Ponuda po danu
Po takmičenju
Holandija, Holandija 1
Volendam - Ajaks
Volendam
Ajaks
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PSV Ajndhoven | 33 | 28 | 4 | 1 | 108 | : | 20 | (+88) | 88 |
2 | Fejenord | 33 | 25 | 6 | 2 | 88 | : | 26 | (+62) | 81 |
3 | Tvente | 33 | 20 | 6 | 7 | 67 | : | 35 | (+32) | 66 |
4 | AZ Alkmar | 33 | 19 | 7 | 7 | 67 | : | 36 | (+31) | 64 |
5 | Ajaks | 33 | 15 | 10 | 8 | 72 | : | 59 | (+13) | 55 |
6 | NEC Nijmegen | 33 | 13 | 11 | 9 | 64 | : | 50 | (+14) | 50 |
7 | Utreht | 33 | 13 | 10 | 10 | 46 | : | 44 | (+2) | 49 |
8 | Sparta Roterdam | 33 | 13 | 7 | 13 | 49 | : | 47 | (+2) | 46 |
9 | Go Ahed Igls | 33 | 11 | 10 | 12 | 45 | : | 45 | (0) | 43 |
10 | Herenven | 33 | 10 | 7 | 16 | 52 | : | 68 | (-16) | 37 |
11 | Fortuna Sitard | 33 | 9 | 10 | 14 | 37 | : | 56 | (-19) | 37 |
12 | PEC Cvole | 33 | 9 | 9 | 15 | 44 | : | 65 | (-21) | 36 |
13 | Almere Siti | 33 | 7 | 13 | 13 | 32 | : | 55 | (-23) | 34 |
14 | Herakles | 33 | 9 | 5 | 19 | 41 | : | 74 | (-33) | 32 |
15 | RKC Valvajk | 33 | 7 | 8 | 18 | 37 | : | 53 | (-16) | 29 |
16 | Ekscelzior Roter. | 33 | 6 | 11 | 16 | 50 | : | 69 | (-19) | 29 |
17 | Volendam | 33 | 4 | 7 | 22 | 33 | : | 86 | (-53) | 19 |
18 | Vitese (-18) | 33 | 6 | 5 | 22 | 28 | : | 72 | (-44) | 5 |
PSV Ajndhoven i Fejenord - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
4.mesto - Liga Evrope
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Pobednik plej ofa za Ligu Konferencija - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
4.mesto - Liga Evrope
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Pobednik plej ofa za Ligu Konferencija - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PSV Ajndhoven | 16 | 15 | 1 | 0 | 51 | : | 10 | 46 | 17 | 13 | 3 | 1 | 57 | : | 10 | 42 | |
2. | Fejenord | 16 | 12 | 3 | 1 | 47 | : | 10 | 39 | 17 | 13 | 3 | 1 | 41 | : | 16 | 42 | |
3. | Tvente | 17 | 14 | 1 | 2 | 40 | : | 17 | 43 | 16 | 6 | 5 | 5 | 27 | : | 18 | 23 | |
4. | AZ Alkmar | 16 | 11 | 2 | 3 | 38 | : | 15 | 35 | 17 | 8 | 5 | 4 | 29 | : | 21 | 29 | |
5. | Ajaks | 17 | 9 | 6 | 2 | 39 | : | 21 | 33 | 16 | 6 | 4 | 6 | 33 | : | 38 | 22 | |
6. | NEC Nijmegen | 17 | 8 | 4 | 5 | 35 | : | 25 | 28 | 16 | 5 | 7 | 4 | 29 | : | 25 | 22 | |
7. | Utreht | 17 | 8 | 5 | 4 | 29 | : | 23 | 29 | 16 | 5 | 5 | 6 | 17 | : | 21 | 20 | |
8. | Sparta Roterdam | 16 | 5 | 5 | 6 | 23 | : | 24 | 20 | 17 | 8 | 2 | 7 | 26 | : | 23 | 26 | |
9. | Go Ahed Igls | 17 | 7 | 4 | 6 | 31 | : | 23 | 25 | 16 | 4 | 6 | 6 | 14 | : | 22 | 18 | |
10. | Herenven | 17 | 6 | 3 | 8 | 30 | : | 36 | 21 | 16 | 4 | 4 | 8 | 22 | : | 32 | 16 | |
11. | Fortuna Sitard | 17 | 7 | 6 | 4 | 27 | : | 20 | 27 | 16 | 2 | 4 | 10 | 10 | : | 36 | 10 | |
12. | PEC Cvole | 16 | 5 | 3 | 8 | 18 | : | 29 | 18 | 17 | 4 | 6 | 7 | 26 | : | 36 | 18 | |
13. | Almere Siti | 16 | 3 | 7 | 6 | 17 | : | 26 | 16 | 17 | 4 | 6 | 7 | 15 | : | 29 | 18 | |
14. | Herakles | 16 | 6 | 3 | 7 | 25 | : | 35 | 21 | 17 | 3 | 2 | 12 | 16 | : | 39 | 11 | |
15. | RKC Valvajk | 17 | 4 | 6 | 7 | 20 | : | 25 | 18 | 16 | 3 | 2 | 11 | 17 | : | 28 | 11 | |
16. | Ekscelzior Roter. | 17 | 4 | 7 | 6 | 26 | : | 27 | 19 | 16 | 2 | 4 | 10 | 24 | : | 42 | 10 | |
17. | Volendam | 16 | 3 | 2 | 11 | 15 | : | 42 | 11 | 17 | 1 | 5 | 11 | 18 | : | 44 | 8 | |
18. | Vitese (-18) | 16 | 2 | 5 | 9 | 13 | : | 28 | 11 | 17 | 4 | 0 | 13 | 15 | : | 44 | 12 |
Volendam
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.05.2024 | Tvente | 2:7 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
05.05.2024 | Ajaks | 1:4 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
28.04.2024 | Sparta Roterdam | 0:1 | 0-2 | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
12.04.2024 | Ekscelzior Roter. | 0:4 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | RKC Valvajk | 3:2 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
04.04.2024 | Fejenord | 0:0 | 0-2 | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Almere Siti | 1:1 | 0-2 | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | AZ Alkmar | 0:4 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | PEC Cvole | 1:1 | 0-2 | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
01.03.2024 | NEC Nijmegen | 2:5 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 |
Ajaks
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.05.2024 | Almere Siti | 3:0 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
05.05.2024 | Volendam | 4:1 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
24.04.2024 | Ekscelzior Roter. | 2:2 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | Tvente | 2:1 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Fejenord | 0:6 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
04.04.2024 | Go Ahed Igls | 1:1 | 0-2 | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | PEC Cvole | 3:1 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Sparta Roterdam | 2:2 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 | |||
14.03.2024 | Aston Vila | 0:4 | 3+ | Liga Konferencija | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Fortuna Sitard | 2:2 | 3+ | Holandija 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Volendam | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 10 | 0 | 3 | 7 | 8:23 | (-15) | 31 | 0,80 | 2,30 | 3,10 | 5 | 5 | 50:50 |
Domaćin | 5 | 0 | 1 | 4 | 4:12 | (-8) | 16 | 0,80 | 2,40 | 3,20 | 2 | 3 | 40:60 |
Gost | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:11 | (-7) | 15 | 0,80 | 2,20 | 3,00 | 3 | 2 | 60:40 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari