Ponuda po danu
Po takmičenju
Čile, Čile 1
Kolo Kolo - Union La Kalera
Kolo Kolo
Union La Kalera
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Čile | 11 | 7 | 4 | 0 | 21 | : | 9 | (+12) | 25 |
2 | Palestino | 11 | 6 | 3 | 2 | 18 | : | 7 | (+11) | 21 |
3 | Kokimbo Unido | 11 | 6 | 3 | 2 | 16 | : | 10 | (+6) | 21 |
4 | Deportes Ikike | 11 | 6 | 2 | 3 | 22 | : | 17 | (+5) | 20 |
5 | Univ. Katolika | 11 | 5 | 3 | 3 | 12 | : | 9 | (+3) | 18 |
6 | Union Espanjola | 11 | 5 | 2 | 4 | 23 | : | 19 | (+4) | 17 |
7 | Kolo Kolo | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | : | 11 | (+4) | 17 |
8 | Everton VdM | 11 | 5 | 2 | 4 | 18 | : | 18 | (0) | 17 |
9 | Njublense | 11 | 4 | 2 | 5 | 20 | : | 16 | (+4) | 14 |
10 | O Higins | 11 | 4 | 2 | 5 | 11 | : | 18 | (-7) | 14 |
11 | Kobreloa | 11 | 4 | 1 | 6 | 11 | : | 23 | (-12) | 13 |
12 | Uačipato | 11 | 3 | 3 | 5 | 8 | : | 16 | (-8) | 12 |
13 | Audaks Italijano | 11 | 3 | 2 | 6 | 14 | : | 14 | (0) | 11 |
14 | Kobresal | 11 | 2 | 4 | 5 | 14 | : | 17 | (-3) | 10 |
15 | Union La Kalera (-1) | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 | : | 17 | (-8) | 8 |
16 | Deportes Kopijapo | 11 | 2 | 0 | 9 | 13 | : | 24 | (-11) | 6 |
1. i 2. mesto - Kopa Libertadores
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Universidad Čile | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | : | 5 | 9 | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | : | 4 | 16 | |
2. | Palestino | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 5 | 11 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 2 | 10 | |
3. | Kokimbo Unido | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | : | 3 | 13 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 7 | 8 | |
4. | Deportes Ikike | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 7 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | : | 10 | 10 | |
5. | Univ. Katolika | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 6 | 4 | 6 | 4 | 2 | 0 | 8 | : | 3 | 14 | |
6. | Union Espanjola | 8 | 5 | 0 | 3 | 19 | : | 14 | 15 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 2 | |
7. | Kolo Kolo | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | : | 5 | 9 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 6 | 8 | |
8. | Everton VdM | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 7 | 7 | 3 | 1 | 3 | 12 | : | 14 | 10 | |
9. | Njublense | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 4 | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | : | 12 | 4 | |
10. | O Higins | 7 | 2 | 2 | 3 | 5 | : | 12 | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 6 | 6 | |
11. | Kobreloa | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | 7 | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | : | 13 | 6 | |
12. | Uačipato | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 7 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 9 | 5 | |
13. | Audaks Italijano | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 7 | 1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | : | 7 | 10 | |
14. | Kobresal | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | : | 10 | 6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 7 | 4 | |
15. | Union La Kalera (-1) | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | : | 10 | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 7 | 5 | |
16. | Deportes Kopijapo | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | : | 7 | 6 | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 | : | 17 | 0 |
Kolo Kolo
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10.05.2024 | Fluminense | 0:1 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
04.05.2024 | Kobresal | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
28.04.2024 | Union La Kalera | 3:1 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
24.04.2024 | Alijanca | 0:0 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
20.04.2024 | Univ. Katolika | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
16.04.2024 | Kobreloa | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
10.04.2024 | Fluminense | 1:2 | 3+ | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
06.04.2024 | Njublense | 0:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
04.04.2024 | Sero Portenjo | 1:0 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
30.03.2024 | Everton VdM | 4:1 | 3+ | Čile 1 | 2024 |
Union La Kalera
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10.05.2024 | Un. Katolika Kito | 0:4 | 3+ | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
05.05.2024 | Njublense | 2:1 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
28.04.2024 | Kolo Kolo | 1:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
23.04.2024 | Kruzeiro | 0:0 | 0-2 | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
20.04.2024 | Everton VdM | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
15.04.2024 | Audaks Italijano | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
11.04.2024 | Un. Katolika Kito | 0:1 | 0-2 | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
07.04.2024 | O Higins | 2:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
04.04.2024 | Alijanca Valedupar | 1:0 | 0-2 | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
30.03.2024 | Deportes Kopijapo | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2024 |
Međusobni susreti
Kolo Kolo | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 25 | 14 | 7 | 4 | 47:24 | (+23) | 71 | 1,88 | 0,96 | 2,84 | 13 | 12 | 52:48 |
Domaćin | 13 | 10 | 1 | 2 | 30:11 | (+19) | 41 | 2,31 | 0,85 | 3,15 | 6 | 7 | 46:54 |
Gost | 12 | 4 | 6 | 2 | 17:13 | (+4) | 30 | 1,42 | 1,08 | 2,50 | 7 | 5 | 58:42 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari