Ponuda po danu
Po takmičenju
Sev. Makedonija, S. Makedonija 1
Struga - Sileks
Struga
Sileks
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Škendija 79 | 31 | 17 | 10 | 4 | 53 | : | 25 | (+28) | 61 |
2 | Struga | 31 | 19 | 4 | 8 | 53 | : | 31 | (+22) | 61 |
3 | Škupi | 31 | 16 | 10 | 5 | 40 | : | 22 | (+18) | 58 |
4 | Tikveš | 31 | 12 | 6 | 13 | 39 | : | 38 | (+1) | 42 |
5 | Rabotnički | 31 | 12 | 5 | 14 | 29 | : | 32 | (-3) | 41 |
6 | Sileks | 31 | 10 | 11 | 10 | 34 | : | 38 | (-4) | 41 |
7 | Gostivar | 31 | 9 | 13 | 9 | 31 | : | 37 | (-6) | 40 |
8 | Voska Sport | 31 | 10 | 10 | 11 | 36 | : | 40 | (-4) | 40 |
9 | AP Brera | 31 | 10 | 8 | 13 | 29 | : | 30 | (-1) | 38 |
10 | Vardar | 31 | 10 | 5 | 16 | 25 | : | 40 | (-15) | 35 |
11 | Bregalnica Štip | 31 | 6 | 9 | 16 | 25 | : | 47 | (-22) | 27 |
12 | Makedonija ĐP | 31 | 7 | 5 | 19 | 24 | : | 38 | (-14) | 26 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škendija 79 | 16 | 11 | 5 | 0 | 34 | : | 10 | 38 | 15 | 6 | 5 | 4 | 19 | : | 15 | 23 | |
2. | Struga | 16 | 12 | 2 | 2 | 33 | : | 15 | 38 | 15 | 7 | 2 | 6 | 20 | : | 16 | 23 | |
3. | Škupi | 16 | 13 | 2 | 1 | 30 | : | 9 | 41 | 15 | 3 | 8 | 4 | 10 | : | 13 | 17 | |
4. | Tikveš | 16 | 10 | 4 | 2 | 26 | : | 16 | 34 | 15 | 2 | 2 | 11 | 13 | : | 22 | 8 | |
5. | Rabotnički | 15 | 9 | 3 | 3 | 19 | : | 8 | 30 | 16 | 3 | 2 | 11 | 10 | : | 24 | 11 | |
6. | Sileks | 16 | 8 | 6 | 2 | 20 | : | 12 | 30 | 15 | 2 | 5 | 8 | 14 | : | 26 | 11 | |
7. | Gostivar | 16 | 7 | 6 | 3 | 19 | : | 16 | 27 | 15 | 2 | 7 | 6 | 12 | : | 21 | 13 | |
8. | Voska Sport | 15 | 6 | 5 | 4 | 21 | : | 17 | 23 | 16 | 4 | 5 | 7 | 15 | : | 23 | 17 | |
9. | AP Brera | 15 | 8 | 5 | 2 | 18 | : | 7 | 29 | 16 | 2 | 3 | 11 | 11 | : | 23 | 9 | |
10. | Vardar | 15 | 7 | 2 | 6 | 15 | : | 15 | 23 | 16 | 3 | 3 | 10 | 10 | : | 25 | 12 | |
11. | Bregalnica Štip | 15 | 6 | 5 | 4 | 17 | : | 18 | 23 | 16 | 0 | 4 | 12 | 8 | : | 29 | 4 | |
12. | Makedonija ĐP | 15 | 5 | 3 | 7 | 10 | : | 13 | 18 | 16 | 2 | 2 | 12 | 14 | : | 25 | 8 |
Struga
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.05.2024 | Gostivar | 1:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
01.05.2024 | Tikveš | 2:3 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
28.04.2024 | Sileks | 2:3 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
21.04.2024 | Makedonija ĐP | 1:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | Bregalnica Štip | 2:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Vardar | 0:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Voska Sport | 3:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Rabotnički | 2:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | AP Brera | 3:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Makedonija ĐP | 2:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 |
Sileks
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.05.2024 | Voska Sport | 1:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
01.05.2024 | Rabotnički | 0:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
28.04.2024 | Struga | 3:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
21.04.2024 | Škupi | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | Škendija 79 | 1:6 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Gostivar | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Tikveš | 1:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | AP Brera | 2:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Makedonija ĐP | 1:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Tikveš | 0:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.04.2024 | 2:3 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
08.10.2023 | 2:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
07.05.2023 | 3:0 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2022/2023 | |||
05.04.2023 | 1:0 | 0-2 | S. Makedonija, Kup | 2022/2023 | |||
26.11.2022 | 2:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2022/2023 | |||
31.08.2022 | 2:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2022/2023 | |||
16.05.2021 | 1:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2020/2021 | |||
07.04.2021 | 0:1 | 0-2 | S. Makedonija, Kup | 2020/2021 | |||
09.12.2020 | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2020/2021 | |||
12.09.2020 | 2:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2020/2021 | |||
29.02.2020 | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2019/2020 | |||
27.10.2019 | 0:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2019/2020 | |||
25.08.2019 | 2:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2019/2020 |
Struga | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 14 | 8 | 3 | 3 | 17:8 | (+9) | 25 | 1,21 | 0,57 | 1,79 | 9 | 5 | 64:36 |
Domaćin | 9 | 6 | 1 | 2 | 14:6 | (+8) | 20 | 1,56 | 0,67 | 2,22 | 5 | 4 | 56:44 |
Gost | 5 | 2 | 2 | 1 | 3:2 | (+1) | 5 | 0,60 | 0,40 | 1,00 | 4 | 1 | 80:20 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari