POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(15)
Engleska
(13)
Nemačka
(13)
Italija
(15)
Francuska
(11)
Srbija
(7)
Afrika
(1)
Albanija
(1)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bahrein
(6)
Belgija
(7)
Belorusija
(2)
BIH
(7)
Bolivija
(4)
Brazil
(38)
Bugarska
(12)
Češka
(13)
Čile
(12)
Danska
(12)
Egipat
(8)
Ekvador
(4)
Estonija
(2)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(13)
Gana
(3)
Grčka
(4)
Gruzija
(3)
Gvatemala
(1)
Holandija
(9)
Honduras
(1)
Hrvatska
(5)
Indonezija
(1)
Iran
(1)
Irska
(8)
Island
(8)
Izrael
(5)
Jamajka
(1)
Japan
(19)
Jermenija
(5)
Jordan
(6)
Južna Afrika
(13)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kanada
(2)
Katar
(1)
Kazahstan
(3)
Kina
(8)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(1)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(2)
Malavi
(3)
Malezija
(1)
Mađarska
(11)
Meksiko
(1)
Nigerija
(1)
Norveška
(17)
Oman
(6)
Paragvaj
(4)
Peru
(6)
Poljska
(15)
Portugalija
(8)
Rumunija
(4)
Rusija
(12)
SAD
(13)
Saud. Arabija
(9)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(4)
Slovenija
(4)
Švajcarska
(11)
Švedska
(26)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(9)
Tunis
(3)
Turska
(3)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(8)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(6)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(2)
Zambija
(1)
Rezultati po danu
<
19.09.2004. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Andora 1
Atletik Eskaldes
0:2
Sant Đulija
Lusitanos
0:3
FK Santa Koloma
Prinsipat
4:3
Inter Eskaldes
Rendžers Andora
3:0
Inkamp
Argentina 1 (Apertura)
Argentinos Juniors
1:2
Njuels Old Bojs
Independiente
2:1
Boka Juniors
River Plata
1:1
Estudijantes La Plata
Rozario Sentral
1:0
San Lorenco
Argentina 2 Apertura
Hurakan Buenos Aires
0:4
Defensa Husticia
San Martin Mendoza
1:0
Godoj Kruz
Taljeres
0:3
Defensores Belgrano
Austrija 1
Rapid
2:1
GAK
Šturm
0:2
Austrija Beč
Azerbejdžan 1
Baku
0:0
Turan
Gejazan
0:1
Nefči
Genclerbirliji Sumgajit
0:2
Karabah
Karvan
0:1
Hazar-Lankaran
Belgija 1
Beveren
1:2
Gent
Klub Briž
5:0
Serkl Briž
Standard
1:0
Sporting Lokeren
Belgija 2
Alst 2002
2:0
Union San Žil
Kortrijk
2:3
Zulte Varegem
Rons
2:2
Ruselar
Tubize
2:1
Rojal Antverp
Vigor Vuitens Hame
2:2
Masmehelen
Bolivija 1 (Klausura - 1.faza)
Horhe Vilsterman
1:2
Real Santa Kruz
La Paz
1:2
San Hoze
Orijente Petrolero
1:3
Bluming
Real Potosi
4:1
Univ. Iberoamerikana
Strongest
0:1
Bolivar
Union Sentral
2:3
Aurora
Bosna i Hercegovina 1
Posušje
3:2
Slavija Srpsko Sarajevo
Žepče
0:2
Leotar
Bosna i Hercegovina 2
GOŠK Gabela
2:0
Brotnjo
Kiseljak
3:1
Mramor
Brazil 1
Botafogo
2:2
Vasko da Gama
Flamengo
4:0
Gojas
Internasional
2:1
Vitoria Baija
Korintijans
0:0
Sao Paulo
Koritiba
0:0
Palmeiras
Kruzeiro
2:4
Atletiko Paranaense
Pajsandu Belem
3:1
Figueirense
Žuventud
1:2
Ponte Preta
Bugarska 1
Beroe
1:3
CSKA Sofija
Levski
4:0
Pirin Blagoevgrad
Liteks
3:0
Marek
Bugarska 2
Černomorec Burgas
1:1
Koneliano
Češka 1
Hmel Blšanji
2:0
Mlada Boleslav
Slovan Liberec
0:1
Sparta Prag
Češka 2
Brno B
1:1
Tatran Prahatice
Kladno
3:0
Viktorija Plzenj
Kunovice
1:1
AS Pardubice
Viktorija Žižkov
3:1
Hradec Kralove
Danska 1
AGF Arhus
2:0
Herfolge
Esbjerg
1:0
Alborg
FK Kopenhagen
1:3
Brondbi
Odenze
4:0
Nordsjalend
Viborg
0:1
Randers
Danska 2
AB Kopenhagen
4:1
Dalum
B 93
3:4
Vejle
Fredericija
2:1
Nestved
Horsens
0:0
Fremad Amager
Koge
0:0
Skjold
Olstike
0:4
Frem
Sonderjisk
1:2
HIK Helerup
Danska 3
B 1909
1:3
Jetsmark
Glostrup
0:3
Lingbi
Hjering
0:0
Nesbi
Holstebro
2:1
B 1913
Kolding
1:2
Holbek
Slagels
2:1
Arhus Fremad
Ekvador 1 - Finalizacion
Aukaš
1:1
El Nasional
Barselona Gvajakil
4:1
Deportivo Kito
Deportivo ESPOLI
3:1
Emelek
Deportivo Kuenka
0:1
LDU Kito
Makara
1:5
Olmedo Riobamba
Engleska 1
Čelzi
0:0
Totenhem Hotspur
Everton
1:0
Midlzbro
Sautempton
1:2
Njukastl Junajted
Engleska 2
Milvol
0:2
Votford
Estonija 1
Flora
0:1
Viljandi Tulevik
Lotus
0:2
Valga
TVMK
5:1
Merkur
Farska Ostrva 1
B36 Toršavn
3:1
VB Vagur
B68 Toftir
2:0
IF Fuglafjordur
EB/Strejmur
2:0
NSI Runavik
GI Gotu
1:1
Skala
KI Klaksvik
1:1
HB Toršavn
Finska 2
GBK Kokola
2:2
Rakunat
Kraft
2:0
PP 70 Tampere
MP Mikeli
2:0
IFK Mariehamn
Palo - Irot
2:1
Kusankoski
Francuska 1
Lil Metropol
2:0
Kaen
Nica
2:1
Sošo Monbeliar
Okser
4:0
Mec
Pari Sen Žermen
0:1
Monako
Francuska 2
Kretej Lusitanos
3:1
Berišon Šateru
Šamoa Nior
0:1
Troa
Gana 1
Brong Ahafo Junajted
1:2
Berekum Arsenal
Grejt Olimpiks
0:3
Harts of Ouk
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
19.05.2024.
18.05.2024.
17.05.2024.
16.05.2024.
15.05.2024.
14.05.2024.
13.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno