Ponuda po danu
Po takmičenju
Rusija, Rusija 1
Krila Sovjetov - Akhmat Grozni
Krila Sovjetov
Akhmat Grozni
(Terek)
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Moskva | 29 | 16 | 8 | 5 | 53 | : | 38 | (+15) | 56 |
2 | Krasnodar | 29 | 15 | 8 | 6 | 44 | : | 29 | (+15) | 53 |
3 | Zenit | 28 | 15 | 6 | 7 | 45 | : | 25 | (+20) | 51 |
4 | Lokomotiva Mos. | 29 | 13 | 11 | 5 | 49 | : | 37 | (+12) | 50 |
5 | Spartak Moskva | 29 | 14 | 7 | 8 | 41 | : | 32 | (+9) | 49 |
6 | CSKA Moskva | 28 | 10 | 12 | 6 | 48 | : | 38 | (+10) | 42 |
7 | Rubin | 29 | 11 | 8 | 10 | 30 | : | 37 | (-7) | 41 |
8 | Krila Sovjetov | 29 | 11 | 7 | 11 | 45 | : | 43 | (+2) | 40 |
9 | Rostov | 28 | 11 | 7 | 10 | 40 | : | 43 | (-3) | 40 |
10 | Akhmat Grozni | 28 | 10 | 5 | 13 | 32 | : | 38 | (-6) | 35 |
11 | Ural | 29 | 7 | 9 | 13 | 30 | : | 44 | (-14) | 30 |
12 | Orenburg | 29 | 7 | 9 | 13 | 34 | : | 41 | (-7) | 30 |
13 | Fakel | 29 | 6 | 11 | 12 | 20 | : | 31 | (-11) | 29 |
14 | Pari NN | 28 | 8 | 5 | 15 | 26 | : | 44 | (-18) | 29 |
15 | Baltika | 28 | 7 | 5 | 16 | 31 | : | 37 | (-6) | 26 |
16 | PFC Soči | 29 | 5 | 8 | 16 | 36 | : | 47 | (-11) | 23 |
Ruski klubovi su trenutno suspendovani od strane UEFA.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dinamo Moskva | 15 | 10 | 2 | 3 | 25 | : | 16 | 32 | 14 | 6 | 6 | 2 | 28 | : | 22 | 24 | |
2. | Krasnodar | 14 | 10 | 2 | 2 | 23 | : | 11 | 32 | 15 | 5 | 6 | 4 | 21 | : | 18 | 21 | |
3. | Zenit | 14 | 8 | 2 | 4 | 21 | : | 11 | 26 | 14 | 7 | 4 | 3 | 24 | : | 14 | 25 | |
4. | Lokomotiva Mos. | 15 | 7 | 7 | 1 | 24 | : | 16 | 28 | 14 | 6 | 4 | 4 | 25 | : | 21 | 22 | |
5. | Spartak Moskva | 15 | 10 | 3 | 2 | 24 | : | 14 | 33 | 14 | 4 | 4 | 6 | 17 | : | 18 | 16 | |
6. | CSKA Moskva | 14 | 7 | 5 | 2 | 27 | : | 16 | 26 | 14 | 3 | 7 | 4 | 21 | : | 22 | 16 | |
7. | Rubin | 14 | 5 | 5 | 4 | 15 | : | 18 | 20 | 15 | 6 | 3 | 6 | 15 | : | 19 | 21 | |
8. | Krila Sovjetov | 14 | 7 | 5 | 2 | 29 | : | 16 | 26 | 15 | 4 | 2 | 9 | 16 | : | 27 | 14 | |
9. | Rostov | 14 | 8 | 4 | 2 | 26 | : | 18 | 28 | 14 | 3 | 3 | 8 | 14 | : | 25 | 12 | |
10. | Akhmat Grozni | 14 | 5 | 3 | 6 | 20 | : | 21 | 18 | 14 | 5 | 2 | 7 | 12 | : | 17 | 17 | |
11. | Ural | 15 | 5 | 4 | 6 | 20 | : | 24 | 19 | 14 | 2 | 5 | 7 | 10 | : | 20 | 11 | |
12. | Orenburg | 14 | 6 | 3 | 5 | 20 | : | 16 | 21 | 15 | 1 | 6 | 8 | 14 | : | 25 | 9 | |
13. | Fakel | 14 | 3 | 7 | 4 | 10 | : | 10 | 16 | 15 | 3 | 4 | 8 | 10 | : | 21 | 13 | |
14. | Pari NN | 14 | 7 | 3 | 4 | 19 | : | 16 | 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 7 | : | 28 | 5 | |
15. | Baltika | 14 | 6 | 3 | 5 | 17 | : | 16 | 21 | 14 | 1 | 2 | 11 | 14 | : | 21 | 5 | |
16. | PFC Soči | 15 | 4 | 5 | 6 | 24 | : | 21 | 17 | 14 | 1 | 3 | 10 | 12 | : | 26 | 6 |
Krila Sovjetov
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.05.2024 | Dinamo Moskva | 1:4 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
10.05.2024 | Akhmat Grozni | 0:2 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
04.05.2024 | Orenburg | 1:2 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
29.04.2024 | Krasnodar | 0:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
25.04.2024 | Fakel | 1:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
20.04.2024 | Baltika | 1:2 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | Rubin | 2:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Ural | 2:1 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Zenit | 1:1 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
08.03.2024 | CSKA Moskva | 0:2 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 |
Akhmat Grozni
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10.05.2024 | Krila Sovjetov | 2:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
04.05.2024 | Krasnodar | 1:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
28.04.2024 | Pari NN | 5:1 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
25.04.2024 | PFC Soči | 1:0 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
20.04.2024 | CSKA Moskva | 2:1 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Baltika | 1:7 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Lokomotiva Mos. | 0:2 | 0-2 | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
04.04.2024 | Orenburg | 0:1 | 0-2 | Rusija, Kup | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Rubin | 1:2 | 3+ | Rusija 1 | 2023/2024 | |||
13.03.2024 | Volgar Astrahan | 2:1 | 3+ | Rusija, Kup | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Krila Sovjetov | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 34 | 8 | 6 | 20 | 32:54 | (-22) | 86 | 0,94 | 1,59 | 2,53 | 19 | 15 | 56:44 |
Domaćin | 17 | 3 | 3 | 11 | 17:31 | (-14) | 48 | 1,00 | 1,82 | 2,82 | 9 | 8 | 53:47 |
Gost | 17 | 5 | 3 | 9 | 15:23 | (-8) | 38 | 0,88 | 1,35 | 2,24 | 10 | 7 | 59:41 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari