Ponuda po danu
Po takmičenju
Japan, J. League Yamazaki Nabisco Cup - Group stage
Grupa 1
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sanfreće Hir. | 6 | 4 | 0 | 2 | 6 | : | 5 | (+1) | 12 |
2 | Gamba Osaka | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 6 | (+4) | 10 |
3 | Džef Junajted | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | : | 5 | (+2) | 9 |
4 | Visel Kobe | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 13 | (-7) | 4 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sanfreće Hir. | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 6 | |
2. | Gamba Osaka | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 2 | 9 | |
3. | Džef Junajted | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 3 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | 6 | |
4. | Visel Kobe | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | : | 9 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 |
Grupa 2
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jokohama F. Mar. | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | (+1) | 8 |
2 | Šimicu S-Puls | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | (+1) | 8 |
3 | Kašiva Rejsol | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 8 |
4 | Omija Ardija | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | : | 7 | (-2) | 8 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jokohama F. Mar. | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 1 | 6 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 6 | 2 | |
2. | Šimicu S-Puls | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 3 | |
3. | Kašiva Rejsol | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 5 | 1 | |
4. | Omija Ardija | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 4 |
Grupa 3
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Tokio | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | : | 7 | (0) | 10 |
2 | Jokohama | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | : | 5 | (+1) | 9 |
3 | Oita Trinita | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | : | 6 | (0) | 9 |
4 | Džubilo Ivata | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | : | 8 | (-1) | 7 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FK Tokio | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 3 | 7 | |
2. | Jokohama | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 6 | |
3. | Oita Trinita | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | 6 | |
4. | Džubilo Ivata | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 3 |
Grupa 4
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kašima Antlers | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | : | 7 | (+5) | 12 |
2 | Ventforet Kofu | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 10 |
3 | Albireks Nigata | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | : | 6 | (+2) | 9 |
4 | Nagoja Gr. Ejt | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | : | 11 | (-6) | 2 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašima Antlers | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 6 | |
2. | Ventforet Kofu | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 6 | |
3. | Albireks Nigata | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 7 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | |
4. | Nagoja Gr. Ejt | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 7 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | 1 |
Pobednici grupa i dva najbolje drugoplasirana kluba idu u četvrtfinale, gde ih čekaju Urava Red Dajmonds i Kavasaki Frontale. Ova dva kluba ne igraju u takmičenju po grupama zbog učešća u Ligi Šampiona Azije.
Rezultati - strana:
1
Svi rezultati
18+ igrajte odgovorno