Ponuda po danu
Po takmičenju
Argentina, Argentina 1
Sarmiento - Instituto
Sarmiento
Instituto
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | River Plata | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | (+6) | 6 |
2 | Himnazia La Plata | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | (+2) | 4 |
3 | Indep. Rivadavia | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | (+2) | 4 |
4 | Instituto | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | (+1) | 4 |
5 | Union Santa Fe | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | (+1) | 4 |
6 | Hurakan B.Aires | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | (+2) | 3 |
7 | Taljeres | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | (+2) | 3 |
8 | Njuels Old Bojs | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | (+2) | 3 |
9 | Arg. Juniors | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 2 | (+1) | 3 |
10 | Atletiko Tukuman | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
11 | Barakas Sentral | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
12 | Deportivo Riestra | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
13 | Estudijantes LP | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | (+1) | 3 |
14 | Rasing Klub | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | : | 4 | (0) | 1 |
15 | Godoj Kruz | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 1 |
16 | Defensa Husticia | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | (-2) | 1 |
17 | Belgrano | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | : | 7 | (-3) | 1 |
18 | Rozario Sentral | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | (-1) | 0 |
19 | Sarmiento | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | (-1) | 0 |
20 | Banfild | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
21 | Boka Juniors | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
22 | San Lorenco | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
23 | Tigre | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
24 | Independiente | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | (-2) | 0 |
25 | Velez Sarsfild | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | (-2) | 0 |
26 | Lanus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | (-2) | 0 |
27 | Platense | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | (-2) | 0 |
28 | Sentral Kordoba SdE | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | (-3) | 0 |
1.mesto, Estudijantes La Plata (pobednik Liga Kupa), pobednik Kupa i 3 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Libertadores
6 timova po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana
Zbirna tabela se dobija sabiranjem bodova osvojenih u Ligi i grupnoj fazi Liga Kupa
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak i zbirne tabele.
6 timova po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana
Zbirna tabela se dobija sabiranjem bodova osvojenih u Ligi i grupnoj fazi Liga Kupa
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak i zbirne tabele.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | River Plata | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
2. | Himnazia La Plata | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
3. | Indep. Rivadavia | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | |
4. | Instituto | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | |
5. | Union Santa Fe | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
6. | Hurakan B.Aires | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
7. | Taljeres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
8. | Njuels Old Bojs | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
9. | Arg. Juniors | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
10. | Atletiko Tukuman | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
11. | Barakas Sentral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
12. | Deportivo Riestra | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
13. | Estudijantes LP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
14. | Rasing Klub | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | : | 4 | 1 | |
15. | Godoj Kruz | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
16. | Defensa Husticia | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | |
17. | Belgrano | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | : | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | 0 | |
18. | Rozario Sentral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | |
19. | Sarmiento | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
20. | Banfild | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
21. | Boka Juniors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
22. | San Lorenco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
23. | Tigre | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
24. | Independiente | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
25. | Velez Sarsfild | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | |
26. | Lanus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
27. | Platense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
28. | Sentral Kordoba SdE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 3 | 0 |
Sarmiento
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10.05.2024 | Instituto | 1:2 | 3+ | Argentina 1 | 2024 | |||
14.04.2024 | Platense | 0:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
08.04.2024 | Godoj Kruz | 0:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
31.03.2024 | Njuels Old Bojs | 0:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
16.03.2024 | San Lorenco | 0:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
09.03.2024 | Estudijantes LP | 3:1 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
05.03.2024 | Rasing Klub | 1:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
02.03.2024 | Union Santa Fe | 1:2 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
27.02.2024 | Temperlej | 1:1 | 0-2 | Argentina, Kup | 2024 | |||
25.02.2024 | Barakas Sentral | 0:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 |
Instituto
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.05.2024 | Union Santa Fe | 1:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
10.05.2024 | Sarmiento | 2:1 | 3+ | Argentina 1 | 2024 | |||
15.04.2024 | River Plata | 1:3 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
07.04.2024 | Barakas Sentral | 2:3 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
03.04.2024 | Taljeres Remedios | 1:2 | 3+ | Argentina, Kup | 2024 | |||
29.03.2024 | Arg. Juniors | 1:2 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
17.03.2024 | Velez Sarsfild | 0:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
10.03.2024 | Rozario Sentral | 0:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
05.03.2024 | Hurakan B.Aires | 2:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
29.02.2024 | Himnazia La Plata | 3:1 | 3+ | Argentina, LK | 2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10.05.2024 | 1:2 | 3+ | Argentina 1 | 2024 | |||
29.01.2023 | 0:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2023 | |||
16.02.2020 | 2:1 | 3+ | Argentina 2 | 2019/2020 | |||
21.08.2019 | 3:2 | 3+ | Argentina 2 | 2019/2020 | |||
04.02.2019 | 1:1 | 0-2 | Argentina 2 | 2018/2019 | |||
06.05.2018 | 0:0 | 0-2 | Argentina 2 | 2017/2018 | |||
12.12.2017 | 3:0 | 3+ | Argentina 2 | 2017/2018 | |||
06.04.2014 | 1:3 | 3+ | Argentina 2 | 2013/2014 | |||
07.10.2013 | 1:2 | 3+ | Argentina 2 | 2013/2014 | |||
23.02.2013 | 2:3 | 3+ | Argentina 2 | 2012/2013 | |||
25.08.2012 | 3:1 | 3+ | Argentina 2 | 2012/2013 |
Sarmiento | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 11 | 4 | 3 | 4 | 17:15 | (+2) | 32 | 1,55 | 1,36 | 2,91 | 3 | 8 | 27:73 |
Domaćin | 7 | 2 | 2 | 3 | 10:10 | (0) | 20 | 1,43 | 1,43 | 2,86 | 2 | 5 | 29:71 |
Gost | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | (+2) | 12 | 1,75 | 1,25 | 3,00 | 1 | 3 | 25:75 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari