Ponuda po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 1
Talina Kalev - Narva Trans
Talina Kalev
Narva Trans
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Levadia Talin | 16 | 12 | 3 | 1 | 37 | : | 6 | (+31) | 39 |
2 | Flora | 16 | 9 | 4 | 3 | 30 | : | 19 | (+11) | 31 |
3 | Nome Kalju | 14 | 8 | 4 | 2 | 29 | : | 16 | (+13) | 28 |
4 | Paide Linameskond | 16 | 8 | 1 | 7 | 21 | : | 17 | (+4) | 25 |
5 | Tameka Tartu | 14 | 4 | 4 | 6 | 18 | : | 17 | (+1) | 16 |
6 | Talina Kalev | 16 | 4 | 4 | 8 | 18 | : | 29 | (-11) | 16 |
7 | Narva Trans | 14 | 4 | 3 | 7 | 18 | : | 32 | (-14) | 15 |
8 | Parnu JK Vaprus | 14 | 3 | 4 | 7 | 14 | : | 23 | (-9) | 13 |
9 | Kuresare | 14 | 3 | 4 | 7 | 18 | : | 30 | (-12) | 13 |
10 | Nome Junajted | 14 | 2 | 3 | 9 | 9 | : | 23 | (-14) | 9 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Levadia Talin | 8 | 5 | 3 | 0 | 16 | : | 3 | 18 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | : | 3 | 21 | |
2. | Flora | 9 | 5 | 2 | 2 | 15 | : | 11 | 17 | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | : | 8 | 14 | |
3. | Nome Kalju | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | : | 9 | 13 | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | : | 7 | 15 | |
4. | Paide Linameskond | 7 | 4 | 0 | 3 | 10 | : | 7 | 12 | 9 | 4 | 1 | 4 | 11 | : | 10 | 13 | |
5. | Tameka Tartu | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | : | 9 | 7 | 7 | 2 | 3 | 2 | 11 | : | 8 | 9 | |
6. | Talina Kalev | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | : | 14 | 10 | 7 | 1 | 3 | 3 | 8 | : | 15 | 6 | |
7. | Narva Trans | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 | : | 12 | 9 | 7 | 2 | 0 | 5 | 8 | : | 20 | 6 | |
8. | Parnu JK Vaprus | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | : | 14 | 7 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | : | 9 | 6 | |
9. | Kuresare | 7 | 2 | 3 | 2 | 12 | : | 16 | 9 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | : | 14 | 4 | |
10. | Nome Junajted | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | : | 9 | 8 | 7 | 0 | 1 | 6 | 3 | : | 14 | 1 |
Talina Kalev
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02.06.2024 | Tameka Tartu | 0:4 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
29.05.2024 | Flora | 2:3 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
22.05.2024 | Levadia Talin | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
19.05.2024 | Nome Junajted | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
12.05.2024 | Narva Trans | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
04.05.2024 | Paide Linameskond | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
01.05.2024 | Flora | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
27.04.2024 | Nome Kalju | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
20.04.2024 | Nome Junajted | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
16.04.2024 | Levadia Talin | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2024 |
Narva Trans
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02.06.2024 | Nome Kalju | 4:1 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
27.05.2024 | Tameka Tartu | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
23.05.2024 | Nome Junajted | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
18.05.2024 | Flora | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
12.05.2024 | Talina Kalev | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
04.05.2024 | Parnu JK Vaprus | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
28.04.2024 | Paide Linameskond | 1:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
21.04.2024 | Kuresare | 0:5 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
13.04.2024 | Talina Kalev | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
06.04.2024 | Flora | 3:4 | 3+ | Estonija 1 | 2024 |
Međusobni susreti
Talina Kalev | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 51 | 7 | 12 | 32 | 50:98 | (-48) | 148 | 0,98 | 1,92 | 2,90 | 24 | 27 | 47:53 |
Domaćin | 25 | 6 | 3 | 16 | 28:46 | (-18) | 74 | 1,12 | 1,84 | 2,96 | 12 | 13 | 48:52 |
Gost | 26 | 1 | 9 | 16 | 22:52 | (-30) | 74 | 0,85 | 2,00 | 2,85 | 12 | 14 | 46:54 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari