POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(50)
Engleska
(20)
Nemačka
(64)
Italija
(34)
Francuska
(20)
Srbija
(21)
Afrika
(1)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(54)
Australija
(2)
Austrija
(17)
Azerbejdžan
(4)
Belgija
(16)
Belorusija
(6)
BIH
(6)
Bolivija
(6)
Brazil
(47)
Bugarska
(16)
Češka
(16)
Čile
(14)
Crna Gora
(4)
Danska
(20)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(1)
Filipini
(5)
Finska
(26)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(1)
Gvatemala
(1)
Holandija
(18)
Honduras
(2)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(9)
Iran
(4)
Irska
(8)
Island
(8)
Izrael
(5)
Japan
(17)
Južna Afrika
(13)
Južna Amerika
(30)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(4)
Kazahstan
(6)
Kenija
(3)
Kina
(12)
Kipar
(6)
Kolumbija
(12)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(3)
Letonija
(3)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(5)
Malavi
(3)
Malezija
(2)
Maroko
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(5)
Moldavija
(3)
Norveška
(28)
Panama
(2)
Paragvaj
(4)
Peru
(8)
Poljska
(22)
Portugalija
(21)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(26)
SAD
(37)
Salvador
(4)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(6)
Sev. Amerika
(1)
Sev. Makedonija
(6)
Singapur
(2)
Škotska
(18)
Slovačka
(6)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(54)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Trinidad i Tobago
(1)
Tunis
(1)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(8)
Uganda
(4)
Ukrajina
(13)
Urugvaj
(9)
Uzbekistan
(4)
Vels
(1)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
29.08.2014. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Argentina 2
Himnazia Huhuj
1:0
San Martin San Huan
Hurakan Buenos Aires
0:1
Patronato
Independiente Rivadavia
0:0
Atletiko Tukuman
Instituto
1:1
Fero Karil Oeste
Temperlej
1:0
Sportivo Belgrano
Union Santa Fe
3:0
Krusero del Norte
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Almagro
0:2
Akasuso
Atletiko Feniks
0:1
Almirante Braun
Deportivo Espanjol
0:3
Vilja Dalmine
Deportivo Moron
1:1
Barakas Sentral
KA Atlanta
5:3
Deportivo Merlo
Kolegiales
0:0
Estudijantes Kaseros
Los Andes
1:1
Komunicasiones Buenos Aires
Sportivo Italijano
0:1
UAI Urkiza
Tristan Suarez
1:0
Braun
Vilja San Karlos
3:2
Platense
Austrija 2
Floridsdorfer
3:2
TSV Hartberg
Kapfenberger SV
2:2
Matersburg
Lifering
4:1
Horn
Sent Pelten
1:1
Austrija Luštenau
Vaker Insbruk
1:0
LASK
Austrija 3 Centar
Austrija Klagenfurt
1:0
Alerhajligen
Blau Vajs Linc
3:1
SAK Klagenfurt
Kalsdorf
3:0
Volfsberg
Lafnic
0:1
Šturm Am.
Union Voklamarkt
0:2
Vajc
Austrija 3 Istok
Austrija Beč Am.
1:1
First Viena 1894
Nojzidl Am Zi
6:1
Nojberg
Stegersbah
0:3
Parndorf
Viener Športklub
4:4
Amšteten
Zolenau
3:2
Matersburg Am.
Austrija 3 Zapad
Dornbirn 1913
4:1
Rajndorf Altah Am.
Azerbejdžan 1
Hazar-Lankaran
1:0
Inter Baku
Belgija 1
Gent
0:1
Kortrijk
Belgija 2
Heverle Leuven
2:0
Eupen
Brazil 2
Sampajo Korea
0:0
Amerika Mineiro
Santa Kruz
2:0
Atletiko Gojaniense
Žoinvil
2:1
Oeste
Bugarska 1 - 1.deo
Levski
1:0
Černo More
Češka 1
Visočina Jihlava
0:0
Dinamo Č. Buđejovice
Zbrojovka Brno
1:1
Teplice
Češka 2
Usti nad Labem
1:3
Trinec
Čile 1 (Apertura)
San Markos Arika
1:0
Palestino
Danska 2
Vejle
1:1
AB Kopenhagen
Vendsisel
1:2
Lingbi
Danska 3 (Zapad)
Kjelerup
4:1
Nesbi
Marienlist
1:1
Ringkobing
Tisted
2:1
Brabrand
Engleska 7 (Sever)
Metlok Taun
3:1
Barvel
Estonija 1
Nome Kalju
1:1
Infonet
Estonija 2
Kuresare
1:5
Rakvere Tarvas
Viljandi Tulevik
1:0
Parnu Linameskond
Finska 3 Jug
Kepilen Palo
1:1
Espo
Palohonka
2:0
Klubi 04 Helsinki
Finska 3 Sever
IPA Ilivieska
2:0
JBK Jakobstad
Finska 3 Zapad
TPV Tampere
3:1
Ilves Kisat
Francuska 1
Olimpik Marsej
4:0
Nica
Francuska 2
Avr
1:1
Kretej Lusitanos
Berišon Šateru
0:0
Orlean
Gazelek Ajačio
0:4
Troa
Laval
0:0
Ajačio
Nim Olimpik
2:2
Arle-Avinjon
Okser
1:2
Valensijen
Šamoa Nior
0:0
Klermon Fut
Sošo Monbeliar
0:1
Dižon
Francuska 3
Avranšez
1:2
Pariz
Dankerk
0:1
Kolomiers
Frejus
2:0
Amijen
Istr
0:0
Vendi Lukon
L Poar sur Vie
0:0
Kolmar
Rasing Strazbur
0:0
Bulonj
Red Star
3:0
Epinal
Šambli
2:2
Burž Peron
Serkl Atletik Bastija
4:0
Konzolat Marsej
Holandija 1
Go Ahed Igls
1:0
Viljem II
Holandija 2
Ahiles 29
0:3
Fortuna Sitard
Den Boš
2:0
Jong Ajaks
Helmond Sport
1:4
NEC Nijmegen
Jong PSV
1:3
Ajndhoven
RKC Valvajk
1:2
Jong Tvente
Sparta Roterdam
0:5
Volendam
Telstar
3:1
Almere Siti
VVV Venlo
1:4
Emen
Hrvatska 1
Istra 1961
0:0
Osijek
Hrvatska 2
Gorica Velika Gorica
1:2
Cibalia
Hrvatski Dragovoljac
0:1
Dugopolje
Indonezija 1 - 1.deo
Persebaja
3:1
Persepam Madura Junajted
Persipura
1:1
Mitra Kukar
Iran 1
Esteglal Teheran
3:0
Gostareš Fulad
Fulad
0:0
Saipa
Naft Teheran
0:0
Pajkan
Traktor Sazi
3:0
Naft Masdžed Solejman
Zob Ahan
1:1
Sepahan
Irska 1
Atlon Taun
2:2
Kork Siti
Brej Vonderers
2:0
UCD Dablin
Dandalk
3:2
Bohemijans
Deri Siti
0:1
Sent Patriks Atletik
Limerik FK
0:3
Drogeda Junajted
Šamrok Rovers
1:0
Slajgo Rovers
Irska 2
Fin Harps
0:1
Šamrok Rovers B
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno