POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(52)
Engleska
(20)
Nemačka
(74)
Italija
(31)
Francuska
(31)
Srbija
(5)
Albanija
(2)
Alžir
(7)
Argentina
(38)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(10)
Belorusija
(8)
BIH
(1)
Brazil
(51)
Bugarska
(17)
Češka
(9)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(6)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(8)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(4)
Holandija
(28)
Hrvatska
(11)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(12)
Japan
(19)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(8)
Južna Koreja
(19)
Kanada
(5)
Kina
(9)
Kipar
(8)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Mađarska
(16)
Meksiko
(5)
Norveška
(16)
Oman
(1)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(23)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(17)
Rusija
(18)
SAD
(38)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(6)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(3)
Škotska
(13)
Slovačka
(9)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(8)
Švedska
(23)
Tajland
(8)
Trinidad i Tobago
(1)
Tunis
(2)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
05.06.2006. (Ponedeljak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Danska 2
Brabrand
2:4
Olstike
Fredericija
5:1
Fremad Amager
Herfolge
1:2
Frem
Kolding
1:3
Koge
Loland Falster Alijansen
0:2
AB Kopenhagen
Vejle
4:1
Skjold
Danska 3 (Istok)
AB 70
1:4
Hvidovre
Holbek
4:1
Glostrup
KB Kopenhagen
2:2
Slagels
Nestved
5:0
Solerod
Roskilde
1:1
Brondbi II
Stenlose
2:1
Avarta
Verlose
2:3
B 93
Danska 3 (Zapad)
B 1913
0:2
Arhus Fremad
Dalum
0:3
Esbjerg II
Hjering
3:3
B 1909
Hobro
1:0
Jetsmark
Holstebro
1:0
Nesbi
Tisted
2:1
Kalundborg
Varde
3:1
Silkeborg II
Farska Ostrva 1
B68 Toftir
0:1
GI Gotu
EB/Strejmur
2:1
B36 Toršavn
HB Toršavn
2:1
NSI Runavik
VB Vagur
1:7
KI Klaksvik
Finska 3 A
HIPS Hivinka
3:2
LPS Lajasalon
KuPS Akademija
1:0
Varkaus JK
Finska 3 B
Grankula IFK
1:1
SoVo
PS-44
0:0
Pargas IF
Honduras 1 Klausura
Olimpija Tegusigalpa
2:2
Vida
Universidad NAH
1:1
CD Platense
Island 1
FH Hafnarfjardar
2:1
Keflavik
Grindavik
0:0
IBV Vestmanaejar
IA Akranes
0:1
Filkir
Vikingur Rejkjavik
3:1
Valur
Island 2
Leiknir Rejkjavik
2:0
KA Akerejri
Mađarska 2 - Istok
Njiređhaza Spartakus
1:1
Dunakanjar Vac
Norveška 1
Ham Kam
1:2
Molde
Lin
0:0
Viking
Od Grenland
3:3
Fredrikštad
Rozenborg
0:0
Bran
Sandefjord
1:1
Start
Tromso
1:0
Lilestrem
Norveška 2
Haugesund
1:1
Kongsvinger
Lov Ham
1:0
Hod
Mos
1:2
Folo
Pors Grenland
1:2
Bodo/Glimt
Sogndal
2:2
Manglerud Star
Sparta Sarpsborg
1:0
Honefoš
Tromsdalen
1:1
Brine
Norveška 3 II
Kristiansund
1:1
Skeid
Norveška 3 III
Filingen
3:2
Askoj
Prijateljski (rep.)
Ukrajina
3:0
Libija
San Marino, Kup gr.
Juvenes Dogana
0:2
Kailungo
Libertas
1:2
Domanjano
Murata
4:1
Folđore
Tre Penje
2:1
Fiorentino
Virtus Akvaviva
4:2
La Fiorita
Švedska 2
Atvidaberg
1:2
IFK Norčeping
Degerforš
0:0
Treleborg
Erebro
3:0
Vasbi Junajted
Ljungskil
2:1
IF Bromapojkarna
Umea
0:2
Asiriska Fereningen
Švedska 3 (Jug)
IFK Vernamo
1:1
Engelholm
Norbi
5:3
Miresje
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno