< 05.05.2012. (Subota) >

Strana: 123456
Dinamo Tirana
0:3
Vlaznija
(0:3)(0-1) Gjini 8' 
(0-2) Petrovic 11' 
(0-3) Gocaj 25' 

Kamza
1:1
Kastrioti
 59' Dalipi (1-0)
(0:0)(1-1) Sefa 77' 

Lači
0:1
Tirana
(0:1)(0-1) Bala 26' 

Skenderbeu
2:0
Apolonija
 29' Muzaka (1-0)
 90' Xhafaj (2-0)
(1:0)

Teuta
5:3
Pogradeci
 4' Osmani (1-0)
 19' Jakupi Akil (2-0)
 25' Nika (3-0)
 39' Tahiri (4-0)
 57' Xoxha (5-1)
(4:0)(4-1) Larti 48' 
(5-2) Baze 69' 
(5-3) Kllogjeri 70' 

Tomori
2:2
Bilis
 63' Bakiu (1-1)
 87' Bakiu (2-1)
(0:1)(0-1) Izuchukwu 44' 
(2-2) Shoshaj 89' 

Škumbini
0:3
Fljamurtari
 58' Diop (1-0)
(0:0)

Bejaia
1:3
Mouloudija Oran

CS Konstantin
2:1
Mouloudija Saida

Entente Setif
2:1
Kabilie

Mouloudija Alžir
1:1
Čabab Riadhi Belouizdad

Olimpik Šlef
3:0
Vidad Tlemsen

USM El Harah
1:1
Khroub

Čabab Aures Batna
3:1
Mouloudija El Eulma

Akademika Petroleos Sojo
2:3
Atletiko Petroleos Namibe

Atletiko Sport Aviakao
1:0
Progreso Sambizanga

Rekreativo Libolo
6:1
Nasional Benguela

Sagrada Esperansa
0:1
Grupo Desportivo Interklub

Santos Vijana
1:2
Onze Bravos

Sporting Kabinda
1:0
Rekreativo Kala

Arsenal Sarandi
3:1
Independiente
 8' Burdisso G (1-0)
 26' Milito G (2-0)
 41' Zelaya E (3-0)
(3:0)(3-1) Parra F 68' 

Tigre
4:0
Union Santa Fe
 16' Maggiolo E (1-0)
 28' Luna C (2-0)
 44' Luna C (3-0)
 52' Maggiolo E (4-0)
(3:0)

Velez Sarsfild
0:2
Argentinos Juniors
(0:0)(0-1) Naguel S 51' 
(0-2) Hernandez P 82' 

Instituto
0:0
Điljermo Braun

Patronato
3:0
Fero Karil Oeste
 8' Bustos G (1-0)
 22' Quiroga M (2-0)
 39' Bustos G (3-0)
(3:0)

River Plata
1:0
Himnazia Huhuj
 68' Trezeguet D (1-0)
(0:0)

Braun
1:1
Estudijantes Kaseros

Deportivo Armenio
0:1
Akasuso

Sarmiento
2:0
Sportivo Italijano

Vilja San Karlos
0:0
San Telmo

Deportivo Santamarina
2:0
Sentral Kordoba

Kapfenberger SV
0:0
Rid

Magna Viener Nojštat
0:0
Šturm

Trenkvalder Admira
3:2
Austrija Beč
 15' Ouedraogo Issiaka (1-0)
 23' Margreitter (2-0)
 61' Jezek (3-0)
(2:0)(3-1) Linz 69' 
(3-2) Liendl 70' 

Vaker Insbruk
3:6
Matersburg
 44' Wernitznig (1-3)
 86' Abraham (2-5)
 87' Wernitznig (3-5)
(1:3)(0-1) Farkas 3' 
(0-2) Rocher Thorsten 19' 
(0-3) Rocher Thorsten 40' 
(1-4) Potzmann Marvin 64' 
(1-5) Seidl Manuel 79' 
(3-6) Burger 90' 

Opel Ebner Zolenau
3:3
Viener Športklub

Simeringer
1:6
Austrija Beč Am.

Austrija Salcburg
3:1
Pincgau Salfelden

Hal
2:0
Sent Johan

Hard
4:1
Bregenc

Svarovski Vatens
1:0
Kufštajn

Union Insbruk
0:6
Dornbirn 1913

Baku
2:0
Nefči

Hazar-Lankaran
1:1
Gabala

Karabah
1:0
Inter Baku

Al Ahli Manama
1:4
Busaiten

Manama Klub
1:0
Ist Rifa

Beršot
1:1
Mons
 12' Dayan (1-0)
(1:1)(1-1) Jarju Mustapha 17' 

Gent
2:3
Kortrijk
 85' Ljubijankic (1-3)
 90' Jorgensen Jesper (2-3)
(0:1)(0-1) Monrose Steven Joseph 23' 
(0-2) Oussalah Mustapha 68' 
(0-3) Czvitkovics Péter 78' 

Lirs
1:2
Heverle Leuven
 46' Adesanya (1-0)
(0:0)(1-1) Remacle 59' 
(1-2) Roelandts Kevin 83' 

Serkl Briž
3:1
Mehelen
 7' Vetokele Igor (1-0)
 45' Rudy (2-0)
 88' Rudy (3-1)
(1:0)(2-1) Alfonso Ruiz Jaime 51' 

Zulte Varegem
2:2
Sporting Lokeren
 71' Trajkovski Aleksandar (1-2)
 88' Berrier Franck (2-2)
(0:0)(0-1) Fall Baye Djiby 54' 
(0-2) Fall Baye Djiby 58' 

Bolivar
0:1
Strongest

GOŠK Gabela
2:1
Zvijezda Gradačac
 50' Dzafic Mirza (1-0)
 52' Raic Ivan (2-0)
(0:0)(2-1) Jakovljevic Ivan 77' 

Kozara
1:2
Travnik
 2' Pehilj (1-0)
(1:1)(1-1) Zatagic Haris 11' 
(1-2) Ribic Nihad 56' 

Leotar
1:0
Rudar Prijedor
 46' Anicic Igor (1-0)
(0:0)

Sloboda Tuzla
0:1
Borac Banja Luka
(0:0)(0-1) Kajkut Sasa 68' 

Velež
1:2
Željezničar
 22' Zvonic Denis (1-1)
(1:1)(0-1) Kvesic Josip 10' 
(1-2) Jamak Nermin 75' 

Čelik
0:0
Široki Brijeg

Bratstvo Gračanica
5:0
Orašje

Iskra Bugojno
2:1
Vitez

Jedinstvo Bihać
2:1
SAŠK Napredak

Omladinac Mionica
0:3
Krajina Cazin

Rudar Kakanj
2:0
Goražde

UNIS Vogošća
0:2
Gradina Srebrenik

Čapljina
0:1
Budućnost Banovići

Beroe
2:0
Černo More
 18' Livramento (1-0)
 38' Angelov Emil (2-0)
(2:0)

Kaliakra
2:2
Minjor Pernik
 21' Zakov Gerasim (1-1)
 83' Zakov Gerasim (2-2)
(1:1)(0-1) Sabev Alexander 14' 
(1-2) Cvetkov Ivaylo 65' 

Vidima-Rakovski
1:2
Slavija Sofija
 33' Kozhuharov Plamen (1-1)
(1:1)(0-1) Zlatinov Vladislav 9' 
(1-2) Akiyoshi Taisuke 79' 

Černomorec Burgas
1:1
Liteks
 30' Chahechouhe Aatif (1-0)
(1:1)(1-1) Nicacio Marcelo 42' 

Botev
3:0
Dobrudža

Nesebar
1:1
Lubimec 2007

OFK Sliven 2000
3:0
Dorostol 2003
Službeni rezultat.

Černomorec Pomorje
0:2
Etar 1924

Akademik
3:0
Čavdar Bjala Slatina
Službeni rezultat.

Bdin
1:0
Bansko

Maleš Mikrevo
1:4
Čavdar Etropolje

Septemvri
5:3
Slivniški geroi

Sportist Svoge
2:1
Pirin Goce Delčev

Bokelj
1:1
Grbalj
 66' Kasalica (1-1)
(0:1)(0-1) Ladjic 30' 
Mikijelj 65' 

Budućnost Podgorica
6:0
Mladost Podgorica
 2' Adrovic (1-0)
 45' Boskovic (2-0)
 49' Adrovic (3-0)
 59' Golubovic (4-0)
 60' Radonjic (5-0)
 90' Nikac (6-0)
(2:0)Sofranac 13' 

Lovćen
2:0
Berane
 31' Bondzic (1-0)
 42' Perutovic (2-0)
(2:0)

Mogren
2:3
Zeta
 19' Vujovic Marko (1-1)
 71' Bakić (2-2)
(1:1)(0-1) Novovic Ivan 14' 
(1-2) Korac Zarko 62' 
(2-3) Orlandic 89' 

Rudar Pljevlja
0:0
Petrovac

Sutjeska
2:0
Dečić
 43' Šušnjar (1-0)
 74' Pejovic (2-0)
(1:0)

Lingbi
0:2
Nordsjalend
(0:1)(0-1) Christensen Søren 44' 
(0-2) Mikkelsen Tobias 89' 

Bronshoj
1:3
Viborg
 90' Kanstrup Pierre (1-3)
(0:1)(0-1) Mensah Jeff 30' 
(0-2) Nagel Simon 57' 
(0-3) Kjærulff Jesper 84' 

Hobro
3:1
Blokhus
 8' Jensen (1-0)
 34' Erhenede Justice John (2-0)
 39' Lawal Adeshina (3-1)
(3:1)(2-1) Corea Dustin 38' 

Vejle Kolding
0:1
Esbjerg
(0:0)(0-1) Rieks Søren 74' 

B 93
0:0
B 1908

Birkerod
2:1
Vanlose
 67' Demirbas E (1-1)
 84' Anli M (2-1)
(0:0)(0-1) Abildgaard C 56' 

Glostrup Albertslund
0:2
Egedal
 57' Ludvigsen A
 82' Buyal J
(0:1)(0-1) Thygesen C 42' 
(0-2) Thygesen C 72' 

Rishoj
2:1
Herlev
 57' Sinser M (1-1)
 81' Avnskjold M (2-1)
(0:1)(0-1) Larsen M 1' 

Brabrand
2:0
Marienlist
 68' Hoy H (1-0)
 71' Hoy H (68-0)
 90' Riis S (2-0)
(0:0)

Kjelerup
1:1
Svendborg
 90' Lanng M (1-1)
(0:0)(0-1) Rasmusen J 76' 

Nesbi
3:3
Arhus Fremad
 47' Madsen S (1-1)
 69' Madsen A (2-1)
 90' Weber P (3-2)
(0:1)(0-1) Johansen B 25' 
(2-2) Jensen M 82' 

Varde
2:1
Skjold
 48' Schmidt M (1-0)
 90' Brinck J (2-1)
(0:0)(1-1) Petersen C 61' 

Vibi
1:2
Lindholm
 79' Kortbaek R (1-0)
(0:0)(1-2) Sand J 81' 
(1-1) Kristensen M 82' 

Deportivo Kuenka
2:1
Tekniko Universitario
 2' Paniagua M (1-0)
 31' Paniagua M (2-0)
(2:0)Mina D 47' 
(2-1) Valle V 90' 

Arsenal
3:3
Norič Siti
 2' Benayoun Yossi (1-0)
 72' Persie Robin Van (2-2)
 80' Persie Robin Van (3-2)
(1:2)(1-1) Hoolahan Wesley 12' 
(1-2) Holt Grant 27' 
(3-3) Morison Steve 86' 

Strana: 123456
Arhiva rezultata, tabela i
statistike (2000. - danas)
Međunar. klupska
Reprezentacije
Prijateljski
SELECT t1.country_name country, t1.country_id FROM countries AS t1 INNER JOIN home_page_countries AS t2 ON (t1.country_id=t2.country_id) WHERE t2.category=3 ORDER BY t2.sort
Rezultati po danu
SELECT DISTINCT match_date FROM results WHERE match_date BETWEEN 1335823200 AND 1338501600 01.05.2012. 00:00:00 01.06.2012. 00:00:00
<Maj 2012>
P
U
S
Č
P
S
N
1234
5
678910111213141516171819202122232425262728293031
O nama   |   Za kladionice   |   Marketing   |   Kontakt
Copyright © 2010 fudbal91.com. Sva prava zadržana. Created & designed by NO LIMITS d.o.o. BANJA LUKA, Grčka 7