Ponuda po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 2
Talina Kalev II - Tartu JK Velko
Talina Kalev II
Tartu JK Velko
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Harju JK Lagri | 9 | 6 | 3 | 0 | 28 | : | 8 | (+20) | 21 |
2 | Tartu JK Velko | 9 | 5 | 2 | 2 | 18 | : | 6 | (+12) | 17 |
3 | Vimsi JK | 9 | 4 | 4 | 1 | 17 | : | 10 | (+7) | 16 |
4 | Levadia Talin II | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | : | 12 | (+8) | 16 |
5 | Flora II | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | : | 12 | (+4) | 16 |
6 | FK Talin | 9 | 4 | 2 | 3 | 19 | : | 17 | (+2) | 14 |
7 | Elva | 9 | 2 | 3 | 4 | 11 | : | 19 | (-8) | 9 |
8 | Talina Kalev II | 9 | 1 | 3 | 5 | 11 | : | 23 | (-12) | 6 |
9 | Tabasalu | 9 | 1 | 2 | 6 | 8 | : | 19 | (-11) | 5 |
10 | Paide Linameskond II | 9 | 1 | 1 | 7 | 6 | : | 28 | (-22) | 4 |
'II'' timovi nemaju pravo ulaska u 1.ligu.
Sledeći najbolje plasirani timovi ih menjaju.
Sledeći najbolje plasirani timovi ih menjaju.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Harju JK Lagri | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | : | 2 | 8 | 5 | 4 | 1 | 0 | 19 | : | 6 | 13 | |
2. | Tartu JK Velko | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | : | 3 | 8 | |
3. | Vimsi JK | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | : | 3 | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | : | 7 | 8 | |
4. | Levadia Talin II | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | : | 2 | 12 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 10 | 4 | |
5. | Flora II | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 5 | 10 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | : | 7 | 6 | |
6. | FK Talin | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | : | 9 | 4 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 8 | 10 | |
7. | Elva | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | : | 8 | 8 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 11 | 1 | |
8. | Talina Kalev II | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | : | 15 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 8 | 5 | |
9. | Tabasalu | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | : | 10 | 0 | |
10. | Paide Linameskond II | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | : | 16 | 0 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 12 | 4 |
Talina Kalev II
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06.05.2024 | Levadia Talin II | 0:3 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
28.04.2024 | Tartu JK Velko | 0:3 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
21.04.2024 | Harju JK Lagri | 1:4 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
14.04.2024 | Tabasalu | 3:3 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
08.04.2024 | Flora II | 1:3 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
30.03.2024 | Elva | 2:2 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
17.03.2024 | Vimsi JK | 2:2 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
09.03.2024 | Paide Linameskond II | 1:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
04.03.2024 | FK Talin | 1:3 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
24.11.2023 | Paide Linameskond | 0:4 | 3+ | Estonija, Kup | 2023/2024 |
Tartu JK Velko
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.05.2024 | Flora II | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
28.04.2024 | Talina Kalev II | 3:0 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
21.04.2024 | Levadia Talin II | 3:2 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
13.04.2024 | Harju JK Lagri | 0:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
07.04.2024 | Vimsi JK | 0:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
30.03.2024 | Paide Linameskond II | 6:1 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
16.03.2024 | FK Talin | 3:0 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
09.03.2024 | Tabasalu | 2:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
02.03.2024 | Elva | 0:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
20.11.2021 | Tameka Tartu II | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2021 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.04.2024 | 0:3 | 3+ | Estonija 2 | 2024 |
Talina Kalev II | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | (-3) | 3 | 0,00 | 3,00 | 3,00 | 0 | 1 | 0:100 |
Domaćin | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | (-3) | 3 | 0,00 | 3,00 | 3,00 | 0 | 1 | 0:100 |
Gost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | (0) | 0 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0 | 0 | 0:0 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari