Ponuda po danu
Po takmičenju
Japan, Japan 1
Mačida Zelvia - Kašiva Rejsol
Mačida Zelvia
Kašiva Rejsol
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Visel Kobe | 13 | 8 | 2 | 3 | 23 | : | 10 | (+13) | 26 |
2 | Mačida Zelvia | 13 | 8 | 2 | 3 | 18 | : | 10 | (+8) | 26 |
3 | FK Tokio | 13 | 6 | 4 | 3 | 24 | : | 20 | (+4) | 22 |
4 | Kašima Antlers | 12 | 7 | 1 | 4 | 17 | : | 13 | (+4) | 22 |
5 | Gamba Osaka | 13 | 6 | 3 | 4 | 11 | : | 10 | (+1) | 21 |
6 | Urava Red Dajm. | 13 | 6 | 2 | 5 | 21 | : | 19 | (+2) | 20 |
7 | Serezo Osaka | 13 | 5 | 5 | 3 | 17 | : | 15 | (+2) | 20 |
8 | Sanfreće Hir. | 12 | 4 | 7 | 1 | 19 | : | 11 | (+8) | 19 |
9 | Avispa Fukuoka | 13 | 4 | 7 | 2 | 13 | : | 12 | (+1) | 19 |
10 | Nagoja Grampus | 13 | 6 | 1 | 6 | 13 | : | 15 | (-2) | 19 |
11 | Kavasaki Frontale | 13 | 4 | 4 | 5 | 19 | : | 15 | (+4) | 16 |
12 | Tokio Verdi | 12 | 3 | 7 | 2 | 17 | : | 15 | (+2) | 16 |
13 | Jokohama F. Mar. | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | : | 14 | (+2) | 16 |
14 | Kašiva Rejsol | 12 | 3 | 6 | 3 | 12 | : | 14 | (-2) | 15 |
15 | Džubilo Ivata | 13 | 4 | 2 | 7 | 18 | : | 20 | (-2) | 14 |
16 | Albireks Nigata | 13 | 3 | 4 | 6 | 14 | : | 20 | (-6) | 13 |
17 | Šonan Belmare | 13 | 2 | 5 | 6 | 17 | : | 24 | (-7) | 11 |
18 | Sagan Tosu | 13 | 3 | 2 | 8 | 16 | : | 23 | (-7) | 11 |
19 | Kjoto Sanga | 13 | 2 | 3 | 8 | 11 | : | 21 | (-10) | 9 |
20 | Hokaido KS | 13 | 1 | 5 | 7 | 11 | : | 26 | (-15) | 8 |
1. i 2.mesto i pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona
3.mesto - Azijska Liga Šampiona 2
3.mesto - Azijska Liga Šampiona 2
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Visel Kobe | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | : | 7 | 7 | 7 | 6 | 1 | 0 | 13 | : | 3 | 19 | |
2. | Mačida Zelvia | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 6 | 10 | 7 | 5 | 1 | 1 | 9 | : | 4 | 16 | |
3. | FK Tokio | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | : | 10 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 10 | 11 | |
4. | Kašima Antlers | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | 13 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | : | 10 | 9 | |
5. | Gamba Osaka | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | : | 4 | 13 | 7 | 2 | 2 | 3 | 4 | : | 6 | 8 | |
6. | Urava Red Dajm. | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | : | 5 | 13 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | : | 14 | 7 | |
7. | Serezo Osaka | 7 | 3 | 3 | 1 | 11 | : | 10 | 12 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 5 | 8 | |
8. | Sanfreće Hir. | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | : | 6 | 11 | 6 | 1 | 5 | 0 | 6 | : | 5 | 8 | |
9. | Avispa Fukuoka | 8 | 2 | 5 | 1 | 8 | : | 8 | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 4 | 8 | |
10. | Nagoja Grampus | 7 | 2 | 1 | 4 | 4 | : | 9 | 7 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | : | 6 | 12 | |
11. | Kavasaki Frontale | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 | : | 8 | 10 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | : | 7 | 6 | |
12. | Tokio Verdi | 7 | 1 | 5 | 1 | 11 | : | 11 | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 4 | 8 | |
13. | Jokohama F. Mar. | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | : | 4 | 6 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 10 | 10 | |
14. | Kašiva Rejsol | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | : | 7 | 6 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | : | 7 | 9 | |
15. | Džubilo Ivata | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | : | 7 | 6 | 7 | 2 | 2 | 3 | 14 | : | 13 | 8 | |
16. | Albireks Nigata | 7 | 1 | 3 | 3 | 7 | : | 11 | 6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | : | 9 | 7 | |
17. | Šonan Belmare | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | : | 10 | 5 | 7 | 1 | 3 | 3 | 9 | : | 14 | 6 | |
18. | Sagan Tosu | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | : | 8 | 7 | 7 | 1 | 1 | 5 | 7 | : | 15 | 4 | |
19. | Kjoto Sanga | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | : | 15 | 0 | 7 | 2 | 3 | 2 | 6 | : | 6 | 9 | |
20. | Hokaido KS | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 | : | 11 | 5 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | : | 15 | 3 |
Mačida Zelvia
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.05.2024 | Šonan Belmare | 0:0 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
06.05.2024 | Kjoto Sanga | 3:0 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
03.05.2024 | Kašiva Rejsol | 2:0 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
27.04.2024 | Džubilo Ivata | 0:2 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
21.04.2024 | FK Tokio | 2:1 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
17.04.2024 | Giravanc Kitakjušu | 2:1 | 3+ | Japan, LK | 2024 | |||
13.04.2024 | Visel Kobe | 1:2 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
07.04.2024 | Kavasaki Frontale | 1:0 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
03.04.2024 | Sanfreće Hir. | 1:2 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
30.03.2024 | Sagan Tosu | 3:1 | 3+ | Japan 1 | 2024 |
Kašiva Rejsol
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.05.2024 | FK Tokio | 3:3 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
06.05.2024 | Kašima Antlers | 1:2 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
03.05.2024 | Mačida Zelvia | 0:2 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
28.04.2024 | Sagan Tosu | 1:1 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
24.04.2024 | Tespa Gunma | 3:1 | 3+ | Japan, LK | 2024 | |||
12.04.2024 | Urava Red Dajm. | 1:0 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
07.04.2024 | Tokio Verdi | 1:1 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
03.04.2024 | Serezo Osaka | 1:1 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
30.03.2024 | Albireks Nigata | 1:1 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | Nagoja Grampus | 0:2 | 0-2 | Japan 1 | 2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
03.05.2024 | 2:0 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
16.11.2019 | 0:3 | 3+ | Japan 2 | 2019 | |||
02.03.2019 | 0:1 | 0-2 | Japan 2 | 2019 |
Mačida Zelvia | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | (-2) | 6 | 0,67 | 1,33 | 2,00 | 2 | 1 | 67:33 |
Domaćin | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | (-1) | 5 | 1,00 | 1,50 | 2,50 | 1 | 1 | 50:50 |
Gost | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | (-1) | 1 | 0,00 | 1,00 | 1,00 | 1 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari