POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(14)
Engleska
(12)
Nemačka
(13)
Italija
(18)
Francuska
(11)
Srbija
(7)
Afrika
(1)
Albanija
(1)
Andora
(3)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(14)
Azija
(1)
Bahrein
(6)
Belgija
(6)
Belorusija
(2)
BIH
(7)
Bolivija
(4)
Brazil
(37)
Bugarska
(12)
Češka
(16)
Čile
(12)
Danska
(10)
Egipat
(8)
Ekvador
(4)
Estonija
(1)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Finska
(12)
Gana
(3)
Grčka
(4)
Gruzija
(3)
Gvatemala
(1)
Honduras
(1)
Hrvatska
(5)
Iran
(1)
Irska
(8)
Island
(8)
Izrael
(5)
Jamajka
(1)
Japan
(19)
Jermenija
(5)
Jordan
(6)
Južna Afrika
(13)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kanada
(2)
Katar
(1)
Kazahstan
(1)
Kina
(8)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(1)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(2)
Mađarska
(11)
Meksiko
(1)
Nigerija
(1)
Norveška
(17)
Oman
(6)
Paragvaj
(4)
Peru
(6)
Poljska
(15)
Portugalija
(8)
Rumunija
(2)
Rusija
(12)
SAD
(13)
Saud. Arabija
(9)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(4)
Slovenija
(4)
Švajcarska
(11)
Švedska
(21)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Tunis
(3)
Turska
(3)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(2)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(6)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(1)
Zambija
(1)
Rezultati po danu
<
27.09.2017. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Almirante Braun
2:2
Komunicasiones Buenos Aires
Deportivo Espanjol
3:1
San Telmo
Argentina 3, Torneo Federal A
Huventud Unida Universitario
0:0
Union Akonkuiha
Union Vilja Krauze
1:0
Gutierez
Argentina, Kup
1/8 finala
Rozario Sentral
1:0
Boka Juniors
Austrija 3 Centar
Šturm Am.
2:2
Forverc Štajr
Azijska LŠ - završni deo
polufinale
Šangaj SIPG
1:1
Urava Red Dajmonds
Azijski Kup - završni deo
polufinale
Istiklol
1:0
Bengaluru
Bolivija 1 (Klausura)
Bolivar
3:1
Nasional Potosi
Orijente Petrolero
3:1
Gvabira
Real Potosi
1:2
Strongest
Brazil 2
Internasional
2:1
Amerika Mineiro
Brazil, Kup
finale (r)
Kruzeiro
0:0
Flamengo
Penalima - 5:3.
Češka 2
Olimpija Prag
2:2
Varnsdorf
Češka, Kup
1/16 finala
Valaške Meziriči
0:6
Banjik Ostrava
Čile, Kup
četvrtfinale (r)
Santjago Vonderers
1:1
Iberia Los Angeles
Penalima - 4:3.
Uačipato
1:1
Union San Felipe
Crna Gora, Kup
1/8 finala (r)
Berane
1:2
Lovćen
Bokelj
0:0
Grbalj
Ibar Rožaje
0:1
Otrant
Igalo
5:1
Crvena Stijena
Iskra Danilovgrad
0:2
Budućnost Podgorica
Mornar
4:3
Dečić
Zeta
1:2
Mladost Podgorica
Danska, Kup
1/16 finala
Vejgard
0:4
Nordsjalend
Vendsisel
1:2
Sonderjisk
Egipat 1
El Radža Marsa Matruh
0:2
El Entag El Harbi
Engleska 2
Birmingem Siti
1:0
Šefild Venzdi
Šefild Junajted
2:0
Vulverhempton Vond.
Engleska 7 (Istok)
Literhed
0:2
Margejt
Engleska 7 (Jug)
Farnboro
3:3
Dorčester Taun
From Taun
0:3
Hereford FC
Estonija 2
Levadia Talin II
2:0
Flora II
Estonija, Kup
1/8 finala
Narva Trans
0:0
Rakvere Tarvas
2:0 nakon produžetaka.
Finska 1
HJK Helsinki
1:0
IFK Mariehamn
SJK Seinajoen
0:0
Ilves
Gibraltar 1
Lajons Gibraltar
2:1
Evropa FK
Linkoln Red Imps
4:0
Glakis Junajted
Honduras 1 Apertura
Honduras Progreso
5:1
Platense Puerto Kortes
Hutikalpa
2:2
Olimpija Tegusigalpa
Maraton
2:0
Real Sosijedad Tokoa
Motagva
1:1
Lobos UPNFM
Vida
1:1
Real Espanja
Hrvatska 2
Dugopolje
1:1
Dinamo Zagreb II
Gorica Velika Gorica
2:0
Solin
Hrvatski Dragovoljac
1:1
Kustošija
Lučko
2:2
Hajduk Split II
Novigrad
2:3
Sesvete
Varaždin
0:0
Šibenik
Indonezija 1
Persipura
0:0
PSM
Izrael, Liga Kup gr.
Bnei Jehuda
2:0
Hapoel Ranana
Jermenija 1
Ararat
1:3
Alaškert
Banants
3:0
Širak
Južna Koreja 2
Asan Mugungva
3:1
Dedžon Sitizen
Južna Koreja, Kup
polufinale
Ulsan Hjundai Horang-i
1:0
Mokpo
Kenija 1
Gor Mahia
2:1
Sofapaka
Matare Junajted
0:0
AFC Leopards
Ulinzi Stars
0:0
Tika Junajted
Kina 1
Tjenđin Teda
3:1
Guizou Hengfeng Žičeng
Kolumbija 1, 2.deo
Atletiko Nasional
3:0
Kortulua
Kolumbija, Kup
polufinale (r)
Deportivo Kali
2:2
Independiente Medeljin
Penalima - 4:5.
Kostarika 1 Apertura
Karmelita
0:1
Munisipal Gresia
Santos de Guapiles
1:4
Herediano
Letonija 1
Spartaks Jurmala
1:3
Rigas Futbola Skola
Libija 1 - 1.deo
Al Ahli Bengazi
4:1
Al Kortabea
Liga Šampiona - I faza
Anderleht
0:3
Seltik
Atletiko Madrid
1:2
Čelzi
Bazel
5:0
Benfika
CSKA Moskva
1:4
Mančester Junajted
Juventus
2:0
Olimpijakos
Karabah
1:2
Roma
Pari Sen Žermen
3:0
Bajern Minhen
Sporting Lisabon
0:1
Barselona
Litvanija 1
Atlantas
1:1
Žalgiris
Trakai
1:0
Stumbras
Makedonija 1
Pobeda
4:2
Skoplje
Rabotnički
0:0
Sileks
Škendija 79
2:0
Renova
Škupi
1:1
Pelister
Malezija 1
Kelantan
0:0
PKNS
Melaka Junajted
2:1
Selangor
PBDKT T-Tim
0:1
Pahang
Perak
1:0
Pulau Pinang
Saravak
4:2
Kedah
Malezija 2
Kuantan
1:3
PKNP
Meksiko 1 (Apertura)
Deportivo Toluka
2:1
Pumas UNAM
Leon
2:1
Klub Amerika
Nekaksa
1:0
Keretaro
Pačuka
4:0
Kruz Azul
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
0:1
Tigres UANL
Nemačka 4 (Bajern)
Memingen
2:2
Unterforing
Nikaragva 1 (Apertura)
Deportivo Valter Fereti
0:2
Juventus Managva
Norveška 3 II
Vard Haugesund
1:2
Brine
Panama 1 (Apertura)
Alijanca Panama
0:0
Tauro
Arabe Unido
2:1
Independiente La Čorera
Atletiko Veraguense
0:0
Plaza Amador
El Čorilo
1:1
San Francisko La Čorera
Santa Hema
2:3
Sporting San Migelito
Paragvaj 1 (Klausura)
Deportivo Kapiata
2:1
Sero Portenjo
Trinidense
2:2
Libertad
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
19.05.2024.
18.05.2024.
17.05.2024.
16.05.2024.
15.05.2024.
14.05.2024.
13.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno