POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(50)
Engleska
(20)
Nemačka
(64)
Italija
(34)
Francuska
(20)
Srbija
(22)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(54)
Australija
(2)
Austrija
(17)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(1)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(7)
BIH
(6)
Bolivija
(6)
Brazil
(47)
Bugarska
(16)
Češka
(16)
Čile
(14)
Crna Gora
(4)
Danska
(20)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(1)
Filipini
(5)
Finska
(26)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(1)
Gvatemala
(1)
Holandija
(18)
Honduras
(2)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(9)
Iran
(4)
Irska
(8)
Island
(8)
Izrael
(5)
Japan
(17)
Južna Afrika
(13)
Južna Amerika
(30)
Južna Koreja
(15)
Kanada
(4)
Kazahstan
(6)
Kenija
(4)
Kina
(12)
Kipar
(6)
Kolumbija
(12)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(3)
Letonija
(3)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(5)
Malavi
(3)
Malezija
(2)
Maroko
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(5)
Moldavija
(2)
Norveška
(28)
Panama
(2)
Paragvaj
(4)
Peru
(8)
Poljska
(22)
Portugalija
(21)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(26)
SAD
(37)
Salvador
(4)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(6)
Sev. Amerika
(1)
Sev. Makedonija
(6)
Singapur
(3)
Škotska
(18)
Slovačka
(6)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(56)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Trinidad i Tobago
(1)
Tunis
(1)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(8)
Uganda
(4)
Ukrajina
(15)
Urugvaj
(9)
Uzbekistan
(2)
Vels
(1)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
28.09.2014. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Afrička LŠ
polufinale (r)
TP Mazembe
3:2
Entente Setif
Andora 1 - 1.deo
Inter Eskaldes
1:1
Inkamp
Lusitanos
2:1
FK Santa Koloma
Ordino
0:1
UE Santa Koloma
Sant Đulija
6:0
Engordani
Angola 1
Desportivo Uila
0:2
Benfika Luanda
Primeiro de Majo
2:2
Sporting Kabinda
Progreso Sambizanga
1:0
Atletiko Petroleos Luanda
Rekreativo Kala
2:1
Benfika Lubango
Argentina 1
Belgrano
1:4
Rasing Klub
Boka Juniors
1:0
Kilmes
Lanus
1:1
River Plata
Tigre
2:1
Defensa Husticia
Argentina 2
Hurakan Buenos Aires
0:1
Ol Bojs
Kolon
3:1
Daglas Heig
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Almagro
0:0
Deportivo Moron
Deportivo Espanjol
0:3
Čakarita Juniors
Deportivo Merlo
0:4
Estudijantes Kaseros
UAI Urkiza
1:1
Barakas Sentral
Vilja San Karlos
1:2
Los Andes
Argentina 3, Torneo Argentino A
Ameriko Tesorieri
0:1
Sportivo Estudijantes
Atletiko Parana
2:1
Čako For Ever
Deportivo Madrin
1:0
Kipoleti
Deportivo Roka
2:0
Điljermo Braun
Fero Karil Oeste General Piko
0:1
Union Mar del Plata
General Belgrano
0:0
Alijanca Kutral Ko
Himnazia Esgrima
1:1
Sol De Amerika Formoza
Himnazia Esgrima Mendoza
1:2
Union Vilja Krauze
Himnazia Tiro de Salta
0:1
Altos Hornos Zapla
Huventud Unida Universitario
3:0
Andino
Independiente Neukven
0:3
C.A.I. Komodoro Rivadavia
Libertad Sunčales
1:1
Taljeres
San Horhe Tukuman
0:3
Atletiko Mitre
San Lorenco Alem
0:0
Deportivo Maipu
Sarmiento
0:3
Tekstil Mandiju
Sentral Kordoba Santjago del Estero
0:1
San Martin Tukuman
Sportivo Patrija
0:0
Huventud Unida
Tiro Federal
1:1
Defensores Belgrano Vilja Ramaljo
Union Akonkuiha
2:0
Huventud Antoniana
Austrija 1
Rapid
1:2
Red Bul Salcburg
Austrija 3 Centar
Šturm Am.
2:1
Volfsberg
Volfsberger AC Am.
1:2
Forverc Štajr
Austrija 3 Istok
Donaufeld
2:2
Nojberg
Azerbejdžan 1
Gabala
1:1
Hazar-Lankaran
Simurk
3:2
Sumgait FK
Bahrein 1
Al Had
0:0
Muharak
Manama Klub
4:1
Busaiten
Belgija 1
Gent
1:1
Sporting Lokeren
Ostende
2:2
Klub Briž
Standard
2:2
Lirs
Belgija 2
Ruselar
0:0
Heverle Leuven
Sent Truden
1:0
Rojal Antverp
Voluve Zaventem
0:2
Eupen
Belorusija 1 - 2.deo
Dinamo Brest
0:1
Belšina Bobruisk
Gomelj
0:1
Šahtjor Soligorsk
Minsk
2:1
Dnjepar Mogilev
Bolivija 1 (Apertura)
Horhe Vilsterman
2:1
San Hoze
Orijente Petrolero
4:0
Univerzitario Sukre
Real Potosi
1:0
Bolivar
Sport Bojs Varnes
1:2
Klub Petrolero
Strongest
2:0
Nasional Potosi
Univerzitario Pando
2:2
Bluming
Bosna i Hercegovina 1
Široki Brijeg
1:0
Sarajevo
Slavija Srpsko Sarajevo
0:0
Mladost Velika Obarska
Bosna i Hercegovina 2
Branitelj Mostar
0:0
Orašje
Brazil 1
Atletiko Mineiro
2:0
Vitoria Baija
Atletiko Paranaense
1:0
Korintijans
Baija
2:1
Flamengo
Botafogo
0:2
Gremio
Figueirense
3:1
Palmeiras
Internasional
4:2
Koritiba
Santos
2:0
Gojas
Brazil 3 - 1.faza
ASA
1:0
CRAC
Botafogo Paraiba
0:0
Fortaleza
Salgeiro
1:0
Regatas Brazil
Sao Kaetano
3:2
Guaratingueta
Tupi
4:1
Duke de Kaksijas
Bugarska 1 - 1.deo
Beroe
1:2
CSKA Sofija
Černo More
0:1
Lokomotiva Sofija
Slavija Sofija
1:0
Haskovo
Bugarska 2
Botev Galabovo
1:0
Spartak Varna
Burgas
1:0
Septemvri Sofija
Lokomotiv G.Orjahovica
2:2
Bansko
Lokomotiva 2012 Mezdra
0:1
Dobrudža
Pirin Blagoevgrad
1:0
Vereja
Pirin Razlog
0:0
Botev Vraca
Rakovski 2011
4:1
Černomorec Burgas
Sozopolj
1:0
Montana
Češka 1
Slovan Liberec
0:0
Mlada Boleslav
Češka 2
Kolin
1:0
Usti nad Labem
Varnsdorf
4:1
Znojmo
Viktorija Žižkov
2:0
Opava
Čile 1 (Apertura)
Deportes Ikike
2:4
Palestino
Kobresal
0:1
Universidad Katolika
Kolo Kolo
0:0
Njublense
Čile 2
Deportes Konsepsion
1:3
San Luis Kiljota
Deportes Temuko
3:1
Kokimbo Unido
Everton Vina del Mar
2:0
Rangers Talka
Santjago Morning
2:0
Magaljanes
Union San Felipe
4:1
Lota Švager
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno