Ponuda po danu
Po takmičenju
Brazil, Brazil 1
Vasko da Gama - Flamengo
Vasko da Gama
Flamengo
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atl. Paranaense | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | : | 3 | (+6) | 13 |
2 | Baija | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | : | 6 | (+3) | 13 |
3 | Flamengo | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | : | 5 | (+2) | 11 |
4 | Botafogo | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | : | 7 | (+5) | 10 |
5 | Sao Paulo | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 6 | (+4) | 10 |
6 | Kruzeiro | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 7 | (+1) | 10 |
7 | Atletiko Mineiro | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | : | 3 | (+6) | 9 |
8 | Red Bul Bragantino | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | : | 6 | (+1) | 9 |
9 | Palmeiras | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | : | 3 | (0) | 8 |
10 | Fortaleza | 5 | 1 | 4 | 0 | 5 | : | 4 | (+1) | 7 |
11 | Internasional | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | (+1) | 7 |
12 | Gremio | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 3 | (+1) | 6 |
13 | Vasko da Gama | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | : | 11 | (-5) | 6 |
14 | Krikiuma | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 2 | (+4) | 5 |
15 | Žuventud | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 7 | (-2) | 5 |
16 | Korintijans | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | : | 5 | (-2) | 5 |
17 | Fluminense | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | : | 12 | (-4) | 5 |
18 | Vitoria Baija | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | : | 11 | (-6) | 1 |
19 | Atletiko Gojaniense | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | : | 8 | (-6) | 1 |
20 | Kujaba | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | : | 10 | (-10) | 0 |
1. do 4.mesto i pobednik Kupa - Kopa Libertadores
5. i 6.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
7. do 12.mesto - Kopa Sudamerikana
5. i 6.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
7. do 12.mesto - Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Atl. Paranaense | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 9 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | |
2. | Baija | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 9 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 4 | |
3. | Flamengo | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 2 | 5 | |
4. | Botafogo | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | 4 | |
5. | Sao Paulo | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | 6 | |
6. | Kruzeiro | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 4 | |
7. | Atletiko Mineiro | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | 5 | |
8. | Red Bul Bragantino | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | |
9. | Palmeiras | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | : | 3 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | : | 0 | 7 | |
10. | Fortaleza | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | : | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
11. | Internasional | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
12. | Gremio | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | |
13. | Vasko da Gama | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 6 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 5 | 0 | |
14. | Krikiuma | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 4 | |
15. | Žuventud | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 6 | 1 | |
16. | Korintijans | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 5 | 0 | |
17. | Fluminense | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 5 | 5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 7 | 0 | |
18. | Vitoria Baija | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 0 | |
19. | Atletiko Gojaniense | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 6 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
20. | Kujaba | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 5 | 0 |
Vasko da Gama
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.05.2024 | Vitoria Baija | 2:1 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
05.05.2024 | Atl. Paranaense | 0:1 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
01.05.2024 | Fortaleza | 0:0 | 0-2 | Brazil, Kup | 2024 | |||
27.04.2024 | Krikiuma | 0:4 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
20.04.2024 | Fluminense | 1:2 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
17.04.2024 | Red Bul Bragantino | 1:2 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
14.04.2024 | Gremio | 2:1 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
17.03.2024 | Nova Iguaku | 0:1 | 0-2 | Brazil, Karioka | 2024 | |||
10.03.2024 | Nova Iguaku | 1:1 | 0-2 | Brazil, Karioka | 2024 | |||
07.03.2024 | Agua Santa | 3:3 | 3+ | Brazil, Kup | 2024 |
Flamengo
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.05.2024 | Bolivar | 4:0 | 3+ | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
11.05.2024 | Korintijans | 2:0 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
08.05.2024 | Palestino | 0:1 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
04.05.2024 | Red Bul Bragantino | 1:1 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
02.05.2024 | Amazonas | 1:0 | 0-2 | Brazil, Kup | 2024 | |||
28.04.2024 | Botafogo | 0:2 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
25.04.2024 | Bolivar | 1:2 | 3+ | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
21.04.2024 | Palmeiras | 0:0 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
18.04.2024 | Sao Paulo | 2:1 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
14.04.2024 | Atletiko Gojaniense | 2:1 | 3+ | Brazil 1 | 2024 |
Međusobni susreti
Vasko da Gama | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 95 | 25 | 30 | 40 | 103:120 | (-17) | 223 | 1,08 | 1,26 | 2,35 | 54 | 41 | 57:43 |
Domaćin | 52 | 13 | 18 | 21 | 60:68 | (-8) | 128 | 1,15 | 1,31 | 2,46 | 28 | 24 | 54:46 |
Gost | 43 | 12 | 12 | 19 | 43:52 | (-9) | 95 | 1,00 | 1,21 | 2,21 | 26 | 17 | 60:40 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari