Ponuda po danu
Po takmičenju
Čile, Čile 1
Audaks Italijano - Kobresal
Audaks Italijano
Kobresal
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Čile | 11 | 7 | 4 | 0 | 21 | : | 9 | (+12) | 25 |
2 | Palestino | 11 | 6 | 3 | 2 | 18 | : | 7 | (+11) | 21 |
3 | Kokimbo Unido | 11 | 6 | 3 | 2 | 16 | : | 10 | (+6) | 21 |
4 | Univ. Katolika | 12 | 6 | 3 | 3 | 15 | : | 11 | (+4) | 21 |
5 | Kolo Kolo | 12 | 6 | 2 | 4 | 19 | : | 12 | (+7) | 20 |
6 | Deportes Ikike | 11 | 6 | 2 | 3 | 22 | : | 17 | (+5) | 20 |
7 | Union Espanjola | 12 | 5 | 3 | 4 | 25 | : | 21 | (+4) | 18 |
8 | Everton VdM | 12 | 5 | 3 | 4 | 21 | : | 21 | (0) | 18 |
9 | Njublense | 11 | 4 | 2 | 5 | 20 | : | 16 | (+4) | 14 |
10 | O Higins | 12 | 4 | 2 | 6 | 13 | : | 21 | (-8) | 14 |
11 | Uačipato | 12 | 3 | 4 | 5 | 10 | : | 18 | (-8) | 13 |
12 | Kobreloa | 12 | 4 | 1 | 7 | 11 | : | 27 | (-16) | 13 |
13 | Kobresal | 12 | 2 | 5 | 5 | 17 | : | 20 | (-3) | 11 |
14 | Audaks Italijano | 12 | 3 | 2 | 7 | 15 | : | 18 | (-3) | 11 |
15 | Deportes Kopijapo | 12 | 3 | 0 | 9 | 17 | : | 24 | (-7) | 9 |
16 | Union La Kalera (-1) | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 | : | 17 | (-8) | 8 |
1. i 2. mesto - Kopa Libertadores
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Universidad Čile | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | : | 5 | 9 | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | : | 4 | 16 | |
2. | Palestino | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 5 | 11 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 2 | 10 | |
3. | Kokimbo Unido | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | : | 3 | 13 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 7 | 8 | |
4. | Univ. Katolika | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | : | 8 | 7 | 6 | 4 | 2 | 0 | 8 | : | 3 | 14 | |
5. | Kolo Kolo | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | : | 5 | 9 | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | : | 7 | 11 | |
6. | Deportes Ikike | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 7 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | : | 10 | 10 | |
7. | Union Espanjola | 8 | 5 | 0 | 3 | 19 | : | 14 | 15 | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | : | 7 | 3 | |
8. | Everton VdM | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 7 | 8 | 7 | 3 | 1 | 3 | 12 | : | 14 | 10 | |
9. | Njublense | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 4 | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | : | 12 | 4 | |
10. | O Higins | 7 | 2 | 2 | 3 | 5 | : | 12 | 8 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | : | 9 | 6 | |
11. | Uačipato | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 9 | 8 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 9 | 5 | |
12. | Kobreloa | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | 7 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | : | 17 | 6 | |
13. | Kobresal | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | : | 10 | 6 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 10 | 5 | |
14. | Audaks Italijano | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | : | 11 | 1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | : | 7 | 10 | |
15. | Deportes Kopijapo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | : | 7 | 9 | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 | : | 17 | 0 | |
16. | Union La Kalera (-1) | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | : | 10 | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 7 | 5 |
Audaks Italijano
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.05.2024 | Kolo Kolo | 1:4 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
06.05.2024 | O Higins | 5:0 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
30.04.2024 | Kobresal | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
22.04.2024 | Kobreloa | 3:0 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
15.04.2024 | Union La Kalera | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
06.04.2024 | Everton VdM | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
28.03.2024 | Kokimbo Unido | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
17.03.2024 | Univ. Katolika | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Union Espanjola | 0:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
02.03.2024 | Njublense | 2:1 | 3+ | Čile 1 | 2024 |
Kobresal
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.05.2024 | Everton VdM | 3:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
09.05.2024 | Sao Paulo | 1:3 | 3+ | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
04.05.2024 | Kolo Kolo | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
30.04.2024 | Audaks Italijano | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
25.04.2024 | Taljeres | 0:2 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
20.04.2024 | Njublense | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
15.04.2024 | Deportes Kopijapo | 3:0 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
11.04.2024 | Sao Paulo | 0:2 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
06.04.2024 | Univ. Katolika | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
02.04.2024 | Barselona Gva. | 1:1 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 |
Međusobni susreti
Audaks Italijano | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 41 | 21 | 8 | 12 | 75:57 | (+18) | 132 | 1,83 | 1,39 | 3,22 | 14 | 27 | 34:66 |
Domaćin | 21 | 12 | 6 | 3 | 44:23 | (+21) | 67 | 2,10 | 1,10 | 3,19 | 8 | 13 | 38:62 |
Gost | 20 | 9 | 2 | 9 | 31:34 | (-3) | 65 | 1,55 | 1,70 | 3,25 | 6 | 14 | 30:70 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari