Ponuda po danu
Po takmičenju
Ukrajina, Ukrajina 1
Šahtjor - Dinamo Kijev
Šahtjor
Dinamo Kijev
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šahtjor | 28 | 22 | 4 | 2 | 62 | : | 21 | (+41) | 70 |
2 | Dinamo Kijev | 29 | 21 | 3 | 5 | 70 | : | 27 | (+43) | 66 |
3 | Krivbas | 29 | 16 | 6 | 7 | 48 | : | 30 | (+18) | 54 |
4 | Dnjepar-1 | 28 | 13 | 9 | 6 | 37 | : | 26 | (+11) | 48 |
5 | Ruh Ljvov | 28 | 11 | 13 | 4 | 41 | : | 29 | (+12) | 46 |
6 | Polisia | 28 | 13 | 7 | 8 | 34 | : | 27 | (+7) | 46 |
7 | LNZ Čerkasi | 29 | 10 | 8 | 11 | 30 | : | 34 | (-4) | 38 |
8 | Černomorec Odesa | 28 | 10 | 2 | 16 | 38 | : | 43 | (-5) | 32 |
9 | Zarja | 29 | 7 | 11 | 11 | 29 | : | 36 | (-7) | 32 |
10 | Oleksandrija | 28 | 7 | 9 | 12 | 25 | : | 36 | (-11) | 30 |
11 | Vorskla | 28 | 8 | 6 | 14 | 27 | : | 44 | (-17) | 30 |
12 | Kolos Kovalivka | 28 | 6 | 11 | 11 | 19 | : | 28 | (-9) | 29 |
13 | Obolon | 28 | 5 | 11 | 12 | 17 | : | 35 | (-18) | 26 |
14 | Veres | 28 | 5 | 9 | 14 | 27 | : | 43 | (-16) | 24 |
15 | Minai | 28 | 4 | 10 | 14 | 24 | : | 45 | (-21) | 22 |
16 | Metalist 1925 Harkov | 28 | 5 | 7 | 16 | 28 | : | 52 | (-24) | 22 |
Šahtjor - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (Plej of)
Dinamo Kijev - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Krivbas - Liga Evrope plej of
3. i 4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Dinamo Kijev - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Krivbas - Liga Evrope plej of
3. i 4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šahtjor | 15 | 12 | 1 | 2 | 31 | : | 12 | 37 | 13 | 10 | 3 | 0 | 31 | : | 9 | 33 | |
2. | Dinamo Kijev | 15 | 12 | 1 | 2 | 36 | : | 9 | 37 | 14 | 9 | 2 | 3 | 34 | : | 18 | 29 | |
3. | Krivbas | 14 | 8 | 3 | 3 | 22 | : | 14 | 27 | 15 | 8 | 3 | 4 | 26 | : | 16 | 27 | |
4. | Dnjepar-1 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19 | : | 14 | 22 | 14 | 7 | 5 | 2 | 18 | : | 12 | 26 | |
5. | Ruh Ljvov | 13 | 4 | 8 | 1 | 17 | : | 12 | 20 | 15 | 7 | 5 | 3 | 24 | : | 17 | 26 | |
6. | Polisia | 14 | 6 | 4 | 4 | 17 | : | 16 | 22 | 14 | 7 | 3 | 4 | 17 | : | 11 | 24 | |
7. | LNZ Čerkasi | 14 | 4 | 3 | 7 | 14 | : | 21 | 15 | 15 | 6 | 5 | 4 | 16 | : | 13 | 23 | |
8. | Černomorec Odesa | 14 | 7 | 1 | 6 | 21 | : | 18 | 22 | 14 | 3 | 1 | 10 | 17 | : | 25 | 10 | |
9. | Zarja | 14 | 4 | 4 | 6 | 10 | : | 15 | 16 | 15 | 3 | 7 | 5 | 19 | : | 21 | 16 | |
10. | Oleksandrija | 15 | 5 | 4 | 6 | 12 | : | 20 | 19 | 13 | 2 | 5 | 6 | 13 | : | 16 | 11 | |
11. | Vorskla | 14 | 3 | 3 | 8 | 15 | : | 28 | 12 | 14 | 5 | 3 | 6 | 12 | : | 16 | 18 | |
12. | Kolos Kovalivka | 15 | 3 | 6 | 6 | 9 | : | 14 | 15 | 13 | 3 | 5 | 5 | 10 | : | 14 | 14 | |
13. | Obolon | 14 | 3 | 6 | 5 | 9 | : | 15 | 15 | 14 | 2 | 5 | 7 | 8 | : | 20 | 11 | |
14. | Veres | 14 | 4 | 5 | 5 | 21 | : | 23 | 17 | 14 | 1 | 4 | 9 | 6 | : | 20 | 7 | |
15. | Minai | 14 | 2 | 6 | 6 | 13 | : | 20 | 12 | 14 | 2 | 4 | 8 | 11 | : | 25 | 10 | |
16. | Metalist 1925 Harkov | 13 | 4 | 4 | 5 | 16 | : | 23 | 16 | 15 | 1 | 3 | 11 | 12 | : | 29 | 6 |
Šahtjor
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15.05.2024 | Vorskla | 2:1 | 3+ | Ukrajina, Kup | 2023/2024 | |||
11.05.2024 | Dinamo Kijev | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
05.05.2024 | Černomorec Odesa | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
01.05.2024 | Černomorec Odesa | 4:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
27.04.2024 | LNZ Čerkasi | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
22.04.2024 | Zarja | 2:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
18.04.2024 | Zarja | 3:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | Vorskla | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Ruh Ljvov | 3:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
03.04.2024 | Černomorec Odesa | 4:1 | 3+ | Ukrajina, Kup | 2023/2024 |
Dinamo Kijev
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.05.2024 | Krivbas | 3:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
11.05.2024 | Šahtjor | 0:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
05.05.2024 | Kolos Kovalivka | 5:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
01.05.2024 | Veres | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
27.04.2024 | Dnjepar-1 | 2:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
21.04.2024 | Polisia | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
17.04.2024 | Minai | 3:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Oleksandrija | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
08.04.2024 | LNZ Čerkasi | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
04.04.2024 | Zarja | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Šahtjor | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 87 | 39 | 24 | 24 | 120:87 | (+33) | 207 | 1,38 | 1,00 | 2,38 | 51 | 36 | 59:41 |
Domaćin | 43 | 24 | 10 | 9 | 66:37 | (+29) | 103 | 1,53 | 0,86 | 2,40 | 28 | 15 | 65:35 |
Gost | 44 | 15 | 14 | 15 | 54:50 | (+4) | 104 | 1,23 | 1,14 | 2,36 | 23 | 21 | 52:48 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari