Ponuda po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 1
Stal Mjelec - Legija Varšava
Stal Mjelec
Legija Varšava
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šlonsk Vroclav | 32 | 16 | 9 | 7 | 46 | : | 30 | (+16) | 57 |
2 | Jagielonija | 31 | 16 | 8 | 7 | 70 | : | 44 | (+26) | 56 |
3 | Leh Poznanj | 31 | 14 | 10 | 7 | 44 | : | 36 | (+8) | 52 |
4 | Pogon | 31 | 15 | 6 | 10 | 57 | : | 36 | (+21) | 51 |
5 | Gornjik Zabže | 31 | 15 | 6 | 10 | 43 | : | 38 | (+5) | 51 |
6 | Legija Varšava | 31 | 13 | 11 | 7 | 46 | : | 37 | (+9) | 50 |
7 | Rakov Čestohova | 31 | 13 | 10 | 8 | 51 | : | 34 | (+17) | 49 |
8 | Pjast | 32 | 9 | 15 | 8 | 37 | : | 33 | (+4) | 42 |
9 | Viđev | 31 | 12 | 6 | 13 | 40 | : | 41 | (-1) | 42 |
10 | Stal Mjelec | 31 | 11 | 8 | 12 | 39 | : | 44 | (-5) | 41 |
11 | Zaglebje Lubin | 31 | 11 | 8 | 12 | 37 | : | 46 | (-9) | 41 |
12 | Radomjak | 31 | 10 | 8 | 13 | 40 | : | 51 | (-11) | 38 |
13 | Varta | 31 | 9 | 10 | 12 | 33 | : | 38 | (-5) | 37 |
14 | Krakovija | 32 | 7 | 15 | 10 | 43 | : | 44 | (-1) | 36 |
15 | Puša Njepolomice | 31 | 7 | 12 | 12 | 36 | : | 48 | (-12) | 33 |
16 | Korona | 31 | 6 | 14 | 11 | 36 | : | 40 | (-4) | 32 |
17 | Ruh Hožov | 31 | 4 | 14 | 13 | 36 | : | 53 | (-17) | 26 |
18 | LKS Lođ | 32 | 5 | 6 | 21 | 30 | : | 71 | (-41) | 21 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i Visla Krakov (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
2-3.mesto i Visla Krakov (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šlonsk Vroclav | 16 | 8 | 4 | 4 | 25 | : | 14 | 28 | 16 | 8 | 5 | 3 | 21 | : | 16 | 29 | |
2. | Jagielonija | 15 | 10 | 3 | 2 | 40 | : | 16 | 33 | 16 | 6 | 5 | 5 | 30 | : | 28 | 23 | |
3. | Leh Poznanj | 15 | 9 | 4 | 2 | 27 | : | 12 | 31 | 16 | 5 | 6 | 5 | 17 | : | 24 | 21 | |
4. | Pogon | 16 | 8 | 2 | 6 | 34 | : | 25 | 26 | 15 | 7 | 4 | 4 | 23 | : | 11 | 25 | |
5. | Gornjik Zabže | 15 | 9 | 3 | 3 | 21 | : | 12 | 30 | 16 | 6 | 3 | 7 | 22 | : | 26 | 21 | |
6. | Legija Varšava | 16 | 7 | 6 | 3 | 24 | : | 16 | 27 | 15 | 6 | 5 | 4 | 22 | : | 21 | 23 | |
7. | Rakov Čestohova | 15 | 9 | 5 | 1 | 30 | : | 8 | 32 | 16 | 4 | 5 | 7 | 21 | : | 26 | 17 | |
8. | Pjast | 16 | 7 | 6 | 3 | 24 | : | 14 | 27 | 16 | 2 | 9 | 5 | 13 | : | 19 | 15 | |
9. | Viđev | 15 | 9 | 0 | 6 | 19 | : | 17 | 27 | 16 | 3 | 6 | 7 | 21 | : | 24 | 15 | |
10. | Stal Mjelec | 16 | 8 | 5 | 3 | 25 | : | 17 | 29 | 15 | 3 | 3 | 9 | 14 | : | 27 | 12 | |
11. | Zaglebje Lubin | 16 | 6 | 5 | 5 | 17 | : | 17 | 23 | 15 | 5 | 3 | 7 | 20 | : | 29 | 18 | |
12. | Radomjak | 15 | 4 | 5 | 6 | 19 | : | 23 | 17 | 16 | 6 | 3 | 7 | 21 | : | 28 | 21 | |
13. | Varta | 16 | 5 | 5 | 6 | 17 | : | 17 | 20 | 15 | 4 | 5 | 6 | 16 | : | 21 | 17 | |
14. | Krakovija | 16 | 4 | 7 | 5 | 30 | : | 25 | 19 | 16 | 3 | 8 | 5 | 13 | : | 19 | 17 | |
15. | Puša Njepolomice | 15 | 5 | 8 | 2 | 21 | : | 20 | 23 | 16 | 2 | 4 | 10 | 15 | : | 28 | 10 | |
16. | Korona | 16 | 5 | 8 | 3 | 26 | : | 20 | 23 | 15 | 1 | 6 | 8 | 10 | : | 20 | 9 | |
17. | Ruh Hožov | 16 | 3 | 7 | 6 | 19 | : | 22 | 16 | 15 | 1 | 7 | 7 | 17 | : | 31 | 10 | |
18. | LKS Lođ | 16 | 4 | 5 | 7 | 20 | : | 31 | 17 | 16 | 1 | 1 | 14 | 10 | : | 40 | 4 |
Stal Mjelec
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.05.2024 | Jagielonija | 3:2 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
28.04.2024 | Legija Varšava | 1:3 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
22.04.2024 | Varta | 2:5 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Viđev | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Korona | 0:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
01.04.2024 | Leh Poznanj | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
15.03.2024 | Zaglebje Lubin | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Ruh Hožov | 3:1 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
04.03.2024 | Radomjak | 1:2 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
28.02.2024 | LKS Lođ | 1:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 |
Legija Varšava
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.05.2024 | Radomjak | 0:3 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
28.04.2024 | Stal Mjelec | 3:1 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
21.04.2024 | Šlonsk Vroclav | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Rakov Čestohova | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Jagielonija | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
01.04.2024 | Gornjik Zabže | 3:1 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Pjast | 3:1 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Viđev | 0:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Pogon | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Korona | 3:3 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.04.2024 | 1:3 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
29.10.2023 | 3:1 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
12.03.2023 | 0:2 | 0-2 | Poljska 1 | 2022/2023 | |||
26.08.2022 | 0:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2022/2023 | |||
30.04.2022 | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2021/2022 | |||
07.11.2021 | 3:1 | 3+ | Poljska 1 | 2021/2022 | |||
09.05.2021 | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2020/2021 | |||
18.12.2020 | 3:2 | 3+ | Poljska 1 | 2020/2021 |
Stal Mjelec | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 8 | 4 | 1 | 3 | 12:11 | (+1) | 23 | 1,50 | 1,38 | 2,88 | 3 | 5 | 38:63 |
Domaćin | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | (-2) | 8 | 0,75 | 1,25 | 2,00 | 2 | 2 | 50:50 |
Gost | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | (+3) | 15 | 2,25 | 1,50 | 3,75 | 1 | 3 | 25:75 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari