Ponuda po danu
Po takmičenju
Brazil, Brazil 1
Internasional - Atletiko Gojaniense
Internasional
Atletiko Gojaniense
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atl. Paranaense | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | (+4) | 10 |
2 | Baija | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 6 | (+2) | 10 |
3 | Atletiko Mineiro | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | : | 3 | (+6) | 9 |
4 | Botafogo | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | : | 6 | (+5) | 9 |
5 | Red Bul Bragantino | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | : | 5 | (+2) | 9 |
6 | Palmeiras | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | : | 1 | (+2) | 8 |
7 | Flamengo | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 8 |
8 | Sao Paulo | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 5 | (+3) | 7 |
9 | Internasional | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | (+1) | 7 |
10 | Kruzeiro | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | (0) | 7 |
11 | Fortaleza | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | : | 3 | (+1) | 6 |
12 | Gremio | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 3 | (+1) | 6 |
13 | Krikiuma | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 2 | (+4) | 5 |
14 | Korintijans | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 3 | (0) | 5 |
15 | Žuventud | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 7 | (-2) | 5 |
16 | Fluminense | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 10 | (-3) | 5 |
17 | Vasko da Gama | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 10 | (-6) | 3 |
18 | Vitoria Baija | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 9 | (-5) | 1 |
19 | Atletiko Gojaniense | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 7 | (-5) | 1 |
20 | Kujaba | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | : | 10 | (-10) | 0 |
1. do 4.mesto i pobednik Kupa - Kopa Libertadores
5. i 6.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
7. do 12.mesto - Kopa Sudamerikana
5. i 6.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
7. do 12.mesto - Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Atl. Paranaense | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 9 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | |
2. | Baija | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 4 | |
3. | Atletiko Mineiro | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | 5 | |
4. | Botafogo | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | |
5. | Red Bul Bragantino | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | |
6. | Palmeiras | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | : | 0 | 7 | |
7. | Flamengo | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 2 | 5 | |
8. | Sao Paulo | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | 6 | |
9. | Internasional | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
10. | Kruzeiro | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 4 | 1 | |
11. | Fortaleza | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
12. | Gremio | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | |
13. | Krikiuma | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 4 | |
14. | Korintijans | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | |
15. | Žuventud | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 6 | 1 | |
16. | Fluminense | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | |
17. | Vasko da Gama | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 5 | 0 | |
18. | Vitoria Baija | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | |
19. | Atletiko Gojaniense | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
20. | Kujaba | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 5 | 0 |
Internasional
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.04.2024 | Atletiko Gojaniense | 1:1 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
26.04.2024 | Delfin | 2:1 | 3+ | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
21.04.2024 | Atl. Paranaense | 0:1 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
17.04.2024 | Palmeiras | 1:0 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
13.04.2024 | Baija | 2:1 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
11.04.2024 | Real Tomajapo | 0:0 | 0-2 | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
02.04.2024 | Belgrano | 0:0 | 0-2 | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
26.03.2024 | Žuventud | 1:1 | 0-2 | Brazil, Gaučo | 2024 | |||
17.03.2024 | Žuventud | 0:0 | 0-2 | Brazil, Gaučo | 2024 | |||
13.03.2024 | Nova Iguaku | 2:0 | 0-2 | Brazil, Kup | 2024 |
Atletiko Gojaniense
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | Bruske | 1:0 | 0-2 | Brazil, Kup | 2024 | |||
28.04.2024 | Internasional | 1:1 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
21.04.2024 | Sao Paulo | 0:3 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
19.04.2024 | Botafogo | 0:1 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
14.04.2024 | Flamengo | 1:2 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
06.03.2024 | Real Brazilija | 3:1 | 3+ | Brazil, Kup | 2024 | |||
22.02.2024 | Uniao Rondonopolis | 3:1 | 3+ | Brazil, Kup | 2024 | |||
25.11.2023 | Guarani | 3:0 | 3+ | Brazil 2 | 2023 | |||
18.11.2023 | Mirasol | 1:4 | 3+ | Brazil 2 | 2023 | |||
11.11.2023 | Sport Resife | 0:0 | 0-2 | Brazil 2 | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.04.2024 | 1:1 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
19.09.2022 | 2:1 | 3+ | Brazil 1 | 2022 | |||
30.05.2022 | 1:1 | 0-2 | Brazil 1 | 2022 | |||
06.12.2021 | 1:2 | 3+ | Brazil 1 | 2021 | |||
29.08.2021 | 0:0 | 0-2 | Brazil 1 | 2021 | |||
29.11.2020 | 0:0 | 0-2 | Brazil 1 | 2020 | |||
04.11.2020 | 2:1 | 3+ | Brazil, Kup | 2020 | |||
28.10.2020 | 2:1 | 3+ | Brazil, Kup | 2020 | |||
19.08.2020 | 3:0 | 3+ | Brazil 1 | 2020 | |||
13.10.2012 | 1:3 | 3+ | Brazil 1 | 2012 | |||
22.07.2012 | 4:1 | 3+ | Brazil 1 | 2012 | |||
30.10.2011 | 1:0 | 0-2 | Brazil 1 | 2011 | |||
31.07.2011 | 0:0 | 0-2 | Brazil 1 | 2011 | |||
06.11.2010 | 2:2 | 3+ | Brazil 1 | 2010 | |||
22.08.2010 | 1:1 | 0-2 | Brazil 1 | 2010 |
Internasional | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 15 | 6 | 7 | 2 | 21:14 | (+7) | 35 | 1,40 | 0,93 | 2,33 | 7 | 8 | 47:53 |
Domaćin | 8 | 3 | 4 | 1 | 13:7 | (+6) | 20 | 1,63 | 0,88 | 2,50 | 4 | 4 | 50:50 |
Gost | 7 | 3 | 3 | 1 | 8:7 | (+1) | 15 | 1,14 | 1,00 | 2,14 | 3 | 4 | 43:57 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari