Ponuda po danu
Po takmičenju
Irska, Irska 1
Šamrok Rovers - Sent Patriks Atletik
Šamrok Rovers
Sent Patriks Atletik
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šelburn | 17 | 8 | 7 | 2 | 18 | : | 11 | (+7) | 31 |
2 | Deri Siti | 17 | 8 | 6 | 3 | 25 | : | 15 | (+10) | 30 |
3 | Šamrok Rovers | 17 | 6 | 7 | 4 | 26 | : | 18 | (+8) | 25 |
4 | Galvej Junajted | 16 | 6 | 6 | 4 | 11 | : | 9 | (+2) | 24 |
5 | Bohemijans | 16 | 7 | 2 | 7 | 17 | : | 17 | (0) | 23 |
6 | Voterford | 16 | 6 | 4 | 6 | 20 | : | 17 | (+3) | 22 |
7 | Sent Patriks Atletik | 17 | 5 | 4 | 8 | 15 | : | 18 | (-3) | 19 |
8 | Slajgo Rovers | 16 | 4 | 6 | 6 | 14 | : | 18 | (-4) | 18 |
9 | Drogeda Junajted | 16 | 3 | 6 | 7 | 17 | : | 26 | (-9) | 15 |
10 | Dandalk | 16 | 2 | 6 | 8 | 9 | : | 23 | (-14) | 12 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šelburn | 9 | 5 | 3 | 1 | 9 | : | 5 | 18 | 8 | 3 | 4 | 1 | 9 | : | 6 | 13 | |
2. | Deri Siti | 9 | 6 | 1 | 2 | 17 | : | 9 | 19 | 8 | 2 | 5 | 1 | 8 | : | 6 | 11 | |
3. | Šamrok Rovers | 8 | 3 | 4 | 1 | 17 | : | 10 | 13 | 9 | 3 | 3 | 3 | 9 | : | 8 | 12 | |
4. | Galvej Junajted | 8 | 2 | 3 | 3 | 3 | : | 5 | 9 | 8 | 4 | 3 | 1 | 8 | : | 4 | 15 | |
5. | Bohemijans | 8 | 3 | 2 | 3 | 7 | : | 8 | 11 | 8 | 4 | 0 | 4 | 10 | : | 9 | 12 | |
6. | Voterford | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 8 | 8 | 9 | 4 | 2 | 3 | 11 | : | 9 | 14 | |
7. | Sent Patriks Atletik | 8 | 4 | 1 | 3 | 9 | : | 6 | 13 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | : | 12 | 6 | |
8. | Slajgo Rovers | 9 | 2 | 4 | 3 | 5 | : | 7 | 10 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 11 | 8 | |
9. | Drogeda Junajted | 8 | 3 | 3 | 2 | 14 | : | 14 | 12 | 8 | 0 | 3 | 5 | 3 | : | 12 | 3 | |
10. | Dandalk | 8 | 2 | 4 | 2 | 3 | : | 7 | 10 | 8 | 0 | 2 | 6 | 6 | : | 16 | 2 |
Šamrok Rovers
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.05.2024 | Dandalk | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
10.05.2024 | Sent Patriks Atletik | 2:2 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
06.05.2024 | Voterford | 1:3 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
03.05.2024 | Bohemijans | 1:1 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
29.04.2024 | Drogeda Junajted | 4:0 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
26.04.2024 | Galvej Junajted | 1:1 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
22.04.2024 | Šelburn | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
19.04.2024 | Deri Siti | 3:1 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
12.04.2024 | Slajgo Rovers | 3:0 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
05.04.2024 | Sent Patriks Atletik | 1:2 | 3+ | Irska 1 | 2024 |
Sent Patriks Atletik
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.05.2024 | Deri Siti | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
10.05.2024 | Šamrok Rovers | 2:2 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
06.05.2024 | Slajgo Rovers | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
03.05.2024 | Drogeda Junajted | 1:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
26.04.2024 | Šelburn | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
22.04.2024 | Deri Siti | 1:3 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
19.04.2024 | Voterford | 1:1 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
12.04.2024 | Dandalk | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
05.04.2024 | Šamrok Rovers | 2:1 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
01.04.2024 | Slajgo Rovers | 3:0 | 3+ | Irska 1 | 2024 |
Međusobni susreti
Šamrok Rovers | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 95 | 39 | 27 | 29 | 109:100 | (+9) | 209 | 1,15 | 1,05 | 2,20 | 59 | 36 | 62:38 |
Domaćin | 48 | 20 | 16 | 12 | 61:50 | (+11) | 111 | 1,27 | 1,04 | 2,31 | 28 | 20 | 58:42 |
Gost | 47 | 19 | 11 | 17 | 48:50 | (-2) | 98 | 1,02 | 1,06 | 2,09 | 31 | 16 | 66:34 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari