Ponuda po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 1
Šlonsk Vroclav - Krakovija
Šlonsk Vroclav
Krakovija
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jagielonija | 33 | 17 | 9 | 7 | 74 | : | 45 | (+29) | 60 |
2 | Šlonsk Vroclav | 33 | 17 | 9 | 7 | 48 | : | 30 | (+18) | 60 |
3 | Legija Varšava | 32 | 14 | 11 | 7 | 48 | : | 38 | (+10) | 53 |
4 | Gornjik Zabže | 33 | 15 | 8 | 10 | 45 | : | 40 | (+5) | 53 |
5 | Pogon | 33 | 15 | 7 | 11 | 58 | : | 38 | (+20) | 52 |
6 | Rakov Čestohova | 33 | 14 | 10 | 9 | 53 | : | 37 | (+16) | 52 |
7 | Leh Poznanj | 32 | 14 | 10 | 8 | 45 | : | 38 | (+7) | 52 |
8 | Zaglebje Lubin | 32 | 12 | 8 | 12 | 40 | : | 47 | (-7) | 44 |
9 | Pjast | 33 | 9 | 16 | 8 | 38 | : | 34 | (+4) | 43 |
10 | Stal Mjelec | 33 | 11 | 10 | 12 | 40 | : | 45 | (-5) | 43 |
11 | Viđev | 32 | 12 | 6 | 14 | 41 | : | 44 | (-3) | 42 |
12 | Krakovija | 33 | 8 | 15 | 10 | 45 | : | 44 | (+1) | 39 |
13 | Radomjak | 33 | 10 | 8 | 15 | 40 | : | 55 | (-15) | 38 |
14 | Varta | 32 | 9 | 10 | 13 | 33 | : | 39 | (-6) | 37 |
15 | Puša Njepolomice | 33 | 8 | 13 | 12 | 38 | : | 49 | (-11) | 37 |
16 | Korona | 33 | 7 | 14 | 12 | 38 | : | 43 | (-5) | 35 |
17 | Ruh Hožov | 33 | 5 | 14 | 14 | 38 | : | 55 | (-17) | 29 |
18 | LKS Lođ | 32 | 5 | 6 | 21 | 30 | : | 71 | (-41) | 21 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Visla Krakov (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Visla Krakov (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jagielonija | 16 | 11 | 3 | 2 | 43 | : | 16 | 36 | 17 | 6 | 6 | 5 | 31 | : | 29 | 24 | |
2. | Šlonsk Vroclav | 17 | 9 | 4 | 4 | 27 | : | 14 | 31 | 16 | 8 | 5 | 3 | 21 | : | 16 | 29 | |
3. | Legija Varšava | 16 | 7 | 6 | 3 | 24 | : | 16 | 27 | 16 | 7 | 5 | 4 | 24 | : | 22 | 26 | |
4. | Gornjik Zabže | 17 | 9 | 5 | 3 | 23 | : | 14 | 32 | 16 | 6 | 3 | 7 | 22 | : | 26 | 21 | |
5. | Pogon | 16 | 8 | 2 | 6 | 34 | : | 25 | 26 | 17 | 7 | 5 | 5 | 24 | : | 13 | 26 | |
6. | Rakov Čestohova | 16 | 10 | 5 | 1 | 32 | : | 9 | 35 | 17 | 4 | 5 | 8 | 21 | : | 28 | 17 | |
7. | Leh Poznanj | 16 | 9 | 4 | 3 | 28 | : | 14 | 31 | 16 | 5 | 6 | 5 | 17 | : | 24 | 21 | |
8. | Zaglebje Lubin | 16 | 6 | 5 | 5 | 17 | : | 17 | 23 | 16 | 6 | 3 | 7 | 23 | : | 30 | 21 | |
9. | Pjast | 17 | 7 | 7 | 3 | 25 | : | 15 | 28 | 16 | 2 | 9 | 5 | 13 | : | 19 | 15 | |
10. | Stal Mjelec | 17 | 8 | 6 | 3 | 25 | : | 17 | 30 | 16 | 3 | 4 | 9 | 15 | : | 28 | 13 | |
11. | Viđev | 16 | 9 | 0 | 7 | 20 | : | 20 | 27 | 16 | 3 | 6 | 7 | 21 | : | 24 | 15 | |
12. | Krakovija | 17 | 5 | 7 | 5 | 32 | : | 25 | 22 | 16 | 3 | 8 | 5 | 13 | : | 19 | 17 | |
13. | Radomjak | 16 | 4 | 5 | 7 | 19 | : | 25 | 17 | 17 | 6 | 3 | 8 | 21 | : | 30 | 21 | |
14. | Varta | 16 | 5 | 5 | 6 | 17 | : | 17 | 20 | 16 | 4 | 5 | 7 | 16 | : | 22 | 17 | |
15. | Puša Njepolomice | 16 | 6 | 8 | 2 | 22 | : | 20 | 26 | 17 | 2 | 5 | 10 | 16 | : | 29 | 11 | |
16. | Korona | 17 | 6 | 8 | 3 | 28 | : | 20 | 26 | 16 | 1 | 6 | 9 | 10 | : | 23 | 9 | |
17. | Ruh Hožov | 16 | 3 | 7 | 6 | 19 | : | 22 | 16 | 17 | 2 | 7 | 8 | 19 | : | 33 | 13 | |
18. | LKS Lođ | 16 | 4 | 5 | 7 | 20 | : | 31 | 17 | 16 | 1 | 1 | 14 | 10 | : | 40 | 4 |
Šlonsk Vroclav
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.05.2024 | Radomjak | 2:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
10.05.2024 | Krakovija | 4:0 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
04.05.2024 | LKS Lođ | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
27.04.2024 | Ruh Hožov | 2:3 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
21.04.2024 | Legija Varšava | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | Gornjik Zabže | 0:2 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Varta | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Pjast | 2:2 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Puša Njepolomice | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
08.03.2024 | Jagielonija | 1:3 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 |
Krakovija
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19.05.2024 | Rakov Čestohova | 2:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
10.05.2024 | Šlonsk Vroclav | 0:4 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
03.05.2024 | Gornjik Zabže | 5:0 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
28.04.2024 | Leh Poznanj | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
21.04.2024 | Puša Njepolomice | 0:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | Jagielonija | 3:1 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
05.04.2024 | LKS Lođ | 2:2 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Pogon | 1:3 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Viđev | 2:2 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Korona | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Šlonsk Vroclav | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 37 | 19 | 11 | 7 | 53:38 | (+15) | 91 | 1,43 | 1,03 | 2,46 | 21 | 16 | 57:43 |
Domaćin | 20 | 13 | 5 | 2 | 34:17 | (+17) | 51 | 1,70 | 0,85 | 2,55 | 9 | 11 | 45:55 |
Gost | 17 | 6 | 6 | 5 | 19:21 | (-2) | 40 | 1,12 | 1,24 | 2,35 | 12 | 5 | 71:29 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari