Ponuda po danu
Po takmičenju
Litvanija, Litvanija 1
Dainava - Transinvest
Dainava
Transinvest
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žalgiris | 13 | 8 | 4 | 1 | 27 | : | 12 | (+15) | 28 |
2 | Džiugas Telšiai | 12 | 7 | 3 | 2 | 12 | : | 8 | (+4) | 24 |
3 | Hegelman | 14 | 6 | 5 | 3 | 21 | : | 15 | (+6) | 23 |
4 | Kauno Žalgiris | 13 | 6 | 1 | 6 | 16 | : | 16 | (0) | 19 |
5 | Banga Gargždai | 13 | 4 | 6 | 3 | 15 | : | 14 | (+1) | 18 |
6 | Šiauliai | 14 | 4 | 5 | 5 | 13 | : | 15 | (-2) | 17 |
7 | Dainava | 14 | 4 | 4 | 6 | 8 | : | 12 | (-4) | 16 |
8 | Siduva | 14 | 4 | 4 | 6 | 10 | : | 11 | (-1) | 16 |
9 | Panevežis | 13 | 2 | 5 | 6 | 7 | : | 14 | (-7) | 11 |
10 | Transinvest | 14 | 3 | 1 | 10 | 11 | : | 23 | (-12) | 10 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žalgiris | 7 | 4 | 2 | 1 | 18 | : | 9 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | : | 3 | 14 | |
2. | Džiugas Telšiai | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 | : | 2 | 14 | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | 10 | |
3. | Hegelman | 7 | 1 | 3 | 3 | 10 | : | 11 | 6 | 7 | 5 | 2 | 0 | 11 | : | 4 | 17 | |
4. | Kauno Žalgiris | 9 | 5 | 0 | 4 | 11 | : | 10 | 15 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | 4 | |
5. | Banga Gargždai | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 8 | 5 | 7 | 3 | 4 | 0 | 11 | : | 6 | 13 | |
6. | Šiauliai | 7 | 2 | 3 | 2 | 5 | : | 5 | 9 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | : | 10 | 8 | |
7. | Dainava | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | : | 4 | 6 | 8 | 3 | 1 | 4 | 5 | : | 8 | 10 | |
8. | Siduva | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | : | 4 | 5 | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | : | 7 | 11 | |
9. | Panevežis | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | : | 6 | 5 | 7 | 1 | 3 | 3 | 4 | : | 8 | 6 | |
10. | Transinvest | 7 | 1 | 0 | 6 | 5 | : | 13 | 3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | : | 10 | 7 |
Dainava
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.05.2024 | Siduva | 0:1 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
11.05.2024 | Transinvest | 1:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
02.05.2024 | Džiugas Telšiai | 1:2 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 | |||
28.04.2024 | Panevežis | 0:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
24.04.2024 | Žalgiris | 0:4 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 | |||
20.04.2024 | Šiauliai | 0:1 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
14.04.2024 | Kauno Žalgiris | 0:1 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
09.04.2024 | Hegelman | 1:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
06.04.2024 | Banga Gargždai | 2:2 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 | |||
31.03.2024 | Siduva | 1:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 |
Transinvest
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.05.2024 | Šiauliai | 1:3 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 | |||
11.05.2024 | Dainava | 0:1 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
02.05.2024 | Kauno Žalgiris | 3:2 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 | |||
27.04.2024 | Džiugas Telšiai | 0:2 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
24.04.2024 | Hegelman | 1:2 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 | |||
21.04.2024 | Panevežis | 1:1 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
13.04.2024 | Banga Gargždai | 0:1 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
10.04.2024 | Žalgiris | 0:2 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
07.04.2024 | Siduva | 0:2 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
30.03.2024 | Šiauliai | 1:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11.05.2024 | 1:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
17.03.2024 | 2:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 |
Dainava | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | (+3) | 3 | 1,50 | 0,00 | 1,50 | 2 | 0 | 100:0 |
Domaćin | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | (+1) | 1 | 1,00 | 0,00 | 1,00 | 1 | 0 | 100:0 |
Gost | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | (+2) | 2 | 2,00 | 0,00 | 2,00 | 1 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari