Ponuda po danu
Po takmičenju
Ekvador, Ekvador 1 - I deo
LDU Kito - Emelek
LDU Kito
Emelek
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independ. del Valje | 13 | 8 | 5 | 0 | 21 | : | 8 | (+13) | 29 |
2 | Aukaš | 12 | 8 | 3 | 1 | 27 | : | 12 | (+15) | 27 |
3 | LDU Kito | 12 | 8 | 2 | 2 | 23 | : | 12 | (+11) | 26 |
4 | Barselona Gva. | 11 | 6 | 4 | 1 | 18 | : | 7 | (+11) | 22 |
5 | Un. Katolika Kito | 11 | 6 | 3 | 2 | 24 | : | 14 | (+10) | 21 |
6 | Emelek | 13 | 5 | 6 | 2 | 15 | : | 11 | (+4) | 21 |
7 | Makara | 13 | 4 | 6 | 3 | 11 | : | 9 | (+2) | 18 |
8 | El Nasional | 13 | 6 | 0 | 7 | 14 | : | 15 | (-1) | 18 |
9 | Deportivo Kuenka | 13 | 3 | 5 | 5 | 23 | : | 22 | (+1) | 14 |
10 | Tekn. Universitario | 12 | 3 | 4 | 5 | 12 | : | 16 | (-4) | 13 |
11 | Orense | 12 | 2 | 6 | 4 | 9 | : | 15 | (-6) | 12 |
12 | Imbabura | 13 | 3 | 3 | 7 | 14 | : | 25 | (-11) | 12 |
13 | Kumbaja | 12 | 3 | 2 | 7 | 7 | : | 17 | (-10) | 11 |
14 | Mušuk Runa | 11 | 2 | 3 | 6 | 10 | : | 17 | (-7) | 9 |
15 | Delfin | 12 | 1 | 3 | 8 | 6 | : | 17 | (-11) | 6 |
16 | Libertad Loha (-4) | 13 | 1 | 3 | 9 | 8 | : | 25 | (-17) | 2 |
1.mesto - Kopa Libertadores
Iz lige (nakon odigranog drugog dela) ispadaju dve najlošije ekipe iz zbirne tabele.
Iz lige (nakon odigranog drugog dela) ispadaju dve najlošije ekipe iz zbirne tabele.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Independ. del Valje | 7 | 5 | 2 | 0 | 14 | : | 4 | 17 | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | : | 4 | 12 | |
2. | Aukaš | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | : | 6 | 15 | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | : | 6 | 12 | |
3. | LDU Kito | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | : | 6 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | : | 6 | 13 | |
4. | Barselona Gva. | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | : | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | : | 6 | 11 | |
5. | Un. Katolika Kito | 7 | 4 | 2 | 1 | 18 | : | 10 | 14 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 7 | |
6. | Emelek | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | : | 3 | 12 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | : | 8 | 9 | |
7. | Makara | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | : | 3 | 9 | 7 | 2 | 3 | 2 | 6 | : | 6 | 9 | |
8. | El Nasional | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | : | 6 | 9 | 7 | 3 | 0 | 4 | 7 | : | 9 | 9 | |
9. | Deportivo Kuenka | 7 | 3 | 3 | 1 | 17 | : | 9 | 12 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | : | 13 | 2 | |
10. | Tekn. Universitario | 6 | 2 | 4 | 0 | 7 | : | 5 | 10 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | : | 11 | 3 | |
11. | Orense | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | : | 7 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | : | 8 | 6 | |
12. | Imbabura | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 6 | 8 | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | : | 19 | 4 | |
13. | Kumbaja | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | 10 | 7 | 0 | 1 | 6 | 2 | : | 13 | 1 | |
14. | Mušuk Runa | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | : | 6 | 6 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | : | 11 | 3 | |
15. | Delfin | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | : | 9 | 5 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | : | 8 | 1 | |
16. | Libertad Loha (-4) | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | : | 10 | 4 | 7 | 0 | 2 | 5 | 4 | : | 15 | 2 |
LDU Kito
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.05.2024 | Independ. del Valje | 1:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2024 | |||
14.05.2024 | Junior | 0:1 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
11.05.2024 | Emelek | 2:2 | 3+ | Ekvador 1 | 2024 | |||
09.05.2024 | Botafogo | 1:2 | 3+ | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
04.05.2024 | Mušuk Runa | 1:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2024 | |||
01.05.2024 | Libertad Loha | 3:2 | 3+ | Ekvador 1 | 2024 | |||
27.04.2024 | Tekn. Universitario | 1:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2024 | |||
24.04.2024 | Junior | 1:1 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
19.04.2024 | Orense | 0:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2024 | |||
16.04.2024 | Delfin | 2:1 | 3+ | Ekvador 1 | 2024 |
Emelek
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.05.2024 | Makara | 0:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2024 | |||
11.05.2024 | LDU Kito | 2:2 | 3+ | Ekvador 1 | 2024 | |||
05.05.2024 | Un. Katolika Kito | 2:1 | 3+ | Ekvador 1 | 2024 | |||
28.04.2024 | Barselona Gva. | 1:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2024 | |||
19.04.2024 | Aukaš | 1:3 | 3+ | Ekvador 1 | 2024 | |||
13.04.2024 | Kumbaja | 2:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2024 | |||
07.04.2024 | Tekn. Universitario | 1:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2024 | |||
31.03.2024 | Independ. del Valje | 0:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2024 | |||
26.03.2024 | Orense | 1:1 | 0-2 | Ekvador 1 | 2024 | |||
22.03.2024 | Delfin | 2:0 | 0-2 | Ekvador 1 | 2024 |
Međusobni susreti
LDU Kito | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 95 | 35 | 22 | 38 | 116:117 | (-1) | 233 | 1,22 | 1,23 | 2,45 | 54 | 41 | 57:43 |
Domaćin | 48 | 30 | 10 | 8 | 85:41 | (+44) | 126 | 1,77 | 0,85 | 2,63 | 24 | 24 | 50:50 |
Gost | 47 | 5 | 12 | 30 | 31:76 | (-45) | 107 | 0,66 | 1,62 | 2,28 | 30 | 17 | 64:36 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari