POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(30)
Engleska
(19)
Nemačka
(29)
Italija
(16)
Francuska
(24)
Srbija
(7)
Argentina
(12)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Belgija
(4)
BIH
(2)
Bolivija
(1)
Brazil
(44)
Bugarska
(12)
Češka
(8)
Čile
(7)
Danska
(7)
Egipat
(8)
Ekvador
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(3)
Finska
(10)
Gana
(1)
Grčka
(4)
Gruzija
(2)
Holandija
(12)
Hrvatska
(5)
Indonezija
(2)
Iran
(3)
Irska
(9)
Island
(1)
Izrael
(5)
Japan
(20)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(30)
Južna Koreja
(11)
Kanada
(1)
Katar
(2)
Kina
(5)
Kipar
(1)
Kolumbija
(4)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(3)
Luksemburg
(1)
Mađarska
(8)
Norveška
(10)
Obala Slonovače
(2)
Paragvaj
(1)
Peru
(7)
Poljska
(15)
Portugalija
(17)
Rumunija
(2)
Rusija
(10)
SAD
(27)
Saud. Arabija
(13)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(10)
Slovačka
(6)
Švajcarska
(12)
Švedska
(16)
Tajland
(7)
Turska
(10)
U.A.Emirati
(8)
Ukrajina
(5)
Urugvaj
(4)
Uzbekistan
(2)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
21.09.2018. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Afrička LŠ
četvrtfinale (r)
Etoal Sahel
0:1
Esperans Tunis
TP Mazembe
1:1
Primeiro de Agosto
Vidad Kazablanka
0:0
Entente Setif
Albanija 1
Partizani
2:0
Fljamurtari
Alžir 1
Čabab Ahli Bordž Bu Areridž
1:1
Mouloudija Olimpik Bejaia
CS Konstantin
2:0
Paradou
Ženes Sportiv de Kabilie
2:0
Čabab Riadhi Belouizdad
Argentina 1
San Lorenco
3:2
Patronato
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Atletiko San Miguel
0:0
Almirante Braun
UAI Urkiza
0:2
KA Atlanta
Austrija 2
Amšteten
1:2
Horn
Austrija Klagenfurt
1:1
Viener Nojštat
Forverc Štajr
0:2
Vatens
Kapfenberger SV
0:2
Blau Vajs Linc
Rid
1:2
Austrija Beč Am.
Vaker Insbruk Am.
0:1
Floridsdorfer
Austrija 3 Centar
Alerhajligen
2:1
Volfsberger AC Am.
FK Vels
1:1
Dojčlandberger Sport Klub
Glajsdorf 09
7:0
Lendorf
Kalsdorf
2:4
Bad Glajhenberg
Union Voklamarkt
1:0
ATSV Stadl-Paura
Volkermarkter 1868
1:4
Šturm Am.
Austrija 3 Istok
Ibrajsdorf
6:1
Viener Športklub
Parndorf
2:1
Mauerverk
Švehat
3:4
FCM Traiškirhen
Austrija 3 Zapad
Bišofshofen
0:2
Švac
Gredig
3:2
Vergl
Sent Johan
3:0
Pincgau Salfelden
Zikirhen 1945
1:2
Kicbil
Azerbejdžan 1
Zira
1:2
Nefči
Belgija 1
Zulte Varegem
0:2
Kortrijk
Belgija 2 - 1.deo
Tubize
0:2
Union San Žil
Belorusija 1
Dnjepar Mogilev
0:1
Smoleviči
Brazil 2
Gojas
2:2
Ponte Preta
Regatas Brazil
1:1
Koritiba
Sao Bento
0:0
Boa
Bugarska 1 - 1.deo
Etar Veliko Tarnovo
1:1
Beroe
Levski
4:1
Vitoša
Bugarska 2
Arda
1:0
Černomorec Balčik
Botev Galabovo
0:0
Lokomotiv 1929 Sofija
Carsko Selo
4:0
Ludogorec Razgrad II
CSKA 1948
0:0
Dobrudža
Liteks
3:1
Pirin Blagoevgrad
Strumska Slava
2:2
Nesebar
Češka 1 - 1.deo
Fastav Žlin
1:2
Banjik Ostrava
Češka 2
Visočina Jihlava
3:0
Selije i Belo Vlašim
Vitkovice
2:1
Črudim
Znojmo
3:0
Usti nad Labem
Čile 1
Deportes Temuko
0:4
Uačipato
Danska 1 - 1.deo
Vejle
1:0
Esbjerg
Danska 3 1.deo
Skive
0:1
Arhus Fremad
Egipat 1
Al Dakhlija
3:0
Al Itihad Iskandari
El Entag El Harbi
1:2
Misr El Makaša
Engleska 2
Vigan Atletik
1:0
Bristol Siti
Finska 1
HJK Helsinki
3:0
RoPS Rovaniemi
SJK Seinajoen
0:0
Lahti
Francuska 1
Monako
1:1
Nim Olimpik
Francuska 2
Avr
1:1
Troa
Berišon Šateru
2:0
Bezije
Gazelek Ajačio
0:1
Nansi Loren
Grenobl Fut 38
1:2
Brest
Lorien
0:0
Klermon Fut
Okser
0:0
Ajačio
Sošo Monbeliar
0:1
Orlean
Valensijen
4:1
Red Star
Francuska 3
Konkarno
4:3
Viljefranš
Kvevili
3:0
Dankerk
Laval
2:0
Entente Sanoa
Lion Dušer
1:0
Šole
Rodez
1:0
Le Man
Tur
1:2
Po
Žan d Ars Dransi
0:0
Marinjan
Gruzija 1
Kolheti 1913
1:0
Lokomotiva Tbilisi
Holandija 1
Herakles
4:0
De Grafšap
Holandija 2
Den Boš
1:4
Almere Siti
Go Ahed Igls
2:1
Jong Ajaks
Helmond Sport
2:3
NEC Nijmegen
Jong PSV
1:0
Volendam
Jong Utreht
0:0
Kambur
MVV Mastriht
2:1
Dordreht
RKC Valvajk
2:2
Jong AZ Alkmar
Roda
0:0
Ajndhoven
Telstar
1:3
Tvente
TOP Os
0:0
Sparta Roterdam
Hrvatska 1
Slaven Belupo
1:1
Rudeš
Hrvatska 2
Kustošija
2:1
Varaždin
Sesvete
3:1
Hrvatski Dragovoljac
Šibenik
3:2
Solin
Indonezija 1
PSMS
3:2
Persela
Iran 1
Mašin Sazi Tabriz
1:0
Pars Jonoubi Jam
Sanat Naft
0:3
Pajkan
Službeni rezultat. Originalno 1:2.
Sepahan
3:1
Fulad
Irska 1
Brej Vonderers
0:2
Limerik FK
Kork Siti
0:1
Dandalk
Voterford
1:0
Slajgo Rovers
Irska 2
Veksford
2:0
Atlon Taun
Italija 1
Sasuolo
3:1
Empoli
Italija 2
Benevento
4:0
Salernitana
Italija 3 C
Rende
1:0
Katancaro
Izrael 2 - 1.deo
Hapoel Aškelon
2:2
Hapoel Petah Tikva
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
12.05.2024.
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno