POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(36)
Engleska
(36)
Nemačka
(35)
Italija
(47)
Francuska
(32)
Srbija
(10)
Afrika
(2)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Argentina
(30)
Australija
(1)
Austrija
(15)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Belgija
(12)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(50)
Bugarska
(7)
Češka
(9)
Čile
(10)
Crna Gora
(4)
Danska
(11)
Egipat
(8)
Ekvador
(6)
Estonija
(4)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(5)
Filipini
(1)
Finska
(16)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(12)
Gvatemala
(2)
Holandija
(15)
Honduras
(5)
Hrvatska
(4)
Indija
(2)
Indonezija
(2)
Irak
(2)
Irska
(9)
Island
(6)
Izrael
(5)
Jamajka
(2)
Japan
(16)
Jermenija
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(6)
Kamerun
(5)
Kanada
(1)
Katar
(6)
Kazahstan
(1)
Kina
(10)
Kipar
(6)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(12)
Kostarika
(8)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(5)
Letonija
(2)
Liban
(1)
Litvanija
(4)
Luksemburg
(7)
Malavi
(2)
Malta
(4)
Maroko
(3)
Mađarska
(13)
Meksiko
(4)
Moldavija
(1)
Nigerija
(5)
Nikaragva
(2)
Norveška
(18)
Oman
(3)
Paragvaj
(5)
Peru
(5)
Poljska
(16)
Portugalija
(19)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(12)
Rusija
(38)
SAD
(14)
Salvador
(1)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(10)
Sev. Amerika
(2)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(24)
Slovačka
(5)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(12)
Švedska
(32)
Tajland
(4)
Tajvan
(2)
Tunis
(3)
Turska
(30)
Ukrajina
(12)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(2)
Vels
(1)
Venecuela
(2)
Vijetnam
(1)
Zambija
(3)
Rezultati po danu
<
13.05.2014. (Utorak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Alžir 1
CRB Ain Fakrun
0:2
Čabab Riadhi Belouizdad
CS Konstantin
1:1
Olimpik Šlef
Mouloudija El Eulma
2:1
Entente Setif
Mouloudija Olimpik Bejaia
1:1
Ženes Sportiv de Kabilie
Mouloudija Oran
3:1
Bejaia
USM Alžir
2:1
RC Arba
USM El Harah
2:2
Čabab Ahli Bordž Bu Areridž
Ženes Sportiv de la Saoura
2:0
Mouloudija Alžir
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Barakas Sentral
3:0
Kolegiales
Čakarita Juniors
1:2
Deportivo Merlo
Defensores Belgrano
1:0
UAI Urkiza
Flandria
2:1
Estudijantes Kaseros
Los Andes
1:1
Deportivo Armenio
Platense
4:1
Komunicasiones Buenos Aires
Austrija 2
Austrija Luštenau
2:1
First Viena 1894
Horn
2:4
Rajndorf Altah
Lifering
1:0
Kapfenberger SV
Matersburg
2:4
Parndorf
TSV Hartberg
0:0
Sent Pelten
Austrija 3 Centar
Austrija Klagenfurt
1:3
Kalsdorf
LASK
1:0
Union Sent Florian
SAK Klagenfurt
1:3
Alerhajligen
Union Voklamarkt
0:2
Kapfenberger SV Am.
Valern
6:0
Blau Vajs Linc
Vilaher
1:4
Forverc Štajr
Volfsberger AC Am.
0:3
Lafnic
Azijska LŠ - završni deo
1/8 finala (r)
Al Ain
2:1
Al Džazira
Al Šabab Rijad
1:3
Al Itihad Džeda
Gvangdžu Evergrand
0:1
Serezo Osaka
Pohang Stilers
1:0
Jeonbuk Hjundai Motors
Azijski Kup - završni deo
1/8 finala
Kadšia
4:0
Det Ras
Persipura
9:2
Jangon Junajted
Safa
0:1
Al Had
Visai Nin Bin
4:2
Čurčil Braders
Brazil 2
Oeste
1:1
Ponte Preta
Brazil, Kup
1/32 finala (r)
Avai
2:1
ASA
Nautiko Kapibaribe
2:0
Amerika Natal
Egipat 1
El Masri Klub
0:0
Olimpik El Kanah
Itihad El Šorta
2:1
Telefonat Beni-Suef
Talaea El Džaiš
1:0
Haras El Hodud
Zamalek
2:2
Vadi Degla
Engleska 3 Plej of
polufinale (r)
Lejton Orijent
2:1
Piterboro Junajted
Estonija 1
Johvi Orbit
2:2
Tameka Tartu
Narva Trans
0:1
Flora
Šilamae
3:1
Paide Linameskond
Talina Kalev
0:3
Nome Kalju
Finska 3 Sever
KPV Kokola
3:1
IPA Ilivieska
Francuska 2
Kaen
1:1
Nim Olimpik
Gulf Kup za klubove
polufinale (r)
Al Šabab Dubai
3:1
Saham
Penalima 4:5.
Hrvatska, Kup
finale (r)
Rijeka
2:0
Dinamo Zagreb
Italija 2
Avelino
3:3
Trapani
Breša
0:1
Modena
Ćezena
1:0
Empoli
Ćitadela
0:2
Palermo
Karpi 1909
1:2
Bari
Krotone
0:1
Latina
Novara
2:0
Juve Stabija
Peskara
2:2
Lanćano
Siena
2:1
Ređina
Specija
2:1
Vareze
Ternana
2:1
Padova
Izrael 1 - 2.deo
Bnei Sahnin
1:3
Hapoel Tel Aviv
Litvanija 1
Dainava
0:6
Šiauliai
Mađarska, LK
finale
Diožđer
2:1
Videoton
Igrano u Miškolcu.
Paragvaj 1 (Apertura)
Gvarani Asunsion
2:0
General Dijaz
Sportivo Lukenjo
1:0
Olimpija Asunsion
Prijateljski (rep.)
Maldivi
7:1
Laos
Nemačka
0:0
Poljska
Rumunija 2 I - 2.deo
Unirea Tarlungeni
3:2
Rapid Sućeava
San Marino 1 Plej of
3.kolo
Faetano
0:1
Folđore
Sirija 1 - 1.deo
Al Karama
2:0
Al Džaiš Damask
Al Talija
0:1
Muhafaza
Al Vahda Damask
7:2
Al Džazira Hasak
Hutin
3:2
Al Itihad Alepo
Škotska 1 Plej of/aut
polufinale
Falkirk
1:1
Hamilton Akademikal
Slovenija 1
Koper
1:1
Domžale
Maribor
2:1
Triglav
Olimpija
0:2
Gorica
Rudar Velenje
2:3
Zavrč
Slovenija 2
Šampion Celje
0:3
Veržej
Trinidad i Tobago 1
Polis FK
0:3
Nort Ist Stars
San Huan Habloteh
1:0
Difens Fors
Sentral FK
3:0
Sent Ans Rendžers
V Konekšn
1:1
Kaledonija AIA
Tunis 1
Bizertin
1:0
Union Monastirien
ES Metloa
1:1
Olimpik Beđa
Grombalia Sport
1:2
Stad Gabesin
Klub Afrikan
2:1
Hamam Lif
Stad Tunis
1:0
LPTS Tozur
Turska 2 Plej of
polufinale (r)
Ankaraspor
1:1
Samsunspor
Orduspor
0:1
Mersin Idman Jurdu
Ukrajina 2
Avangard Kramatorsk
0:0
Poltava
Službeni rezultat, 3 boda za Poltavu.
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno