< 30.03.2008. (Nedelja) >

Strana: 123456
Dinamo Tirana
2:1
Teuta

Prinsipat
4:0
Engordani

Lusitanos
1:1
Sant Đulija

Rendžers Andora
0:1
FK Santa Koloma

Primeiro de Agosto
1:0
Kabuskorp

Hurakan Buenos Aires
0:0
Independiente
Igrano na stadionu Argentinos Juniorsa.
(0:0)Ledesma 90' 

Njuels Old Bojs
1:1
Tigre
 22' Schiavi (pen) (1-0)
(1:1)(1-1) Rusculleda 33' 

Olimpo
1:1
Boka Juniors
 80' Lujambio (1-1)
(0:1)(0-1) Gracian 37' 

River Plata
1:0
Arsenal Sarandi
Igrano na stadionu Velez Sarsfilda.
 34' Archubi (1-0)
(1:0)

Atletiko Rafaela
2:1
Union Santa Fe

Taljeres Remedios
0:1
Defensores Belgrano

Temperlej
4:1
Defensores Kambaseres

Boka Unidos
2:3
Libertad Sunčales

Deportivo Santamarina
1:1
Hurakan Tres Arojos

Kipoleti
3:0
Real Arojo Seko

La Florida
1:0
Himnazia Esgrima Mendoza

La Plata FK
1:2
Huventud Pergamino

Luhan de Kujo
1:3
Atletiko Tukuman

Taljeres Periko
2:1
Huventud Antoniana

Union Sunčales
4:1
Sportivo Patrija

Điljermo Braun
3:1
Vilja Mitre

Rid
1:2
Red Bul Salcburg
 53' Salihi (1-2)
(0:1)(0-1) Jezek 45' 
(0-2) Kovac 50' 

Blajburg
0:0
Špital/Drau

GAK
2:0
Griskirhen

Virmla
3:2
Floridsdorfer

Rajhenau
1:1
Hehst

Rot Vajs Rankvajl
0:3
Aksams/Gecens

Karabah
0:0
Turan

Karvan
1:2
Gabala

Nefči
3:2
Baku

Olimpik Baku
1:0
Standard Baku

Busaiten
3:2
Bahrein Klub

Rifa
7:1
Al Hala Muharak

Anderleht
3:1
Serkl Briž
 42' Van Damme (1-1)
 66' Boussofa (2-1)
 71' Van Damme (3-1)
(1:1)(0-1) Sergeant 38' 

Klub Briž
2:6
Rasing Genk
 23' Sterchele (1-2)
 49' Sterchele (2-4)
 83' Blondel
(1:4)(0-1) Itzhaki 5' 
(0-2) Haroun 6' 
(1-3) Barda 25' 
(1-4) Vrancken 29' 
(2-5) De Decker 69' 
(2-6) Barda 89' 

Rojal Antverp
2:0
Namur
 15' (1-0)
(2:0)

Tienen
0:0
RFC Turnai

Union Sent Žiloaz
1:2
Vigor Vuitens Hame
 75' Préseaux (1-1)
(0:1)(0-1) De Ridder 42' 
(1-2) De Oliveira 79' 

Aurora
0:1
Strongest

Bluming
2:1
Real Mamore

Bolivar
1:1
Orijente Petrolero

Gvabira
1:2
La Paz

GOŠK Gabela
1:0
Brotnjo

MIS Kreševo
2:1
Bosna Visoko

Amerika Rio de Žaneiro
1:1
Meskita

Boavista Sakuarema
3:0
Amerikano
 15' Saci (1-0)
 26' Diogo (2-0)
 78' Diogo (3-0)
(2:0)

Botafogo
3:1
Fluminense
 47' Wellington (1-0)
 64' Flavio (2-0)
 90' Henrique (3-1)
(0:0)(2-1) Fabinho 69' 

Duke de Kaksijas
0:1
Rezende
(0:0)(0-1) Leandro 90' 

Kardozo Moreira
1:1
Kabofriense
 79' Willian (1-1)
(0:1)(0-1) Vanderson 45' 

Makae
3:1
Friburgense
 9' Jones (1-0)
 56' Steve (2-0)
 83'
 87' Zada (3-1)
(1:0)(2-1) Andrade 85' 

Vasko da Gama
1:2
Volta Redonda
 14' Kardec (1-0)
(1:1)(1-1) Deni 18' 
(1-2) Marcinho 67' 

Bragantino
0:2
Sao Paulo
(0:2)(0-1) Adriano 9' 
(0-2) Adriano 20' 

Guaratingueta
2:0
Sertaožinjo
 46' Michael (1-0)
 77' Dinei (2-0)
(0:0)

Korintijans
3:1
Marilia
 12' Herrera (1-0)
 55' Rincon
 80' Santos (2-1)
 90' Santos (3-1)
(1:0)(1-1) Cesar 60' 
Gum 64' 

Mirasol
2:3
Ituano
 12' Xuxa (1-0)
 74' Lobro (2-3)
(1:1)(1-1) Afonso 42' 
(1-2) Ceara 49' 
(1-3) Cirio 56' 

Slavija Sofija
1:1
Černomorec Burgas
 71' Kavdanski (1-1)
(0:1)(0-1) Fidanin 1' 

Spartak Varna
1:0
Belasica Petrič
 66' Naidenov (1-0)
(0:0)

Černo More
0:1
Levski
(0:0)(0-1) Ivanov 70' 

Dunav Ruse
2:0
Haskovo

Minjor Radnevo
0:0
Volov

Spartak-S 94 Plovdiv
1:1
Nafteks

Crvena Stijena
2:0
Arsenal Tivat

Gusinje
0:2
Bratstvo

Jezero
1:4
Berane

Tekstilac Bijelo Polje
0:2
Jedinstvo B.Polje

Zabjelo
1:0
Otrant

Čelik Nikšić
1:0
Ibar Rožaje

AGF Arhus
0:1
Esbjerg
(0:1)(0-1) Bech 28' 

Brondbi
0:1
Alborg
(0:1)(0-1) Augustinussen 39' 

Horsens
1:0
Randers
 15' Hansen (1-0)
(1:0)

Lingbi
0:0
Nordsjalend

AB Kopenhagen
2:1
HIK Helerup
 8' Wozniacki (1-0)
 16' Jensen (2-0)
(2:0)(2-1) Pilmark 90' 

Hvidovre
1:1
Fredericija
 37' Cieslewicz (1-1)
(1:1)(0-1) Kristiansen 10' 

Nestved
1:0
Loland Falster Alijansen
 72' Jensen (1-0)
(0:0)

Olstike
0:2
Sonderjisk
(0:1)(0-1) Thomsen 22' 
(0-2) Hansen 72' 

Silkeborg
4:2
Herfolge
 18' Raun (1-0)
 48' Pedersen (2-2)
 50' Hansen (3-2)
 70' Nielsen (4-2)
(1:2)(1-1) Simonsen 26' 
(1-2) Kronborg 41' 

Skive
1:3
Frem
 16' Patschinsky (1-2)
(1:2)(0-1) Olsen 3' 
(0-2) Olsen 9' 
(1-3) Jensen 60' 

Vejle
3:0
Koge

Greve
2:3
Slagels

KB Kopenhagen
2:0
Glostrup

Roskilde
2:2
Skjold

Etesalat
1:1
ENPPI

Ismaili
0:0
Baladijet Al Mahala

Petrodžet
0:1
Ithad Iskandari

Tersana
0:1
Al Ahli Kairo

Barselona Gvajakil
2:1
Deportivo Kito

El Nasional
0:0
Makara
 43' Ayovi
(0:0)

Tekniko Universitario
1:0
Deportivo Azoges
 30' Maciel (1-0)
(1:0)

Un. Katolika Kito
0:2
LDU Kito
 44' Chila
(0:2)(0-1) Delgado 33' 

Liverpul
1:0
Everton
 7' Torres (1-0)
(1:0)

Totenhem Hotspur
1:4
Njukastl Junajted
 26' Bent (1-0)
(1:1)(1-1) Butt 45' 
(1-2) Geremi 52' 
(1-3) Owen 65' 
(1-4) Martins 83' 

Čelzi
1:0
Midlzbro
 6' Carvalho (1-0)
(1:0)

Grimzbi Taun
0:2
Milton Kejns Dons
Igrano na stadionu Vembli, London.
(0:0)(0-1) Andrews (pen) 74' 
(0-2) O'Hanlon 81' 

Kuresare
2:2
Ajaks Lasname

Levadia Talin II
3:4
Flora Rakvere

Tame Auto
2:4
Vorior Valga

Tameka Tartu II
1:1
Paide Linameskond

TVMK II
1:4
Flora II

EB/Strejmur
4:0
KI Klaksvik

HB Toršavn
8:1
Skala

Strana: 123456
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1204326000 AND 1207000800 01.03.2008. 00:00:00 01.04.2008. 00:00:00
<Mart 2008>
P
U
S
Č
P
S
N
1234567891011121314151617181920212223242526272829
30
31
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7