Ponuda po danu
Po takmičenju
Belorusija, Belorusija 1
Arsenal Džeržinsk - Sluck
Arsenal Džeržinsk
Sluck
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Neman | 9 | 7 | 0 | 2 | 11 | : | 6 | (+5) | 21 |
2 | Torpedo BelAZ | 9 | 6 | 2 | 1 | 10 | : | 3 | (+7) | 20 |
3 | Dinamo Brest | 9 | 5 | 4 | 0 | 22 | : | 7 | (+15) | 19 |
4 | Dinamo Minsk | 8 | 4 | 4 | 0 | 12 | : | 3 | (+9) | 16 |
5 | Slavija Mozir | 9 | 5 | 1 | 3 | 14 | : | 8 | (+6) | 16 |
6 | Vitebsk | 9 | 4 | 2 | 3 | 10 | : | 8 | (+2) | 14 |
7 | Gomelj | 9 | 3 | 4 | 2 | 13 | : | 9 | (+4) | 13 |
8 | BATE | 9 | 3 | 3 | 3 | 8 | : | 9 | (-1) | 12 |
9 | Arsenal Džeržinsk | 9 | 3 | 2 | 4 | 6 | : | 8 | (-2) | 11 |
10 | Isloč | 9 | 2 | 4 | 3 | 9 | : | 9 | (0) | 10 |
11 | Smorgon | 9 | 2 | 4 | 3 | 9 | : | 17 | (-8) | 10 |
12 | Naftan | 9 | 1 | 5 | 3 | 10 | : | 13 | (-3) | 8 |
13 | Dnjepar Mogilev | 9 | 1 | 4 | 4 | 4 | : | 10 | (-6) | 7 |
14 | Sluck | 9 | 2 | 1 | 6 | 6 | : | 14 | (-8) | 7 |
15 | Minsk | 9 | 0 | 3 | 6 | 6 | : | 15 | (-9) | 3 |
16 | Šahtjor Soligorsk (-20) | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | : | 15 | (-11) | -16 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neman | 5 | 4 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | 12 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 4 | 9 | |
2. | Torpedo BelAZ | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 12 | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | : | 2 | 8 | |
3. | Dinamo Brest | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | : | 4 | 8 | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | : | 3 | 11 | |
4. | Dinamo Minsk | 4 | 1 | 3 | 0 | 8 | : | 3 | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4 | : | 0 | 10 | |
5. | Slavija Mozir | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 3 | 10 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 5 | 6 | |
6. | Vitebsk | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | 6 | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 4 | 8 | |
7. | Gomelj | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 4 | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | : | 5 | 9 | |
8. | BATE | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 7 | |
9. | Arsenal Džeržinsk | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | 4 | |
10. | Isloč | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 4 | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 5 | 5 | |
11. | Smorgon | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | : | 3 | 3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 14 | 7 | |
12. | Naftan | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 5 | 5 | 0 | 3 | 2 | 7 | : | 9 | 3 | |
13. | Dnjepar Mogilev | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | : | 5 | 2 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 5 | 5 | |
14. | Sluck | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 9 | 4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | : | 5 | 3 | |
15. | Minsk | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | : | 9 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 6 | 1 | |
16. | Šahtjor Soligorsk (-20) | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 12 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | : | 3 | 1 |
Arsenal Džeržinsk
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.05.2024 | Neman | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
11.05.2024 | Sluck | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
04.05.2024 | Dinamo Brest | 0:2 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
28.04.2024 | Slavija Mozir | 0:3 | 3+ | Belorusija 1 | 2024 | |||
20.04.2024 | Šahtjor Soligorsk | 2:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
13.04.2024 | Isloč | 2:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
05.04.2024 | Vitebsk | 1:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
29.03.2024 | Dnjepar Mogilev | 0:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
17.03.2024 | Torpedo BelAZ | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
25.11.2023 | Molodečno 2000 | 6:0 | 3+ | Belorusija 2 | 2023 |
Sluck
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.05.2024 | Dinamo Brest | 1:4 | 3+ | Belorusija 1 | 2024 | |||
11.05.2024 | Arsenal Džeržinsk | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
04.05.2024 | Slavija Mozir | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
28.04.2024 | Šahtjor Soligorsk | 2:1 | 3+ | Belorusija 1 | 2024 | |||
21.04.2024 | Isloč | 1:3 | 3+ | Belorusija 1 | 2024 | |||
12.04.2024 | Vitebsk | 0:2 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
06.04.2024 | Dnjepar Mogilev | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
31.03.2024 | Torpedo BelAZ | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
17.03.2024 | Gomelj | 1:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
02.12.2023 | Gomelj | 5:4 | 3+ | Belorusija 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11.05.2024 | 1:0 | 0-2 | Belorusija 1 | 2024 | |||
02.09.2022 | 0:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2022 | |||
21.04.2022 | 1:1 | 0-2 | Belorusija 1 | 2022 |
Arsenal Džeržinsk | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | (0) | 4 | 0,67 | 0,67 | 1,33 | 3 | 0 | 100:0 |
Domaćin | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | (+1) | 3 | 1,00 | 0,50 | 1,50 | 2 | 0 | 100:0 |
Gost | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | (-1) | 1 | 0,00 | 1,00 | 1,00 | 1 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari