POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(183)
Nemačka
(51)
Italija
(62)
Francuska
(38)
Srbija
(9)
Afrika
(1)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(11)
Crna Gora
(1)
Danska
(26)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(4)
Holandija
(29)
Hrvatska
(11)
Indija
(6)
Indonezija
(7)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kamerun
(8)
Katar
(11)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Litvanija
(1)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(28)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(6)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(14)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(11)
Švedska
(42)
Tajland
(4)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(1)
Vels
(4)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
06.04.2013. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Francuska 1
Monpelje
3:1
Valensijen
Nansi Loren
1:0
Troa
Ren
0:2
Pari Sen Žermen
Sošo Monbeliar
0:0
Ajačio
Tuluz
3:4
Nica
Francuska 2
Avan Gengan
0:0
Klermon Fut
Francuska 3
Bulonj
1:1
Ruan
Kvevili
1:0
Karkefu
L Poar sur Vie
2:0
Epinal
Luzenak
2:0
Burž Peron
Orlean
1:0
Serkl Atletik Bastija
Uzes Pont du Gard
1:1
Frejus
Grčka 1
Atromitos
0:1
Aris
Kerkira
1:2
Levadijakos
PAOK
2:0
Verija
Grčka 2
Panseraikos
0:1
Niki Volos
Gruzija 1 - 2.deo
Baia Zugdidi
0:0
Zestafoni
Dila Gori
1:2
Torpedo Kutaisi
Dinamo Tbilisi
3:0
Čikhura
Kolheti 1913
1:1
Dinamo Batumi
Merani Martvili
2:0
VIT Gruzija
Metalurgi Rustavi
0:0
Sioni
Gvatemala 1 Klausura
Universidad San Karlos
2:2
Petapa
Holandija 1
PEC Cvole
1:1
RKC Valvajk
Tvente
2:0
Roda
Viljem II
1:3
PSV Ajndhoven
Vitese
3:0
NAC Breda
Holandija 3 Nedelja
De Trefers
0:1
EVV
SVZ
1:4
JVC Kujk
Holandija 3 Subota
BVV Barendreht
1:1
Jodan Bojs
DETO
0:1
Nordvijk
Kapel
3:2
HHC Hardenberg
Kozaken Bojs
0:4
Katvijk
Rijnsburgse Bojs
3:1
GVVV
SK Genemuiden
4:2
Ijselmervogels
SV Spakenburg
2:3
Ekscelzior 31
SVV Ševeningen
1:4
Lise
Honduras 1 Klausura
Atletiko Čoloma
3:3
CD Viktoria
Maraton
5:0
Motagva
Hong Kong, Kup
polufinale
San Pegazus
1:0
Vufu Tai Po
Hrvatska 1
Cibalia
2:0
Lokomotiva Zagreb
Rijeka
1:0
Osijek
Slaven Belupo
0:0
Split
Zadar
3:2
Istra 1961
Hrvatska 2
Imotski
3:1
Zelina
Junak
3:3
Gorica Velika Gorica
Mosor
2:0
HAŠK
Pomorac
1:2
Hrvatski Dragovoljac
Radnik Sesvete
6:3
Dugopolje
Šibenik
1:1
Solin
Indija 1
Dempo
0:2
Pailan Erous
Indonezija 1 Super
Persija
0:1
Persiram
Irak 1.
Al Naft
4:1
Najaf
Al Šorta
3:0
Al Sina
Bagdad
1:0
Karbala
Iran 1
Sepahan
3:1
Naft Teheran
Iran, Kup
polufinale
Damaš Gilan
1:1
Persepolis
1:1 nakon produžetaka. 3:5 penalima.
Irska 1
Slajgo Rovers
2:0
Šelburn
Irska 2
Longford Taun
1:1
Mervju Junajted
Island, Liga Kup gr.
FH Hafnarfjardar
2:1
Grindavik
KA Akerejri
2:4
Vikingur Rejkjavik
Keflavik
1:0
Leiftur
Tindastol
0:3
BI/Bolungarvik
Volsungur
1:4
Breidablik
Italija 1
Bolonja
2:2
Torino
Juventus
2:1
Peskara
Italija 2
Breša
2:1
Ćezena
Empoli
0:0
Krotone
Helas Verona
2:1
Ternana
Lanćano
1:1
Juve Stabija
Livorno
3:0
Askoli
Modena
1:0
Pro Verćeli
Novara
3:2
Sasuolo
Specija
2:1
Groseto
Vićenca
1:2
Ćitadela
Izrael 1 - 2.deo
Hapoel Ber Ševa
2:0
Ašdod
Hapoel Haifa
1:0
Hapoel Ramat Gan
Ironi Ramat HaŠaron
0:3
Bnei Jehuda
Makabi Haifa
3:2
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
Makabi Netanija
1:1
Bnei Sahnin
Makabi Tel Aviv
2:0
Hapoel Tel Aviv
Izrael 2 - 2.deo
Makabi Petah Tikva
2:0
Hapoel Bnei Lod
Japan 1
FK Tokio
0:1
Omija Ardija
Kašima Antlers
1:0
Serezo Osaka
Kašiva Rejsol
3:3
Nagoja Grampus
Oita Trinita
0:1
Ventforet Kofu
Sagan Tosu
0:1
Šimicu S-Puls
Sanfreće Hirošima
1:3
Jokohama F. Marinos
Šonan Belmare
1:1
Kavasaki Frontale
Urava Red Dajmonds
2:1
Džubilo Ivata
Vegalta Sendai
0:1
Albireks Nigata
Japan 3
Jokohama SCC
1:2
Fudžieda MYFC
Nagano Parseiro
2:1
Cvajgen Kanazava
Sagava Printing
1:1
Jokogava Musašinjo
Jermenija 1
Impuls
1:0
Banants
Ulises
1:1
Pjunik
Jordan, Kup
polufinale
Det Ras
1:1
Al Buka
Šabab Al Ordon
1:2
Al Ramta
Južna Afrika 1
Golden Erouz
0:0
Kajzer Čifs
Platinum Stars
4:0
Blek Leopards
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno