POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(39)
Engleska
(132)
Nemačka
(84)
Italija
(62)
Francuska
(41)
Srbija
(13)
Afrika
(2)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Argentina
(36)
Australija
(12)
Austrija
(25)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(2)
Bahrein
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(19)
Belorusija
(8)
BIH
(7)
Brazil
(30)
Bugarska
(18)
Češka
(17)
Čile
(16)
Crna Gora
(5)
Danska
(23)
Egipat
(8)
Ekvador
(4)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(1)
Finska
(27)
Gana
(1)
Grčka
(18)
Gruzija
(4)
Gvatemala
(6)
Holandija
(28)
Honduras
(5)
Hong Kong
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(2)
Indonezija
(4)
Irak
(2)
Iran
(2)
Irska
(13)
Island
(6)
Izrael
(15)
Japan
(21)
Jermenija
(1)
Južna Afrika
(11)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(15)
Kanada
(3)
Kazahstan
(4)
Kenija
(9)
Kina
(12)
Kipar
(7)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(23)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(5)
Malta
(3)
Maroko
(7)
Mađarska
(15)
Meksiko
(18)
Nigerija
(1)
Norveška
(22)
Oman
(1)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(8)
Poljska
(27)
Portugalija
(21)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(26)
Salvador
(6)
Saud. Arabija
(6)
Severna Irska
(9)
Škotska
(23)
Slovačka
(11)
Slovenija
(12)
Švajcarska
(11)
Švedska
(65)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(9)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(2)
Ukrajina
(20)
Urugvaj
(9)
Vels
(3)
Venecuela
(4)
Zambija
(2)
Rezultati po danu
<
06.04.2013. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Južna Afrika 1
Pretorija Juniversiti
3:1
AmaZulu
Južna Koreja 1 - 1.deo
Jeonbuk Hjundai Motors
2:1
Jeju Junajted
Pohang Stilers
1:1
Inčeon Junajted
Seul
2:2
Ulsan Hjundai Horang-i
Suvon Samsung Bluvings
3:1
Daegu
Južna Koreja 2
Gojang Hi
1:2
Korean Polis
Sangju Sangmu Feniks
1:1
Bučeon 1995
Katar 1
Al Sad
1:0
Al Garafa
Kazahstan 1, 1.deo
Atirau
0:0
Ordabasi
FK Astana
1:0
Vostok
Irtiš
0:0
Aktobe
Taraz
2:1
Kairat
Tobol
1:1
Akžajik
Žetisu
0:0
Šahtjor Karaganda
Kina 1
Ćingdao Jonun
1:1
Gvangdžu R i F
Šandong Luneng
2:1
Tjenđin Teda
Šangaj Šenksin
1:1
Liaoning Huvin
Vuhan Zal
0:1
Dalijen Aerbin
Kina 2
Čengdu Blejds
0:1
Beidžing Baksi
Čongking
0:1
Čongking Lifan
Guangdong Sanrej Kejv
1:2
Henan Jianje
Hubei Huakaier
0:1
Harbin Jiteng
Janbian Bekdu Tajgers
1:0
Guizou Žičeng
Šenzen Rubi
0:0
Šidžiažuang Jongčang Junhao
Kipar 1 - plej of
Anortozis
0:3
AEK Larnaka
Apolon Limasol
0:0
Doksa Katokopia
Enozis Neon Paralimni
2:1
AEL Limasol
Omonija
3:0
APOEL
Kolumbija 1, 1.deo
Bojaka Čiko
0:0
Bojaka Patriotas
Deportivo Pasto
1:2
Deportivo Kali
Independiente Medeljin
0:0
Atletiko Nasional
Santa Fe
1:3
Miljonarios
Kolumbija 2, 1.deo
Barankilja
0:2
Valedupar
Deportivo Rionegro
0:4
Universidad Autonoma
Ekspreso Roho
1:2
Fortaleza Zipakira
Kostarika 1 Verano
Alahuelense
1:0
San Karlos
Kuvajt 1
Kadšia
2:1
Kazma
Kuvajt Klub
5:0
Al Salmija
Sulajbihat
1:0
Al Džahra
Kuvajt 2
Al Fahahel
1:1
Al Tadamon
Letonija 1
Jelgava
0:1
FK Jurmala
Ventspils
4:3
Daugava
Liban, Kup
četvrtfinale
Aka Ahli
0:0
Rasing Bejrut
4:3 penalima.
Al Ansar Bejrut
1:3
Tadamon Sur
Safa
1:0
Al Mabarah
Tripoli
0:0
Šabab Al Sahel
4:5 penalima.
Litvanija 1
Ekranas
2:2
Siduva
Tauras
0:1
Atlantas
Makedonija 1
Renova
0:2
Rabotnički
Makedonija 2
Babi
3:1
Novaci
Euromilk Gorno Lisiče
3:0
Ohrid
Korzo Prilep
1:1
Rufeja
Lokomotiva Skoplje
4:1
Pobeda Junior
Makedonija Đorče Petrov
3:0
Tikveš
Miravci
2:0
Vrapčište
Skoplje
2:0
Madžari Solidarnost
Malezija 1
Singapur LAJONSXII
2:1
Perak
Malezija, FA Kup
četvrtfinale
Darul Takzim
1:2
Selangor
Kelantan
2:1
Saravak
Negeri Sembilan
1:3
Terenganu
Pahang
0:0
Sime Darbi
Malta 1 - 2.deo
Kormi
4:0
Rabat Ajaks
Valeta
6:1
Mosta
Maroko 1
Olimpik Safi
2:1
Magreb Tetuan
Mađarska 1
Bodajk Šiofok
1:1
Pakš
Eger
0:3
MTK
Lombard Papa
0:2
Kečkemet TE
Sombathelj Haladaš
0:0
Ferencvaroš
Mađarska 2 - Istok
Balmazujvaroš
1:3
Ferencvaroš II
Kazincbarcika
2:2
Solnok MAV
Orošhaza
1:2
Cegled
Seged 2011
1:0
Mezekevešd
Ujpešt II
1:1
Bekeščaba Elore
Vašaš
1:0
Njiređhaza Spartakus
Mađarska 2 - Zapad
Ajka
2:1
BKV Elore
Sombathelj Haladaš II
0:1
Čakvari TK
Tatabanja
3:0
Kozarmišlenji SE
Zalaegeršeg
3:2
Vesprem
Ðirmot
0:1
Puškaš Akademija
Đer ETO II
1:2
Šopron
Meksiko 1 (Klausura)
Atlas
0:0
Monarkas Morelija
Keretaro
1:2
Kruz Azul
Klub Amerika
1:1
Puebla
Pačuka
1:2
Pumas UNAM
Tigres UANL
0:0
Leon
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
0:0
Santos Laguna
Meksiko 2 (Klausura)
Dorados Sinaloa
2:1
Estudijantes Tekos
Irapuato
0:2
Estudijantes Altamira
Merida FK
1:2
Kruz Azul Hidalgo
Pumas Morelos
2:0
Lobos BUAP
Moldavija 1
Akademija UTM
0:1
Zimbru
Dačija Kišinjev
3:2
Speranta
Milsami
4:0
Nistru Otaci
Tiraspol
2:1
Šerif
Nemačka 1
Ajntraht Frankfurt
0:1
Bajern Minhen
Bajer Leverkuzen
1:1
Volfsburg
Bor. Menhengladbah
1:0
Grojter Firt
Borusija Dortmund
4:2
Augsburg
Hamburger SV
0:1
Frajburg
Verder
0:2
Šalke 04
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
19.04.2024.
18.04.2024.
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno