Ponuda po danu
Po takmičenju
Južna Afrika, Južna Afrika 1
Rojal AM - Orlando Pajrats
Rojal AM
(Real Kings)
Orlando Pajrats
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mamelodi Sand. | 25 | 19 | 6 | 0 | 47 | : | 9 | (+38) | 63 |
2 | Stelenboš | 27 | 14 | 8 | 5 | 38 | : | 19 | (+19) | 50 |
3 | Orlando Pajrats | 27 | 14 | 7 | 6 | 43 | : | 23 | (+20) | 49 |
4 | Sekukune Junajted | 27 | 11 | 8 | 8 | 30 | : | 23 | (+7) | 41 |
5 | Supersport Jun. | 28 | 10 | 10 | 8 | 32 | : | 32 | (0) | 40 |
6 | TS Galaksi | 26 | 11 | 6 | 9 | 28 | : | 22 | (+6) | 39 |
7 | Kejp Taun Siti | 27 | 10 | 8 | 9 | 27 | : | 24 | (+3) | 38 |
8 | Kajzer Čifs | 27 | 9 | 7 | 11 | 24 | : | 27 | (-3) | 34 |
9 | Polokvane Siti | 27 | 8 | 10 | 9 | 20 | : | 27 | (-7) | 34 |
10 | Golden Erouz | 27 | 9 | 6 | 12 | 28 | : | 41 | (-13) | 33 |
11 | Čipa Junajted | 27 | 8 | 8 | 11 | 25 | : | 27 | (-2) | 32 |
12 | AmaZulu | 27 | 7 | 11 | 9 | 21 | : | 26 | (-5) | 32 |
13 | Moroka Svolous | 27 | 7 | 8 | 12 | 21 | : | 32 | (-11) | 29 |
14 | Rojal AM | 26 | 8 | 5 | 13 | 22 | : | 39 | (-17) | 29 |
15 | Ričards Bej | 27 | 6 | 6 | 15 | 20 | : | 33 | (-13) | 24 |
16 | Kejptaun Spars | 28 | 5 | 4 | 19 | 20 | : | 42 | (-22) | 19 |
1. i 2.mesto - Afrička Liga Šampiona
3.mesto i pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
3.mesto i pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mamelodi Sand. | 13 | 10 | 3 | 0 | 28 | : | 5 | 33 | 12 | 9 | 3 | 0 | 19 | : | 4 | 30 | |
2. | Stelenboš | 14 | 7 | 4 | 3 | 21 | : | 9 | 25 | 13 | 7 | 4 | 2 | 17 | : | 10 | 25 | |
3. | Orlando Pajrats | 13 | 9 | 2 | 2 | 27 | : | 11 | 29 | 14 | 5 | 5 | 4 | 16 | : | 12 | 20 | |
4. | Sekukune Junajted | 14 | 6 | 5 | 3 | 17 | : | 12 | 23 | 13 | 5 | 3 | 5 | 13 | : | 11 | 18 | |
5. | Supersport Jun. | 14 | 5 | 5 | 4 | 14 | : | 14 | 20 | 14 | 5 | 5 | 4 | 18 | : | 18 | 20 | |
6. | TS Galaksi | 13 | 9 | 2 | 2 | 23 | : | 8 | 29 | 13 | 2 | 4 | 7 | 5 | : | 14 | 10 | |
7. | Kejp Taun Siti | 13 | 5 | 4 | 4 | 12 | : | 9 | 19 | 14 | 5 | 4 | 5 | 15 | : | 15 | 19 | |
8. | Kajzer Čifs | 14 | 6 | 4 | 4 | 15 | : | 14 | 22 | 13 | 3 | 3 | 7 | 9 | : | 13 | 12 | |
9. | Polokvane Siti | 13 | 4 | 5 | 4 | 9 | : | 9 | 17 | 14 | 4 | 5 | 5 | 11 | : | 18 | 17 | |
10. | Golden Erouz | 13 | 3 | 5 | 5 | 13 | : | 17 | 14 | 14 | 6 | 1 | 7 | 15 | : | 24 | 19 | |
11. | Čipa Junajted | 14 | 5 | 5 | 4 | 17 | : | 12 | 20 | 13 | 3 | 3 | 7 | 8 | : | 15 | 12 | |
12. | AmaZulu | 13 | 5 | 6 | 2 | 12 | : | 7 | 21 | 14 | 2 | 5 | 7 | 9 | : | 19 | 11 | |
13. | Moroka Svolous | 13 | 3 | 3 | 7 | 11 | : | 18 | 12 | 14 | 4 | 5 | 5 | 10 | : | 14 | 17 | |
14. | Rojal AM | 13 | 5 | 3 | 5 | 11 | : | 14 | 18 | 13 | 3 | 2 | 8 | 11 | : | 25 | 11 | |
15. | Ričards Bej | 14 | 5 | 3 | 6 | 13 | : | 14 | 18 | 13 | 1 | 3 | 9 | 7 | : | 19 | 6 | |
16. | Kejptaun Spars | 14 | 4 | 0 | 10 | 11 | : | 19 | 12 | 14 | 1 | 4 | 9 | 9 | : | 23 | 7 |
Rojal AM
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07.05.2024 | Kejptaun Spars | 0:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
01.05.2024 | Supersport Jun. | 0:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
28.04.2024 | Orlando Pajrats | 0:4 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
20.04.2024 | Golden Erouz | 1:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Polokvane Siti | 3:2 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
03.04.2024 | TS Galaksi | 0:3 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Stelenboš | 0:3 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Kejp Taun Siti | 2:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Sekukune Junajted | 0:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Ričards Bej | 2:1 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 |
Orlando Pajrats
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08.05.2024 | Čipa Junajted | 2:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
04.05.2024 | Čipa Junajted | 3:1 | 3+ | Južna Afrika, Kup | 2023/2024 | |||
01.05.2024 | Kejp Taun Siti | 2:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
28.04.2024 | Rojal AM | 4:0 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
20.04.2024 | AmaZulu | 1:0 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | AmaZulu | 4:2 | 3+ | Južna Afrika, Kup | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Golden Erouz | 7:1 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
03.04.2024 | Moroka Svolous | 1:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Sekukune Junajted | 1:2 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Hangri Lajons | 4:0 | 3+ | Južna Afrika, Kup | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.04.2024 | 0:4 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
08.08.2023 | 2:4 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2023/2024 | |||
03.05.2023 | 1:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2022/2023 | |||
17.08.2022 | 0:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2022/2023 | |||
27.05.2022 | 2:2 | 3+ | Južna Afrika 1 | 2021/2022 | |||
28.10.2021 | 1:1 | 0-2 | Južna Afrika 1 | 2021/2022 |
Rojal AM | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 6 | 0 | 3 | 3 | 6:13 | (-7) | 19 | 1,00 | 2,17 | 3,17 | 3 | 3 | 50:50 |
Domaćin | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | (-5) | 9 | 0,67 | 2,33 | 3,00 | 1 | 2 | 33:67 |
Gost | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | (-2) | 10 | 1,33 | 2,00 | 3,33 | 2 | 1 | 67:33 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari