Ponuda po danu
Po takmičenju
Čile, Čile 1
Universidad Katolika - O Higins
Universidad Katolika
O Higins
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Čile | 13 | 8 | 4 | 1 | 25 | : | 12 | (+13) | 28 |
2 | Deportes Ikike | 13 | 7 | 3 | 3 | 26 | : | 20 | (+6) | 24 |
3 | Univ. Katolika | 13 | 7 | 3 | 3 | 17 | : | 12 | (+5) | 24 |
4 | Palestino | 11 | 6 | 3 | 2 | 18 | : | 7 | (+11) | 21 |
5 | Kokimbo Unido | 11 | 6 | 3 | 2 | 16 | : | 10 | (+6) | 21 |
6 | Everton VdM | 13 | 6 | 3 | 4 | 22 | : | 21 | (+1) | 21 |
7 | Kolo Kolo | 12 | 6 | 2 | 4 | 19 | : | 12 | (+7) | 20 |
8 | Union Espanjola | 12 | 5 | 3 | 4 | 25 | : | 21 | (+4) | 18 |
9 | Njublense | 12 | 4 | 2 | 6 | 21 | : | 18 | (+3) | 14 |
10 | O Higins | 12 | 4 | 2 | 6 | 13 | : | 21 | (-8) | 14 |
11 | Kobreloa | 13 | 4 | 2 | 7 | 13 | : | 29 | (-16) | 14 |
12 | Uačipato | 12 | 3 | 4 | 5 | 10 | : | 18 | (-8) | 13 |
13 | Kobresal | 12 | 2 | 5 | 5 | 17 | : | 20 | (-3) | 11 |
14 | Audaks Italijano | 12 | 3 | 2 | 7 | 15 | : | 18 | (-3) | 11 |
15 | Deportes Kopijapo | 13 | 3 | 0 | 10 | 17 | : | 25 | (-8) | 9 |
16 | Union La Kalera (-1) | 12 | 2 | 3 | 7 | 10 | : | 20 | (-10) | 8 |
1. i 2. mesto - Kopa Libertadores
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Universidad Čile | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | : | 7 | 9 | 7 | 6 | 1 | 0 | 17 | : | 5 | 19 | |
2. | Deportes Ikike | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 8 | 13 | 7 | 3 | 2 | 2 | 14 | : | 12 | 11 | |
3. | Univ. Katolika | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | : | 8 | 7 | 7 | 5 | 2 | 0 | 10 | : | 4 | 17 | |
4. | Palestino | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 5 | 11 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 2 | 10 | |
5. | Kokimbo Unido | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | : | 3 | 13 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 7 | 8 | |
6. | Everton VdM | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | : | 7 | 11 | 7 | 3 | 1 | 3 | 12 | : | 14 | 10 | |
7. | Kolo Kolo | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | : | 5 | 9 | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | : | 7 | 11 | |
8. | Union Espanjola | 8 | 5 | 0 | 3 | 19 | : | 14 | 15 | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | : | 7 | 3 | |
9. | Njublense | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 4 | 10 | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | : | 14 | 4 | |
10. | O Higins | 7 | 2 | 2 | 3 | 5 | : | 12 | 8 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | : | 9 | 6 | |
11. | Kobreloa | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | : | 12 | 8 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | : | 17 | 6 | |
12. | Uačipato | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 9 | 8 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 9 | 5 | |
13. | Kobresal | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | : | 10 | 6 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 10 | 5 | |
14. | Audaks Italijano | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | : | 11 | 1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | : | 7 | 10 | |
15. | Deportes Kopijapo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | : | 7 | 9 | 7 | 0 | 0 | 7 | 6 | : | 18 | 0 | |
16. | Union La Kalera (-1) | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | : | 13 | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 7 | 5 |
Universidad Katolika
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.05.2024 | Universidad Čile | 2:1 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
11.05.2024 | O Higins | 3:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
05.05.2024 | Union Espanjola | 2:1 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
27.04.2024 | Deportes Kopijapo | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
20.04.2024 | Kolo Kolo | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
14.04.2024 | Deportes Ikike | 3:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
06.04.2024 | Kobresal | 2:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
30.03.2024 | Uačipato | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
22.03.2024 | Union La Kalera | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
17.03.2024 | Audaks Italijano | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 |
O Higins
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.05.2024 | Univ. Katolika | 2:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
06.05.2024 | Audaks Italijano | 0:5 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
26.04.2024 | Union Espanjola | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
21.04.2024 | Kokimbo Unido | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
14.04.2024 | Uačipato | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
07.04.2024 | Union La Kalera | 3:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
28.03.2024 | Deportes Ikike | 0:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | Universidad Čile | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Palestino | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
02.03.2024 | Everton VdM | 2:1 | 3+ | Čile 1 | 2024 |
Međusobni susreti
Universidad Katolika | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 47 | 21 | 11 | 15 | 80:60 | (+20) | 140 | 1,70 | 1,28 | 2,98 | 20 | 27 | 43:57 |
Domaćin | 24 | 14 | 5 | 5 | 49:23 | (+26) | 72 | 2,04 | 0,96 | 3,00 | 10 | 14 | 42:58 |
Gost | 23 | 7 | 6 | 10 | 31:37 | (-6) | 68 | 1,35 | 1,61 | 2,96 | 10 | 13 | 43:57 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari