POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(15)
Engleska
(13)
Nemačka
(13)
Italija
(14)
Francuska
(11)
Srbija
(7)
Afrika
(1)
Albanija
(1)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bahrein
(6)
Belgija
(7)
Belorusija
(2)
BIH
(7)
Bolivija
(4)
Brazil
(38)
Bugarska
(12)
Češka
(13)
Čile
(12)
Danska
(12)
Egipat
(8)
Ekvador
(4)
Estonija
(2)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(13)
Gana
(3)
Grčka
(4)
Gruzija
(3)
Gvatemala
(1)
Holandija
(9)
Honduras
(1)
Hrvatska
(5)
Indonezija
(1)
Iran
(1)
Irska
(8)
Island
(8)
Izrael
(5)
Jamajka
(1)
Japan
(19)
Jermenija
(5)
Jordan
(6)
Južna Afrika
(13)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kanada
(2)
Katar
(1)
Kazahstan
(3)
Kina
(8)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(1)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(2)
Malavi
(3)
Malezija
(1)
Mađarska
(11)
Meksiko
(1)
Nigerija
(1)
Norveška
(17)
Oman
(6)
Paragvaj
(4)
Peru
(6)
Poljska
(15)
Portugalija
(8)
Rumunija
(4)
Rusija
(12)
SAD
(13)
Saud. Arabija
(9)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(4)
Slovenija
(4)
Švajcarska
(11)
Švedska
(26)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(9)
Tunis
(3)
Turska
(3)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(8)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(6)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(2)
Zambija
(1)
Rezultati po danu
<
05.04.2008. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Španija 3 II
Lemona
2:0
Deportivo Logronjes
Sestao River
0:0
Hueska
Španija 3 III
Kasteljdefels
1:1
Badalona
Španija 3 IV
Rasing Portuense
1:1
Haen
Srbija 1
Banat
2:2
Mladost Lučani
Bežanija
1:2
Smederevo
Hajduk Kula
1:1
Borac Čačak
Napredak
1:0
Vojvodina
OFK Beograd
1:1
Čukarički Stankom
Partizan
1:1
Crvena Zvezda
Srbija 2
BSK Borča
2:0
Sevojno
ČSK Pivara
1:1
OFK Mladenovac
Habitfarm Javor
2:1
Rad
Metalac G.Milanovac
2:0
Novi Pazar
RFK Novi Sad 1921
1:1
Jagodina
Voždovac
1:0
Radnički Niš
Srbija 3 (Beograd)
BASK
1:1
Lokomotiva Beograd
Dorćol
0:1
Radnički Jugopetrol
Obilić
0:2
Teleoptik
Sopot
1:1
Beograd
Srbija 3 (Istok)
Balkanski
1:1
Trajal
Morava Vl.Han
1:0
Ozren
OFK Sinđelić
3:1
OFK Niš
Sloga Leskovac
1:1
Kopaonik
Srbija 3 (Vojvodina)
Bačka B.Palanka
1:0
Mladost B.Jarak
Big Bul
4:0
GFK Sloven
Radnički N.Pazova
1:2
Inđija
Sloga Temerin
4:0
Jedinstvo S.Pazova
Tekstilac Odžaci
1:2
Spartak Subotica
Vršac
1:2
Radnički Sombor
Zlatibor Voda
7:0
Spartak Debeljača
Srbija 3 (Zapad)
Budućnost Valjevo
1:0
Morava V.Plana
INON
3:1
Metalac Kraljevo
Mladi Radnik
0:0
Železnicar Lajkovac
Radnički Kragujevac
0:0
Mačva
Sloga Petrovac
1:0
Sloga Kraljevo
Vujić Voda
0:0
Sloboda Užice
Sudan 1
Al Hilal Port Sudan
0:0
Al Nil Al Hasahesa
Al Itihad Vad Medani
1:2
Kartum-3
Al Mavrada
5:2
Al Hilal Kadukli
Švajcarska 2
Gosau
4:2
Lokarno
Iverdon Sport
1:1
AC Lugano
Lozana Sport
1:1
Konkordija
Servet
1:2
Šafhauzen
Vaduc
4:0
Šo de Fon
Vil 1900
0:1
Delemont
Švedska 1
Đurgarden
1:1
Malme
Tajland 1
Bangkok Bank
0:0
Osotspa
Bangkok Juniversiti
1:2
Krung Tai Benk
Čonburi
1:0
Provincijal Elektrisiti
Čula-Sintana
1:2
Nakhon Pathom
Kastoms Dipartment
0:3
BEC Tero Sasana
Port Autoriti
0:0
Tajland Tobako Monopoli
Samut Songkhram
4:0
Rojal Tai Armi
TOT
0:2
Coke-Bangpra
Trinidad i Tobago 1 - 1.deo
Difens Fors
1:1
Džo Pablik
San Huan Habloteh
3:1
Ma Pau
Sent Ans Rendžers
3:3
Nil i Mesi Kaledonija AIA
V Konekšn
4:1
Tobago Junajted
Turska 1
Fenerbahče
2:1
Kajzerispor
Genčlerbirligi OFTAŠ
0:1
Kasimpašaspor
Turska 2
Kajzeri Erđiješspor
3:1
Malatijaspor
UAE 1
Al Ahli Dubai
6:1
Hata
Al Ain
3:3
Šardža
Emirejts Klub
4:5
Al Džazira
Ukrajina 1
Dinamo Kijev
3:3
Metalurg Donjeck
Zakarpatija
1:2
Karpati
Zarja
1:2
Krivbas
Urugvaj 1 (Klausura)
Mont. Vonderers
0:2
Bela Vista Montevideo
Penjarol
2:1
Danubio
Sentral Espanjol
2:0
Huventud Las Piedras
Urugvaj 2 (Klausura)
Atenas
1:0
Deportivo Maldonado
El Tanke Sisli
5:1
Atletiko Rentistas
Hurakan Buseo
1:1
Plaza Kolonija
Rasing Montevideo
1:0
Durazno
Roča
1:3
Sportivo Serito
Sero Largo
2:1
La Luz
Sud Amerika
0:3
Klub Atletiko Basanez
Vilja Espanjola
1:1
Boston River
Uzbekistan 1
Andižon
1:0
Kizilkum Zarafšon
Mašhal
2:1
Nasaf Karši
Metalurg Bekobod
2:1
Buhoro
Navbahor Namangan
2:0
OTMK Olmalik
Samarkand Dinamo
2:1
Nefči Fergana
Vels 1
Ejberistvit Taun
1:2
Net Atletik
Kersvs
1:1
Landžefni Taun
Laneli
1:0
Erbas UK
Nju Sents
6:2
Haverfordvest Kaunti
Portmadog
3:3
Konahs Kvej Nomads
Vels, Kup
polufinale
Bangor Siti
3:1
Njuport YMCA
Igrano u Njutaunu.
Venecuela 1 (Klausura)
Deportivo Italija
1:1
UA Marakaibo
Vijetnam 1
Bin Din
0:1
Bin Duong
Hoa Pat
0:2
Dong Tam Long An
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
19.05.2024.
18.05.2024.
17.05.2024.
16.05.2024.
15.05.2024.
14.05.2024.
13.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno