-0)
 68' Backer (4-0)
 75' Dowidat Dennis (5-1)
 86' Zimmermann Matthias (6-1)
(1:0)(4-1) Wiegel Andreas 70' 

Verl
0:3
Borusija Dortmund II
(0:1)(0-1) Halstenberg Marcel 9' 
(0-2) Treude Tim 83' 
(0-3) Benatelli Rico 87' 

07 Elversberg
2:1
Fortuna Keln
 10' Deville Maurice (1-0)
 11' Krasniqi Abedin (2-0)
(2:0)(2-1) Montabell Fabian 48' 

Bohum II
1:1
Videnbrik 2000
 15' Wassinger Laurenz (1-0)
(1:1)(1-1) Jansen Dominik 45' 

Kajzerslautern II
0:1
Sportfrojnde Lote
(0:1)(0-1) Loose Julian 7' 

Koblenc
0:3
Fortuna 95 Dizeldorf II
(0:1)(0-1) Schwadorf Jules 36' 
(0-2) Blaas Martin 54' 
(0-3) Bijev Villyan 67' 

Rot Vajs Esen
0:0
Idar Oberštajn

Vupertaler SV
2:1
Ajntraht Trir
 27' Knappmann Christian (1-0)
 62' Zieba Maciej (2-0)
(1:0)(2-1) Kulabas 67' 

Keln II
1:0
Majnc 05 II
 14' Przybylko Kacper (1-0)
(1:0)

Koblenc
0:2
Bohum II
(0:1)(0-1) Wassinger Laurenz 10' 
(0-2) Bulut Onur 62' 

Verl
2:1
Rot Vajs Esen
 63' Schroder (1-0)
 70' Martinovic Marko (2-0)
(0:0)(2-1) Brauer Timo 84' 

Vupertaler SV
3:0
Bajer Leverkuzen II
 23' Flottmann Daniel (1-0)
 62' Knappmann Christian (2-0)
 72' Knappmann Christian (3-0)
(1:0)

Šalke 04 II
1:2
Ajntraht Trir
 6' Iberdemaj Ideal (1-0)
(1:1)(1-1) Pagenburg Chhunly 39' 
(1-2) Pagenburg Chhunly 51' 

Videnbrik 2000
0:1
Rot Vajs Esen
(0:1)(0-1) Lemke Holger 34' 

Ajntraht Trir
3:1
Bohum II
 23' Pagenburg Chhunly (1-1)
 55' Kraus Thomas (2-1)
 90' Kudozovic (3-1)
(1:1)(0-1) Wassinger Laurenz 4' 

Borusija Dortmund II
2:3
Koblenc
 27' Halstenberg Marcel (1-1)
 86' Paurevic Ivan (2-3)
(1:1)(0-1) Klasen Thomas 24' 
(1-2) Klasen Thomas 73' 
(1-3) Nakai Tokio 74' 

Fortuna 95 Dizeldorf II
1:2
07 Elversberg
 78' Maheu Justin (1-2)
(0:1)(0-1) Pellowski 10' 
(0-2) Deville Maurice 65' 

Fortuna Keln
1:1
Keln II
 37' Moritz Steffen (1-0)
(1:0)(1-1) Przybylko Kacper 47' 

Idar Oberštajn
2:0
Bor. Menhen. II
 2' Stumpf Patrick (1-0)
 78' Stumpf Patrick (2-0)
(1:0)

Sportfrojnde Lote
3:5
Vupertaler SV
 8' Wingerter Benjamin (1-0)
 73' Kotuljac Aleksandar (2-4)
 75' Engelmann Simon (3-4)
(1:2)(1-1) Zieba Maciej 20' 
(1-2) Landers Marcel 25' 
(1-3) Lorenz Marc 49' 
(1-4) Zieba Maciej 52' 
Haas Felix 55' 
(3-5) Quotschalla Marco 90' 

Šalke 04 II
1:2
Verl
 54' Muller David (1-2)
(0:2)(0-1) Brinker Sascha 8' 
(0-2) Bomer-Schulte Friedrich 28' 

Bajer Leverkuzen II
2:2
Kajzerslautern II
 26' Weiler Rico (1-1)
 39' Temeltas Timur (2-1)
(2:1)(0-1) Stulin Alan 22' 
(2-2) Catic Dzenan 89' 

Bohum II
0:2
Sportfrojnde Lote
(0:1)(0-1) Loose Julian 19' 
(0-2) Engelmann Simon 89' 

Majnc 05 II
3:1
Fortuna Keln
 18' Tankulic Luka (1-0)
 65' Lutz Carsten (2-0)
 82' Durm Eric (3-1)
(1:0)(2-1) Dahmani Hamdi 72' 

Rot Vajs Esen
0:4
Ajntraht Trir
(0:2)(0-1) Pintol Benjamin 35' 
(0-2) Kulabas 37' 
(0-3) Kraus Thomas 47' 
(0-4) Pagenburg Chhunly 70' 

07 Elversberg
1:2
Borusija Dortmund II
 75' Grimm Christian (1-2)
(0:2)(0-1) Duksch Marvin 17' 
(0-2) Da Silva Antonio 27' 

Bor. Menhen. II
1:1
Videnbrik 2000
 81' Platzek Marcel (1-1)
(0:0)(0-1) Mainka Robert 52' 

Keln II
2:0
Fortuna 95 Dizeldorf II
 20' Thelen Stefan (1-0)
 89' Przybylko Kacper (2-0)
(1:0)

Koblenc
0:2
Šalke 04 II
(0:1)(0-1) Schmidt Pascal 45' 
(0-2) Iberdemaj Ideal 90' 

Verl
0:4
Idar Oberštajn
(0:1)(0-1) Stumpf Patrick 9' 
(0-2) Sawin Konstantin 63' 
(0-3) Mertinitz Robin 77' 
(0-4) Sawin Konstantin 83' 

Kajzerslautern II
2:4
Vupertaler SV
 58' Zellner Steven (1-0)
 88' Freyer Patrick (2-4)
(0:0)(1-1) Knappmann Christian 62' 
(1-2) Knappmann Christian 65' 
(1-3) Knappmann Christian 70' 
(1-4) Knappmann Christian 73' 

Sportfrojnde Lote
1:1
Rot Vajs Esen
 90' Schlosser Christian (1-1)
(0:1)(0-1) Grund Kevin 43' 

Ajntraht Trir
3:0
Bor. Menhen. II
 40' Pintol Benjamin (1-0)
 44' Pagenburg Chhunly (2-0)
 78' Kulabas (3-0)
(2:0)

Borusija Dortmund II
4:2
Keln II
 6' Vrancic (1-0)
 32' Schwellenbach Stefan (2-0)
 85' Duksch Marvin (3-2)
 90' Vrancic (4-2)
(2:0)(2-1) Karadeniz Berkan 52' 
(2-2) Thelen Stefan 62' 

Idar Oberštajn
0:3
Koblenc
(0:2)(0-1) Klasen Thomas 27' 
(0-2) Arslan Kerim 35' 
(0-3) Gentner Thomas 87' 

Videnbrik 2000
1:1
Verl
 40' Mainka Robert (1-1)
(1:1)(0-1) Rasp Manuel 21' 

Šalke 04 II
4:0
07 Elversberg
 28' Langlitz Alexander (1-0)
 77' Erwig-Druppel Jonas (2-0)
 83' Torres Jimenez Manuel (3-0)
 90' Sabah Alban (4-0)
(1:0)

Fortuna 95 Dizeldorf II
1:2
Majnc 05 II
 74' Maheu Justin (1-2)
(0:2)(0-1) Spahiu Albert 22' 
(0-2) Durm Eric 40' 

Ajntraht Trir
1:0
Fortuna Keln
 83' Kudozovic (1-0)
(0:0)

Bajer Leverkuzen II
1:3
Bohum II
 23' Steffen (1-0)
 61' Kreyer Sven
(1:1)(1-1) Freiberger Kevin 42' 
(1-2) Wassinger Laurenz 55' 
(1-3) Wolff Julian 87' 

07 Elversberg
1:1
Vupertaler SV
 59' Deville Maurice (1-1)
(0:0)(0-1) Knappmann Christian 52' 

Idar Oberštajn
2:1
Videnbrik 2000
 52' Wischang Eric (1-1)
 90' Maurer Simon (2-1)
(0:0)(0-1) Jansen Dominik 51' 

Keln II
4:2
Šalke 04 II
 51' Schwellenbach Stefan (1-2)
 54' Przybylko Kacper (2-2)
 70' Schwarz Julian (3-2)
 78' Thelen Stefan (4-2)
(0:2)(0-1) Sabah Alban 7' 
(0-2) Sabah Alban 28' 

Verl
1:0
Ajntraht Trir
 59' Manstein Tim (1-0)
(0:0)

07 Elversberg
1:1
Idar Oberštajn
 42' Krasniqi Abedin (1-0)
(1:0)(1-1) Klas Daniel 83' 

Bohum II
0:2
Kajzerslautern II
(0:0)(0-1) Wooten Andrew 54' 
(0-2) Wooten Andrew 84' 

Bor. Menhen. II
0:2
Sportfrojnde Lote
(0:0)(0-1) Engelmann Simon 48' 
(0-2) Loose Julian 72' 

Fortuna Keln
3:0
Fortuna 95 Dizeldorf II
 44' Montabell Fabian (1-0)
 52' Montabell Fabian (2-0)
 87' Pospischil Christian (3-0)
(1:0)

Majnc 05 II
0:3
Borusija Dortmund II
(0:0)(0-1) Duksch Marvin 50' 
(0-2) Boyd Terrence 62' 
(0-3) Boyd Terrence 74' 

Koblenc
0:3
Videnbrik 2000
(0:1)(0-1) Bulut Muhammed 19' 
(0-2) Mainka Robert 53' 
(0-3) Mainka Robert 70' 

Rot Vajs Esen
2:1
Bajer Leverkuzen II
 9' Lemke Holger (1-0)
 74' Koep Benedikt (2-0)
(1:0)(2-1) Al Ghaddioui Hamadi 82' 

Ajntraht Trir
2:4
Borusija Dortmund II
 49' Zittlau Fabian (1-2)
 82' Kudozovic (2-4)
(0:2)(0-1) Paurevic Ivan 10' 
(0-2) Halstenberg Marcel 45' 
(1-3) Hofmann Jonas 60' 
(1-4) Duksch Marvin 79' 

Idar Oberštajn
1:1
Sportfrojnde Lote
 45' Stumpf Patrick (1-0)
(1:0)(1-1) Gorschluter Tim 70' 

Vupertaler SV
1:2
Keln II
 48' Flessers Robert (1-1)
(0:1)(0-1) Przybylko Kacper 39' 
(1-2) Thelen Stefan 74' 

Bohum II
2:0
07 Elversberg
 13' Kyei Hans (1-0)
 54' Kyei Hans (2-0)
(1:0)

Bor. Menhen. II
3:0
Verl
 8' Bieler Alexander (1-0)
 56' Dams Niklas (2-0)
 80' Korb Julian (3-0)
(1:0)

Kajzerslautern II
2:0
Majnc 05 II
 39' Swierczok Jakub (1-0)
 87' Sukuta-Pasu Richard (2-0)
(1:0)

Rot Vajs Esen
2:0
Koblenc
 27' Grund Kevin (1-0)
 51' Kaya Gungor (2-0)
(1:0)

Videnbrik 2000
3:5
Šalke 04 II
 8' Mainka Robert (1-0)
 38' Mainka Robert (2-2)
 76' Halstenberg Benjamin (3-4)
(2:3)(1-1) Langlitz Alexander 17' 
(1-2) Iberdemaj Ideal 18' 
(2-3) Torres Jimenez Manuel 44' 
(2-4) Langlitz Alexander 48' 
(3-5) Ernst Dominik 78' 

Idar Oberštajn
1:1
Keln II
 10' Stumpf Patrick (1-0)
(1:1)(1-1) Karadeniz Berkan 45' 

Bajer Leverkuzen II
1:2
Bor. Menhen. II
 76' Lanwer Oliver (1-1)
(0:0)(0-1) Platzek Marcel 56' 
(1-2) Dowidat Dennis 77' 

Borusija Dortmund II
4:1
Fortuna Keln
 32' Vrancic (1-0)
 63' Duksch Marvin (2-0)
 74' Duksch Marvin (3-0)
 75' Vrancic (4-0)
(1:0)(4-1) Pagano Silvio 80' 

Kajzerslautern II
1:2
Rot Vajs Esen
 46' Modica Giuliano (1-0)
(0:0)(1-1) Brauer Timo 69' 
(1-2) Grund Kevin 73' 

Sportfrojnde Lote
2:1
Verl
 23' Liesenfeld Fabian (1-0)
 32' Lorenz Marc (2-1)
(2:1)(1-1) Arifi Jeton 31' 

Šalke 04 II
1:1
Majnc 05 II
 23' Weber Richard (1-0)
(1:1)(1-1) Yilmaz Deniz 24' 

Ajntraht Trir
0:0
Koblenc

Videnbrik 2000
0:1
07 Elversberg
(0:1)(0-1) Krasniqi Abedin 44' 

Vupertaler SV
3:0
Bohum II
 42' Knappmann Christian (1-0)
 57' Flessers Robert (2-0)
 60' Quotschalla Marco (3-0)
(1:0)

Borusija Dortmund II
3:0
Vupertaler SV
 56' Boyd Terrence (1-0)
 87' Fring Konstantin (2-0)
 90' Vrancic (3-0)
(0:0)Flottmann Daniel 73' 

Fortuna Keln
2:1
Sportfrojnde Lote
 11' Pagano Silvio (1-0)
 23' Montabell Fabian (2-1)
(2:1)(1-1) Heber Tibor 13' 
Schlosser Christian 90' 

Šalke 04 II
1:0
Idar Oberštajn
 2' Torres Jimenez Manuel (1-0)
(1:0)

07 Elversberg
2:2
Ajntraht Trir
 10' Schug Marcel (1-0)
 15' Schug Marcel (2-0)
(2:2)(2-1) Kraus Thomas 43' 
(2-2) Cozza Cataldo 44' 

Bor. Menhen. II
3:2
Kajzerslautern II
 41' Platzek Marcel (1-1)
 56' Platzek Marcel (2-1)
 64' Tobor Sascha (3-1)
(1:1)(0-1) Zellner Steven 14' 
(3-2) Zellner Steven 72' 

Fortuna 95 Dizeldorf II
3:3
Borusija Dortmund II
 11' Bijev Villyan (1-0)
 48' Michalsky Sebastian (2-2)
 52' Aydin Ali (3-2)
(1:2)(1-1) Benatelli Rico 40' 
(1-2) Boyd Terrence 43' 
(3-3) Baykan Ensar 85' 

Fortuna Keln
2:1
Šalke 04 II
 7' Pagano Silvio (1-0)
 33' Pagano Silvio (2-1)
(2:1)(1-1) Torres Jimenez Manuel 13' 

Keln II
1:0
Videnbrik 2000
 58' Homig Robin (1-0)
(0:0)Studtrucker Marvin 79' 

Rot Vajs Esen
1:1
Vupertaler SV
 30' Denker Thomas (1-0)
(1:0)(1-1) Flottmann Daniel 82' 

Majnc 05 II
3:0
Idar Oberštajn
 56' Yilmaz Deniz (1-0)
 76' Yilmaz Deniz (2-0)
 89' Yilmaz Deniz (3-0)
(0:0)

Koblenc
0:0
Sportfrojnde Lote

Verl
1:2
Bajer Leverkuzen II
 11' Schroder (1-0)
(1:0)(1-1) Al Ghaddioui Hamadi 48' 
(1-2) Steffen 76' 

07 Elversberg
0:4
Rot Vajs Esen
(0:2)(0-1) Brauer Timo 32' 
(0-2) Kaya Gungor 35' 
(0-3) Grund Kevin 46' 
(0-4) Koep Benedikt 76' 

Borusija Dortmund II
1:0
Videnbrik 2000
 71' Owomoyela Patrick (1-0)
(0:0)

Fortuna 95 Dizeldorf II
1:1
Ajntraht Trir
 71' Aydin Ali (1-1)
(0:1)(0-1) Kulabas 32' 

Fortuna Keln
3:4
Kajzerslautern II
 34' Moritz Steffen (1-1)
 35' Montabell Fabian (2-1)
 66' Pospischil Christian (3-3)
(2:1)(0-1) Zuck Hendrick 4' 
(2-2) Wooten Andrew 53' 
(2-3) Wooten Andrew 57' 
(3-4) Wooten Andrew 88' 

Ajntraht Trir
1:3
Keln II
 5' Pollok Wojciech (1-0)
(1:1)(1-1) Przybylko Kacper 20' 
(1-2) Schwellenbach Stefan 62' 
(1-3) Schulte Dennis 90' 

Bajer Leverkuzen II
0:4
Koblenc
(0:1)(0-1) Nakai Tokio 11' 
(0-2) Klasen Thomas 74' 
(0-3) Kim Jung Hun 84' 
(0-4) Mineiro 89' 

Idar Oberštajn
1:3
Fortuna Keln
 5' Wischang Eric (1-0)
(1:0)(1-1) Pagano Silvio 56' 
(1-2) Dahmani Hamdi 57' 
(1-3) Pagano Silvio 63' 

Sportfrojnde Lote
4:3
07 Elversberg
 9' Liesenfeld Fabian (1-0)
 26' Zinke Sebastian (2-0)
 41' Lorenz Marc (3-0)
 76' Zech Oliver (4-2)
(3:0)(3-1) Schug Marcel 57' 
(3-2) Deville Maurice 73' 
(4-3) Wolf Sebastian 78' 

Vupertaler SV
3:0
Bor. Menhen. II
 38' Knappmann Christian (1-0)
 49' Zieba Maciej (2-0)
 70' Knappmann Christian (3-0)
(1:0)

Šalke 04 II
2:0
Fortuna 95 Dizeldorf II
 35' Hofmann Philipp (1-0)
 77' Hofmann Philipp (2-0)
(1:0)

Bohum II
2:4
Rot Vajs Esen
 42' Wassinger Laurenz (1-2)
 89' Kyei Hans (2-4)
(1:2)(0-1) Grund Kevin 26' 
(0-2) Heppke Markus 41' 
(1-3) Kaya Gungor 56' 
(1-4) Avci Kerim 60' 

Kajzerslautern II
0:0
Verl

Videnbrik 2000
2:3
Majnc 05 II
 32' Leeneman Marcel (1-1)
 36' Bulut Muhammed (2-1)
(2:1)(0-1) Meissner Thomas 16' 
(2-2) Gopko Eugen 58' 
(2-3) Parker Shawn 71' 

07 Elversberg
2:1
Verl
 32' Schug Marcel (1-1)
 75' Grimm Christian (2-1)
(1:1)(0-1) Arifi Jeton 10' 

Borusija Dortmund II
2:0
Sportfrojnde Lote
 62' Baykan Ensar (1-0)
 65' Boyd Terrence (2-0)
(0:0)

Fortuna 95 Dizeldorf II
1:1
Bohum II
 14' Schwertfeger Kai (1-0)
(1:0)(1-1) Freiberger Kevin 73' 

Rot Vajs Esen
1:4
Bor. Menhen. II
 61' Heppke Markus (1-3)
(0:3)(0-1) Podszus Marcel 11' 
(0-2) Podszus Marcel 26' 
(0-3) Podszus Marcel 37' 
(1-4) Podszus Marcel 69' 

Šalke 04 II
1:1
Bajer Leverkuzen II
 74' Wiegel Andreas (1-1)
(0:1)(0-1) Kreyer Sven 12' 

Verl
1:0
Vupertaler SV
 42' Lauretta David (1-0)
(1:0)

Bor. Menhen. II
3:1
Bohum II
 30' Backer (1-0)
 38' Backer (2-0)
 90' Tobor Sascha (3-1)
(2:1)(2-1) Kefkir Oguzhan 44' 

Borusija Dortmund II
2:1
Šalke 04 II
 11' Bakalorz Marvin (1-0)
 13' Hofmann Jonas (2-0)
(2:0)(2-1) Torres Jimenez Manuel 63' 

Fortuna 95 Dizeldorf II
3:1
Idar Oberštajn
 50' Haufe Nico (1-1)
 61' Passage Maurice (2-1)
 79' Michalsky Sebastian (3-1)
(0:1)(0-1) Stumpf Patrick 11' 

Fortuna Keln
3:1
Videnbrik 2000
 30' Pagano Silvio (1-0)
 50' Laux Oliver (2-0)
 84' Pagano Silvio (3-1)
(1:0)(2-1) Mainka Robert 54' 
Hoveler Sven 73' 

Keln II
1:1
Sportfrojnde Lote
 5' Przybylko Kacper (1-0)
(1:0)(1-1) Schlosser Christian 61' 

Koblenc
2:3
Kajzerslautern II
 42' Haben Stefan (1-1)
 71' Kim Jung Hun (2-1)
(1:1)(0-1) Swierczok Jakub 25' 
(2-2) Orban Willi 74' 
(2-3) Swierczok Jakub 78' 

Majnc 05 II
0:1
Ajntraht Trir
(0:1)(0-1) Kraus Thomas 30' 

07 Elversberg
1:0
Bajer Leverkuzen II
 59' Krasniqi Abedin (1-0)
(0:0)

Fortuna 95 Dizeldorf II
0:1
Bajer Leverkuzen II
(0:0)(0-1) Kreyer Sven 65' 

Koblenc
1:2
Bor. Menhen. II
 65' Klasen Thomas (1-2)
(0:1)(0-1) Cigerci Tolga 43' 
(0-2) Backer 50' 

Idar Oberštajn
0:1
Borusija Dortmund II
(0:0)(0-1) Benatelli Rico 53' 

Bajer Leverkuzen II
1:0
Keln II
 26' Hirsch Sebastian (1-0)
(1:0)Musculus Lucas 70' 

Bohum II
2:1
Verl
 10' Wassinger Laurenz (1-0)
 16' Gotze Fabian (2-0)
(2:1)(2-1) Arifi Jeton 45' 

Kajzerslautern II
2:1
07 Elversberg
 38' Zuck Hendrick (1-0)
 79' Wooten Andrew (2-1)
(1:1)(1-1) Gross Marc 40' 

Vupertaler SV
0:1
Koblenc
(0:0)(0-1) Stahl Michael 49' 
Goderz Johannes 64' 

Sportfrojnde Lote
1:0
Majnc 05 II
 90' Zinke Sebastian (1-0)
(0:0)

Videnbrik 2000
3:1
Fortuna 95 Dizeldorf II
 17' Studtrucker Marvin (1-1)
 50' Mainka Robert (2-1)
 64' Rodriguez-Diaz Diego (3-1)
(1:1)(0-1) Haufe Nico 8' 

Borusija Dortmund II
2:1
Kajzerslautern II
 7' Baykan Ensar (1-0)
 21' Boyd Terrence (2-0)
(2:0)(2-1) Wooten Andrew 51' 

Keln II
0:1
Kajzerslautern II
(0:0)(0-1) Wooten Andrew 69' 

Majnc 05 II
1:2
Bajer Leverkuzen II
 18' Yilmaz Deniz (1-0)
(1:0)(1-1) Haitz 58' 
(1-2) Kreyer Sven 81' 

Bajer Leverkuzen II
0:1
Fortuna Keln
(0:0)(0-1) Pospischil Christian 90' 

Sportfrojnde Lote
1:0
Fortuna 95 Dizeldorf II
 53' Kotuljac Aleksandar (1-0)
(0:0)

Keln II
0:1
Bor. Menhen. II
(0:0)(0-1) Tobor Sascha 85' 

Keln II
4:0
Bohum II
 5' Bisanovic (1-0)
 44' Musculus Lucas (2-0)
 72' Homig Robin (3-0)
 83' Przybylko Kacper (4-0)
(2:0)

Majnc 05 II
1:2
Vupertaler SV
 3' Tankulic Luka (1-0)
(1:1)(1-1) Schlieter Thomas 37' 
(1-2) Zieba Maciej 71' 

Verl
0:0
Koblenc

Ajntraht Trir
0:1
Idar Oberštajn
(0:1)(0-1) Wischang Eric 5' 

Bajer Leverkuzen II
1:2
Borusija Dortmund II
 34' Weiler Rico (1-0)
(1:0)(1-1) Baykan Ensar 52' 
(1-2) Benatelli Rico 87' 

Bohum II
2:2
Majnc 05 II
 5' Wolff Julian (1-0)
 22' Freiberger Kevin (2-0)
(2:1)(2-1) Durm Eric 35' 
(2-2) Hoilett Jaineil 63' 

Bor. Menhen. II
2:1
07 Elversberg
 10' Dowidat Dennis (1-0)
 18' Platzek Marcel (2-0)
(2:0)(2-1) Blaswich Janis Jonathan 84' 

Kajzerslautern II
1:0
Fortuna 95 Dizeldorf II
 76' Wooten Andrew (1-0)
(0:0)

Rot Vajs Esen
3:4
Keln II
 50' Lenz Lukas (1-1)
 59' Brauer Timo (2-1)
 62' Lenz Lukas (3-1)
(0:1)(0-1) Homig Robin 45' 
(3-2) Bisanovic 65' 
(3-3) Musculus Lucas 83' 
(3-4) Thelen Stefan 89' 

Vupertaler SV
1:0
Fortuna Keln
 63' Moosmayer Tom (1-0)
(0:0)

Sportfrojnde Lote
2:0
Šalke 04 II
 15' Kotuljac Aleksandar (1-0)
 47' Hohnstedt Michael (2-0)
(1:0)

Fortuna 95 Dizeldorf II
0:0
Vupertaler SV

Majnc 05 II
1:2
Rot Vajs Esen
 37' Schneider Manuel (1-0)
(1:0)(1-1) Koep Benedikt 51' 
(1-2) Grund Kevin 89' 

Fortuna Keln
1:4
Bohum II
 11' Yilmaz Ozan (1-0)
(1:1)(1-1) Wassinger Laurenz 14' 
(1-2) Wassinger Laurenz 72' 
(1-3) Freiberger Kevin 74' 
(1-4) Wassinger Laurenz 79' 

Fortuna Keln
4:2
Rot Vajs Esen
 10' Pagano Silvio (1-0)
 20' Dahmani Hamdi (2-0)
 33' Caspers Dirk (3-0)
 77' Yilmaz Ozan (4-1)
(3:0)(3-1) Enzmann Leon 47' 
(4-2) Brauer Timo 80' 

Majnc 05 II
1:2
Bor. Menhen. II
 33' Durm Eric (1-2)
(1:2)(0-1) Dowidat Dennis 3' 
(0-2) Podszus Marcel 21' 

Videnbrik 2000
0:0
Ajntraht Trir

Bohum II
0:3
Borusija Dortmund II
(0:0)(0-1) Huebner Florian 53' 
(0-2) Boyd Terrence 59' 
(0-3) Soltanpour Kiyan 85' 

Bor. Menhen. II
2:1
Fortuna Keln
 49' Dowidat Dennis (1-1)
 61' Kachunga Elias (2-1)
(0:1)(0-1) Blaswich Janis Jonathan 8' 

Kajzerslautern II
1:1
Idar Oberštajn
 85' Wooten Andrew (1-0)
(0:0)(1-1) Gunduz Ferhat 90' 

Koblenc
2:2
Keln II
 32' Stahl Michael (1-2)
 74' Nakai Tokio (2-2)
 76' Nonnenmann Patrick
(1:2)(0-1) Uth Mark 14' 
(0-2) Uth Mark 19' 

Rot Vajs Esen
3:1
Fortuna 95 Dizeldorf II
 6' Lemke Holger (1-0)
 37' Kaya Gungor (2-0)
 77' Kaya Gungor (3-1)
(1:0)(2-1) Aydin Ali 62' 

Sportfrojnde Lote
2:3
Ajntraht Trir
 37' Hess (1-1)
 78' Maczkowiak Andre
 89' Hess (2-3)
(1:1)(0-1) Kraus Thomas 33' 
(1-2) Kulabas 46' 
(1-3) Drescher Thomas 85' 

Verl
1:0
Majnc 05 II
 3' Haeder Matthias (1-0)
(1:0)

Bajer Leverkuzen II
0:2
Videnbrik 2000
(0:2)(0-1) Aosman Aias 16' 
(0-2) Mainka Robert 35' 

Vupertaler SV
2:0
Šalke 04 II
 38' Zieba Maciej (1-0)
 62' Flessers Robert (2-0)
(1:0)

07 Elversberg
3:0
Koblenc

Borusija Dortmund II
0:1
Rot Vajs Esen
 52' Le Tallec
 88' Halstenberg Marcel
(0:0)(0-1) Koep Benedikt 90' 
Grund Kevin 94' 

Fortuna 95 Dizeldorf II
1:1
Bor. Menhen. II
 90' Konigs Marco (1-1)
(0:0)(0-1) Kachunga Elias 59' 

Fortuna Keln
1:0
Verl
 14' Pagano Silvio (1-0)
(1:0)

Idar Oberštajn
0:4
Vupertaler SV
(0:3)(0-1) Knappmann Christian 9' 
(0-2) Knappmann Christian 17' 
(0-3) Knappmann Christian 21' 
(0-4) Zieba Maciej 74' 

Keln II
1:1
07 Elversberg
 1' Kialka Thiemo-Jerome (1-0)
(1:1)(1-1) Deville Maurice 8' 
Weiersbach Julian 33' 

Majnc 05 II
0:0
Koblenc

Videnbrik 2000
3:3
Kajzerslautern II
 60' Jansen Dominik (1-2)
 68' Jansen Dominik (2-3)
 72' Aosman Aias (3-3)
(0:2)(0-1) Orban Willi 39' 
(0-2) Wooten Andrew 45' 
(1-3) Wooten Andrew 65' 

Šalke 04 II
1:3
Bohum II
 58' Loheider David (1-2)
(0:2)(0-1) Freiberger Kevin 20' 
(0-2) Freiberger Kevin 36' 
(1-3) Freiberger Kevin 60' 

Ajntraht Trir
1:0
Bajer Leverkuzen II
 6' Herzig Denny (1-0)
(1:0)

Verl
3:1
Fortuna 95 Dizeldorf II
 47' Kaminski Marko (1-0)
 61' Lauretta David (2-0)
 87' Haeder Matthias (3-1)
(0:0)(2-1) Aydin Ali 84' 

07 Elversberg
0:0
Majnc 05 II

Bohum II
1:0
Idar Oberštajn
 72' Freiberger Kevin (1-0)
(0:0)

Bor. Menhen. II
2:1
Borusija Dortmund II
 47' Kachunga Elias (1-1)
 84' Rupp Lucas (2-1)
(0:1)(0-1) Bakalorz Marvin 19' 

Kajzerslautern II
4:2
Ajntraht Trir
 40' Zuck Hendrick (1-0)
 59' Bilek Jiri (2-1)
 78' Wooten Andrew (3-1)
 90' Wooten Andrew (4-2)
(1:0)(1-1) Kudozovic 52' 
(3-2) Pagenburg Chhunly 79' 

Koblenc
2:1
Fortuna Keln
 57' Nakai Tokio (1-1)
 75' Stahl Michael (2-1)
(0:1)(0-1) Pagano Silvio 4' 

Rot Vajs Esen
1:0
Šalke 04 II
 73' Grund Kevin (1-0)
(0:0)

Bajer Leverkuzen II
0:0
Sportfrojnde Lote

Vupertaler SV
3:1
Videnbrik 2000
 43' Flottmann Daniel (1-0)
 51' Moosmayer Tom (2-0)
 90' Knappmann Christian (3-1)
(1:0)(2-1) Jansen Dominik 87' 

Idar Oberštajn
2:1
Rot Vajs Esen
 55' Sawin Konstantin (1-0)
 65' Sawin Konstantin (2-0)
(0:0)(2-1) Heppke Markus 90' 

Ajntraht Trir
3:1
Vupertaler SV
 60' Drescher Thomas (1-1)
 64' Pagenburg Chhunly (2-1)
 70' Kulabas (3-1)
(0:1)(0-1) Moosmayer Tom 19' 

Fortuna 95 Dizeldorf II
2:0
Koblenc
 31' Incilli Bahadir (1-0)
 39' Schwertfeger Kai
 69' Konigs Marco (2-0)
(1:0)Barletta Angelo 65' 

Fortuna Keln
1:1
07 Elversberg
 45' Moritz Steffen (1-0)
(1:0)(1-1) Krasniqi Abedin 74' 

Majnc 05 II
3:1
Keln II
 20' Yilmaz Deniz (1-0)
 85' Yilmaz Deniz (2-1)
 90' Durm Eric (3-1)
(1:1)(1-1) Akbari Andreas 34' 

Sportfrojnde Lote
3:2
Kajzerslautern II
 6' Hess (1-0)
 19' Liesenfeld Fabian (2-0)
 36' Lorenz Marc (3-0)
(3:0)(3-1) Freyer Patrick 86' 
(3-2) Freyer Patrick 90' 

Šalke 04 II
1:1
Bor. Menhen. II
 16' Fahrenhorst (1-0)
(1:0)(1-1) Podszus Marcel 90' 

Borusija Dortmund II
1:1
Verl
 51' Soltanpour Kiyan (1-0)
(0:0)(1-1) Schneider Marco 68' 

Videnbrik 2000
4:0
Bohum II
 34' Jansen Dominik (1-0)
 40' Jansen Dominik (2-0)
 43' Bulut Muhammed (3-0)
 83' Aosman Aias (4-0)
(3:0)

Idar Oberštajn
3:1
Bajer Leverkuzen II
 31' Mertinitz Robin (1-0)
 56' Stumpf Patrick (2-0)
 61' Schwartz Tim (3-0)
(1:0)(3-1) Opper Niko 86' 

Verl
1:0
Keln II
 74' Schneider Marco (1-0)
(0:0)

Videnbrik 2000
0:2
Sportfrojnde Lote
(0:0)(0-1) Fischer Marcus 77' 
(0-2) Schlosser Christian 89' 

Verl
1:3
Šalke 04 II
 89' Fuhsy Martin (1-3)
(0:3)(0-1) Hofmann Philipp 5' 
(0-2) Escudero Sergio 6' 
(0-3) Schmidt Pascal 45' 

07 Elversberg
2:2
Fortuna 95 Dizeldorf II
 37' Kozarac Samir (1-1)
 50' Deville Maurice (2-1)
(1:1)(0-1) Schwertfeger Kai 33' 
(2-2) Konigs Marco 74' 

Bohum II
1:1
Ajntraht Trir
 46' Avci Ridvan (1-0)
(0:0)(1-1) Kudozovic 72' 

Bor. Menhen. II
4:0
Idar Oberštajn
 18' Kachunga Elias (1-0)
 52' Rupp Lucas (2-0)
 60' Heubach Tim (3-0)
 89' Kachunga Elias (4-0)
(1:0)

Kajzerslautern II
0:0
Bajer Leverkuzen II

Keln II
0:0
Fortuna Keln

Koblenc
0:1
Borusija Dortmund II
 80' Sasse David
(0:0)(0-1) Hofmann Jonas 64' 

Rot Vajs Esen
1:2
Videnbrik 2000
 19' Lemke Holger (1-0)
(1:0)(1-1) Mainka Robert 83' 
(1-2) Jansen Dominik 84' 

Vupertaler SV
1:3
Sportfrojnde Lote
 33' Knappmann Christian (1-1)
(1:1)(0-1) Fischer Marcus 25' 
(1-2) Fischer Marcus 56' 
(1-3) Fischer Marcus 67' 

Fortuna 95 Dizeldorf II
1:1
Keln II
 44' Hazaimeh Jeron (1-1)
(1:1)(0-1) Kialka Thiemo-Jerome 5' 

Šalke 04 II
1:0
Koblenc
 31' Hofmann Philipp (1-0)
(1:0)Mund Eike 80' 

Ajntraht Trir
0:0
Rot Vajs Esen

Borusija Dortmund II
5:0
07 Elversberg
 2' Zidan Mohamed (1-0)
 34' Huebner Florian (2-0)
 36' Boyd Terrence (3-0)
 42' Vrancic (4-0)
 75' Le Tallec (5-0)
(4:0)Banouas Nassim 35' 

Fortuna Keln
3:1
Majnc 05 II
 22' Montabell Fabian (1-0)
 67' Pagano Silvio (2-1)
 90' Dahmani Hamdi (3-1)
(1:0)(1-1) Yilmaz Deniz 65' 

Idar Oberštajn
1:4
Verl
 34' Schunck Christoph (1-0)
(1:1)(1-1) Rasp Manuel 44' 
(1-2) Brinker Sascha 50' 
(1-3) Schneider Marco 83' 
(1-4) Schneider Marco 84' 

Bajer Leverkuzen II
0:1
Vupertaler SV
(0:0)(0-1) Knappmann Christian 77' 

Sportfrojnde Lote
2:0
Bohum II
 40' Fischer Marcus (1-0)
 83' Liesenfeld Fabian (2-0)
(1:0)

Videnbrik 2000
1:1
Bor. Menhen. II
 7' Mainka Robert (1-0)
(1:0)(1-1) Leckie Mathew 69' 

Verl
0:1
Videnbrik 2000
(0:0)(0-1) Jansen Dominik 89' 

07 Elversberg
2:0
Šalke 04 II
 37' Deville Maurice (1-0)
 90' Hauk Angelo (2-0)
(1:0)

Bohum II
2:1
Bajer Leverkuzen II
 3' Freiberger Kevin (1-0)
 18' Aydin Mirkan (2-0)
(2:0)(2-1) Kreyer Sven 57' 

Keln II
1:2
Borusija Dortmund II
 65' Uth Mark (1-2)
(0:0)(0-1) Hofmann Jonas 55' 
(0-2) Soltanpour Kiyan 59' 

Majnc 05 II
0:0
Fortuna 95 Dizeldorf II
(0:0)Schwadorf Jules 26' 

Bor. Menhen. II
0:4
Ajntraht Trir
(0:2)(0-1) Hauswald Martin 3' 
(0-2) Kulabas 34' 
(0-3) Heubach Tim 58' 
(0-4) Pagenburg Chhunly 86' 

Koblenc
3:3
Idar Oberštajn
 20' Stahl Michael (1-0)
 75' Gros Jura (2-2)
 81' Barletta Angelo (3-2)
(1:2)(1-1) Schwartz Tim 32' 
(1-2) Sawin Konstantin 41' 
(3-3) Wischang Eric 83' 

Rot Vajs Esen
0:2
Sportfrojnde Lote
(0:0)(0-1) Fischer Marcus 80' 
(0-2) Fischer Marcus 88' 

Vupertaler SV
2:2
Kajzerslautern II
 46' Abelski Ben (1-1)
 76' Schlieter Thomas (2-2)
(0:1)(0-1) Wooten Andrew 3' 
(1-2) Saiti Enis 74' 

Šalke 04 II
2:4
Keln II
 23' Schmidt Pascal (1-1)
 51' Pires-Rodrigues Kevin (2-2)
(1:2)(0-1) Homig Robin 12' 
(1-2) Uth Mark 26' 
(2-3) Uth Mark 62' 
(2-4) Kialka Thiemo-Jerome 75' 

Bajer Leverkuzen II
1:0
Rot Vajs Esen
 65' Abdelkader Maouel (1-0)
(0:0)

Borusija Dortmund II
2:3
Majnc 05 II
 7' Boyd Terrence (1-0)
 17' Bakalorz Marvin (2-0)
(2:1)(2-1) Parker Shawn 36' 
(2-2) Rose Marco 72' 
(2-3) Rose Marco 87' 

Fortuna 95 Dizeldorf II
1:2
Fortuna Keln
 89' Konigs Marco (1-2)
(0:1)(0-1) Montabell Fabian 43' 
(0-2) Moritz Steffen 51' 

Idar Oberštajn
1:0
07 Elversberg
 56' Gunduz Ferhat (1-0)
(0:0)

Kajzerslautern II
3:0
Bohum II
 41' Zuck Hendrick (1-0)
 67' Nemec Adam (2-0)
 90' Wooten Andrew (3-0)
(1:0)

Sportfrojnde Lote
1:1
Bor. Menhen. II
 79' Fischer Marcus (1-1)
(0:1)(0-1) Younes Amin 23' 

Ajntraht Trir
2:0
Verl
 17' Kulabas (1-0)
 75' Kulabas (2-0)
(1:0)

Videnbrik 2000
1:0
Koblenc
 8' Mainka Robert (1-0)
(1:0)

Vupertaler SV
5:2
Rot Vajs Esen
 2' Knappmann Christian (1-0)
 29' Assauer Jerome (2-0)
 53' Schlieter Thomas (3-1)
 63' Knappmann Christian (4-1)
 83' Kastrati Bekim (5-2)
(2:0)(2-1) Tokat Suat 47' 
(4-2) Kaya Gungor 73' 

Šalke 04 II
0:2
Kajzerslautern II
(0:1)(0-1) Saiti Enis 7' 
(0-2) Wooten Andrew 56' 

07 Elversberg
0:0
Videnbrik 2000

Bohum II
4:1
Vupertaler SV
 9' Wassinger Laurenz (1-0)
 37' Wolff Julian (2-0)
 43' Wassinger Laurenz (3-0)
 45' Kefkir Oguzhan (4-0)
(4:0)(4-1) Moosmayer Tom 87' 

Bor. Menhen. II
1:1
Bajer Leverkuzen II
 6' Dams Niklas (1-0)
(1:0)(1-1) Al Ghaddioui Hamadi 88' 

Fortuna Keln
1:1
Borusija Dortmund II
 31' Schafer Mitja (1-0)
(1:0)(1-1) Owomoyela Patrick 70' 

Keln II
6:3
Idar Oberštajn
 2' Uth Mark (1-0)
 19' Kialka Thiemo-Jerome (2-1)
 35' Kialka Thiemo-Jerome (3-1)
 38' Uth Mark (4-1)
 57' Kialka Thiemo-Jerome (5-2)
 67' Uth Mark (6-3)
(4:1)(1-1) Stumpf Patrick 5' 
(4-2) Wischang Eric 50' 
(5-3) Wischang Eric 62' 

Koblenc
0:0
Ajntraht Trir

Majnc 05 II
2:3
Šalke 04 II
 21' Yilmaz Deniz (1-1)
 28' Malli Yunus (2-1)
(2:1)(0-1) Pires-Rodrigues Kevin 15' 
(2-2) Fahrenhorst 54' 
(2-3) Langlitz Alexander 58' 

Verl
1:3
Sportfrojnde Lote
 13' Arifi Jeton (1-0)
(1:2)(1-1) Lorenz Marc 29' 
(1-2) Hess 35' 
(1-3) Gorschluter Tim 79' 

Rot Vajs Esen
2:3
Kajzerslautern II
 50' Avci Kerim (1-3)
 64' Lenz Lukas (2-3)
(0:3)(0-1) Zuck Hendrick 9' 
(0-2) Linsmayer 29' 
(0-3) Nemec Adam 43' 
Stulin Alan 68' 
Nemec Adam 69' 

Ajntraht Trir
1:0
07 Elversberg
 36' Opoku-Karikari Jeremy (1-0)
(1:0)

Idar Oberštajn
2:1
Majnc 05 II
 9' Wischang Eric (1-0)
 22' Wischang Eric (2-1)
(2:1)(1-1) Parker Shawn 12' 

Kajzerslautern II
2:4
Bor. Menhen. II
 3' Wooten Andrew (1-0)
 43' Zuck Hendrick (2-2)
(2:2)(1-1) Leckie Mathew 18' 
(1-2) Kachunga Elias 28' 
(2-3) Kachunga Elias 71' 
(2-4) Kachunga Elias 85' 

Šalke 04 II
1:2
Fortuna Keln
 27' Hofmann Philipp (1-0)
(1:0)(1-1) Sabah Alban 69' 
(1-2) Moritz Steffen 77' 

Bajer Leverkuzen II
1:1
Verl
 51' Kreyer Sven (1-0)
(0:0)Schmidt Julian 90' 
(1-1) Lauretta David 90' 

Sportfrojnde Lote
2:1
Koblenc
 22' Fischer Marcus (1-0)
 47' Czyszczon David (2-0)
(1:0)(2-1) Stahl Michael 54' 

Videnbrik 2000
1:2
Keln II
 7' Aosman Aias (1-0)
(1:1)(1-1) Kialka Thiemo-Jerome 40' 
Akbari Andreas 55' 
(1-2) Karadeniz Berkan 61' 

Borusija Dortmund II
2:4
Fortuna 95 Dizeldorf II
 12' Vrancic (1-0)
 49' Vrancic (2-1)
(1:1)(1-1) Schwertfeger Kai 15' 
(2-2) Bijev Villyan 56' 
(2-3) Hazaimeh Jeron 71' 
(2-4) Bijev Villyan 79' 

Fortuna 95 Dizeldorf II
0:1
Šalke 04 II
(0:1)(0-1) Hofmann Philipp 18' 

Rot Vajs Esen
1:1
Bohum II
 59' Heppke Markus (1-1)
(0:1)(0-1) Freiberger Kevin 38' 

07 Elversberg
0:1
Sportfrojnde Lote
(0:0)(0-1) Fischer Marcus 61' 

Bor. Menhen. II
4:3
Vupertaler SV
 5' Heubach Tim (1-0)
 8' King Joshua (2-0)
 46' Heubach Tim (3-0)
 69' Younes Amin (4-2)
(2:0)(3-1) Basturk Muhittin 55' 
(3-2) Knappmann Christian 66' 
(4-3) Knappmann Christian 71' 

Fortuna Keln
2:0
Idar Oberštajn
 50' Pagano Silvio (1-0)
 68' Nottbeck Lukas (2-0)
(0:0)

Keln II
0:2
Ajntraht Trir
(0:1)(0-1) Opoku-Karikari Jeremy 32' 
(0-2) Pagenburg Chhunly 66' 

Koblenc
1:1
Bajer Leverkuzen II
 54' Stahl Michael (1-1)
(0:0)(0-1) Marte 48' 
(0-1) Marte 49' 

Majnc 05 II
1:0
Videnbrik 2000
 54' Yilmaz Deniz (1-0)
(0:0)

Verl
3:0
Kajzerslautern II
 11' Lauretta David (1-0)
 65' Schroder (2-0)
 84' Haeder Matthias (3-0)
(1:0)

Bajer Leverkuzen II
4:1
07 Elversberg
 5' Abdelkader Maouel (1-0)
 46' Hirsch Sebastian (2-0)
 57' Kreyer Sven (3-0)
 76' Lanwer Oliver (4-0)
(1:0)(4-1) Willmann Martin 87' 

Bohum II
0:1
Bor. Menhen. II
(0:0)(0-1) Heubach Tim 90' 

Idar Oberštajn
1:1
Fortuna 95 Dizeldorf II
 70' Sawin Konstantin (1-1)
(0:1)(0-1) Konigs Marco 26' 

Kajzerslautern II
0:0
Koblenc

Sportfrojnde Lote
2:0
Keln II
 39' Schlosser Christian (1-0)
 84' Lorenz Marc (2-0)
(1:0)Schwellenbach Stefan 84' 

Videnbrik 2000
3:1
Fortuna Keln
 63' Jansen Dominik (1-1)
 77' Aosman Aias (2-1)
 90' Dayangan (3-1)
(0:1)(0-1) Moritz Steffen 11' 

Šalke 04 II
0:4
Borusija Dortmund II
(0:2)(0-1) Hornschuh Marc 13' 
(0-2) Boyd Terrence 34' 
(0-3) Hofmann Jonas 46' 
(0-4) Hofmann Jonas 61' 

Ajntraht Trir
0:3
Majnc 05 II
(0:1)(0-1) Durm Eric 37' 
(0-2) Durm Eric 65' 
(0-3) Malli Yunus 76' 

Vupertaler SV
1:2
Verl
 6' Knappmann Christian (1-1)
(1:2)(0-1) Kaminski Marko 4' 
(1-2) Brinker Sascha 25' 

Bor. Menhen. II
4:0
Rot Vajs Esen
 45' Kachunga Elias (1-0)
 46' Kachunga Elias (2-0)
 85' Heubach Tim (3-0)
 89' Kachunga Elias (4-0)
(1:0)

Borusija Dortmund II
1:1
Idar Oberštajn
 29' Boyd Terrence (1-0)
(1:1)(1-1) Stumpf Patrick 35' 

Fortuna Keln
1:3
Ajntraht Trir
 58' Moritz Steffen (1-1)
(0:1)(0-1) Kulabas 38' 
(1-2) Kulabas 63' 
(1-3) Hauswald Martin 74' 

Verl
0:1
Bohum II
(0:1)(0-1) Zech Oliver 20' 

07 Elversberg
1:1
Kajzerslautern II
 33' Krasniqi Abedin (1-0)
(1:0)(1-1) Saiti Enis 73' 

Koblenc
1:1
Vupertaler SV
 31' Gros Jura (1-0)
(1:0)(1-1) Knappmann Christian 53' 

Majnc 05 II
0:3
Sportfrojnde Lote
(0:2)(0-1) Wiwerink Andre 24' 
(0-2) Dauth Yannik 26' 
(0-3) Fischer Marcus 50' 

Fortuna 95 Dizeldorf II
1:1
Videnbrik 2000
 27' Grimaldi Adriano (1-0)
(1:0)(1-1) Aosman Aias 83' 

Keln II
1:0
Bajer Leverkuzen II
 27' Bisanovic (1-0)
(1:0)

Bohum II
3:3
Koblenc
 3' Freiberger Kevin (1-0)
 12' Freiberger Kevin (2-0)
 90' Soukou Cebio
 90' Zech Oliver (3-3)
(2:0)(2-1) Hawel 53' 
(2-2) Stahl Michael 64' 
(2-3) Nakai Tokio 88' 

Idar Oberštajn
2:3
Šalke 04 II
 61' Galle Florian (1-2)
 89' Galle Florian (2-3)
(0:1)(0-1) Wiegel Andreas 26' 
(0-2) Wiegel Andreas 57' 
(1-3) Wiegel Andreas 90' 

Rot Vajs Esen
3:1
Verl
 13' Koep Benedikt (1-1)
 85' Lenz Lukas (2-1)
 90' Lenz Lukas (3-1)
(1:1)(0-1) Bluhm Janos 12' 

Ajntraht Trir
1:2
Fortuna 95 Dizeldorf II
 36' Kulabas (1-0)
(1:1)(1-1) Konigs Marco 42' 
(1-2) Konigs Marco 86' 

Bajer Leverkuzen II
0:3
Majnc 05 II
(0:1)(0-1) Saller Benedikt 8' 
(0-2) Durm Eric 62' 
(0-3) Muller 82' 

Kajzerslautern II
2:2
Keln II
 51' Linsmayer (1-2)
 85' Linsmayer (2-2)
(0:2)(0-1) Bisanovic 1' 
(0-2) Modica Giuliano 20' 

Sportfrojnde Lote
6:0
Fortuna Keln
 25' Fischer Marcus (1-0)
 33' Schlosser Christian (2-0)
 39' Liesenfeld Fabian (3-0)
 49' Lorenz Marc (4-0)
 67' Grieneisen Henning (5-0)
 77' Fischer Marcus (6-0)
(3:0)

Videnbrik 2000
1:7
Borusija Dortmund II
 37' Mainka Robert (1-1)
(1:3)(0-1) Boyd Terrence 4' 
(1-2) Unzola Hervenogi 39' 
(1-3) Unzola Hervenogi 42' 
(1-4) Hofmann Jonas 51' 
(1-5) Boyd Terrence 83' 
(1-6) Boyd Terrence 85' 
(1-7) Huebner Florian 89' 

Vupertaler SV
4:0
07 Elversberg
 51' Knappmann Christian (1-0)
 54' Asaeda Ken (2-0)
 67' Knappmann Christian (3-0)
 74' Assauer Jerome (4-0)
(0:0)

07 Elversberg
2:1
Bohum II
 43' Kozarac Samir (1-1)
 68' Krasniqi Abedin (2-1)
(1:1)(0-1) Avci Ridvan 19' 

Fortuna Keln
2:2
Bajer Leverkuzen II
 33' Schafer Mitja (1-1)
 50' Haben Stefan (2-1)
(1:1)(0-1) Nauber Gerrit 24' 
(2-2) Kalski Marcel 88' 

Keln II
1:1
Vupertaler SV
 33' Buchtmann Christopher (1-0)
(1:0)(1-1) Knappmann Christian 83' 

Majnc 05 II
3:1
Kajzerslautern II
 43' Malli Yunus (1-0)
 68' Malli Yunus (2-0)
 89' Durm Eric (3-1)
(1:0)(2-1) Freyer Patrick 86' 

Šalke 04 II
2:0
Videnbrik 2000
 78' Muhovic Zlatko (1-0)
 90' Torres Jimenez Manuel (2-0)
(0:0)

Borusija Dortmund II
0:2
Ajntraht Trir
 45' Focher Johannes
(0:2)(0-1) Herzig Denny 5' 
(0-2) Kudozovic 45' 

Fortuna 95 Dizeldorf II
2:2
Sportfrojnde Lote
 48' Jovanovic Ranisav (1-0)
 56' Konigs Marco (2-0)
(0:0)(2-1) Fischer Marcus 89' 
(2-2) Fischer Marcus 90' 

Koblenc
0:0
Rot Vajs Esen

Verl
1:2
Bor. Menhen. II
 60' Brinker Sascha (1-1)
(0:1)(0-1) King Joshua 43' 
(1-2) Heubach Tim 68' 

Bajer Leverkuzen II
2:2
Fortuna 95 Dizeldorf II
 8' Hirsch Sebastian (1-0)
 46' Biada Julius (2-1)
(1:1)(1-1) Jovanovic Ranisav 37' 
(2-2) Konigs Marco 66' 

Bohum II
0:0
Keln II

Bor. Menhen. II
2:0
Koblenc
 12' Leckie Mathew (1-0)
 67' Herrmann Patrick (2-0)
(1:0)

Kajzerslautern II
1:1
Fortuna Keln
 45' Zuck Hendrick (1-0)
(1:0)(1-1) Kruth Kevin 90' 

Rot Vajs Esen
2:0
07 Elversberg
 48' Lemke Holger (1-0)
 69' Koep Benedikt (2-0)
(0:0)

Sportfrojnde Lote
1:1
Borusija Dortmund II
 15' Lorenz Marc (1-0)
(1:0)(1-1) Paurevic Ivan 65' 

Videnbrik 2000
1:0
Idar Oberštajn
 79' Thole John-Dieter (1-0)
(0:0)

Vupertaler SV
1:1
Majnc 05 II
 68' Durm Eric (1-0)
(0:0)(1-1) Schneider Manuel 69' 

Ajntraht Trir
1:2
Šalke 04 II
 16' Kraus Thomas (1-0)
(1:2)(1-1) Torres Jimenez Manuel 29' 
(1-2) Pires-Rodrigues Kevin 32' 

07 Elversberg
1:0
Bor. Menhen. II
 37' Wolf Sebastian (1-0)
(1:0)

Fortuna Keln
3:0
Vupertaler SV
 26' Laux Oliver (1-0)
 47' Montabell Fabian (2-0)
 59' Pagano Silvio (3-0)
(1:0)

Idar Oberštajn
0:3
Ajntraht Trir
 55' Schunck Christoph
(0:0)(0-1) Stang Oliver 47' 
(0-2) Kudozovic 56' 
(0-3) Pagenburg Chhunly 83' 

Majnc 05 II
3:0
Bohum II
 27' Jeffrey Jared (1-0)
 40' Durm Eric (2-0)
 62' Malli Yunus (3-0)
(2:0)

Šalke 04 II
2:2
Sportfrojnde Lote
 9' Wiegel Andreas (1-0)
 13' Frank Felix
 82' Sabah Alban (2-1)
(1:0)(1-1) Liesenfeld Fabian 63' 
(2-2) Hess 90' 

Borusija Dortmund II
1:3
Bajer Leverkuzen II
 40' Boyd Terrence (1-1)
(1:1)(0-1) Kreyer Sven 26' 
(1-2) Biada Julius 58' 
(1-3) Kreyer Sven 81' 

Fortuna 95 Dizeldorf II
1:2
Kajzerslautern II
 68' Passage Maurice (1-2)
(0:2)(0-1) Wooten Andrew 23' 
(0-2) Wooten Andrew 43' 

Keln II
2:1
Rot Vajs Esen
 20' Homig Robin (1-0)
 24' Uth Mark (2-0)
(2:0)(2-1) Wagner Vincent 58' 

Koblenc
0:1
Verl
(0:0)(0-1) Haeder Matthias 76' 

Ajntraht Trir
2:0
Videnbrik 2000
 45' Kudozovic (1-0)
 76' Pagenburg Chhunly (2-0)
(1:0)

Bohum II
1:1
Fortuna Keln
 15' Avci Ridvan (1-0)
(1:0)(1-1) Pagano Silvio 86' 

Bor. Menhen. II
3:4
Keln II
 53' Podszus Marcel (1-3)
 83' Heubach Tim (2-4)
 90' Kachunga Elias (3-4)
(0:2)(0-1) Kialka Thiemo-Jerome 29' 
(0-2) Schwellenbach Stefan 44' 
(0-3) Kialka Thiemo-Jerome 46' 
(1-4) Bisanovic 67' 
Schwellenbach Stefan 82' 

Kajzerslautern II
0:2
Borusija Dortmund II
(0:1)(0-1) Boyd Terrence 38' 
(0-2) Hohmann Tim 89' 

Rot Vajs Esen
2:1
Majnc 05 II
 10' Koep Benedikt (1-0)
 69' Grund Kevin (2-0)
(1:0)Perchtold Peter 38' 
(2-1) Durm Eric 74' 

Sportfrojnde Lote
0:0
Idar Oberštajn

Verl
1:4
07 Elversberg
 40' Arifi Jeton (1-0)
(1:0)(1-1) Pellowski 57' 
(1-2) Krasniqi Abedin 59' 
(1-3) Hauk Angelo 86' 
(1-4) Krasniqi Abedin 89' 

Bajer Leverkuzen II
3:3
Šalke 04 II
 22' Abdelkader Maouel (1-0)
 56' Weiler Rico (2-1)
 69' Abdelkader Maouel (3-1)
(1:0)(1-1) Pires-Rodrigues Kevin 51' 
(3-2) Wiegel Andreas 80' 
(3-3) Wiegel Andreas 83' 

Vupertaler SV
0:0
Fortuna 95 Dizeldorf II

Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1404165600 AND 1406844000 01.07.2014. 00:00:00 01.08.2014. 00:00:00
<Jul 2014>
P
U
S
Č
P
S
N
1234567891011121314151617181920212223
24
25
26
27
28
29
30
31
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7