POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(45)
Engleska
(44)
Nemačka
(46)
Italija
(31)
Francuska
(36)
Argentina
(32)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Brazil
(52)
Bugarska
(10)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(1)
Danska
(24)
Egipat
(9)
Ekvador
(9)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(18)
Finska
(14)
Grčka
(9)
Gvatemala
(1)
Holandija
(19)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Irak
(1)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(14)
Japan
(30)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(20)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(4)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Mađarska
(16)
Meksiko
(4)
Norveška
(16)
Panama
(3)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(28)
Rumunija
(16)
Rusija
(26)
SAD
(39)
Saud. Arabija
(7)
Severna Irska
(3)
Singapur
(1)
Škotska
(22)
Slovačka
(7)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(25)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Trinidad i Tobago
(1)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(8)
Ukrajina
(19)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
25.03.2012. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Saudijska Arabija 1
Al Hilal Rijad
1:0
Al Nasr Rijad
Al Itihad Džeda
2:2
Nadžran
Al Kadisija
0:3
Al Ahli Džeda
Singapur 1
Harimau Muda
3:1
Jang Lajons
Houm Junajted
4:2
Albireks Nigata II
Tampines Rovers
1:1
Hougang Junajted
Sirija 1 - 2.deo
Al Misfat
1:2
Al Šorta Damask
Škotska 1 - 1.deo
Rendžers
3:2
Seltik
Slovačka 2
Petržalka 1898
0:1
LAFC Lučenec
Rimavska Sobota
2:2
Ružomberok B
Slovenija 1
Maribor
3:1
Celje
Mura 05
1:0
Olimpija
Triglav
0:2
Koper
Slovenija 2
Aluminij
5:1
Interblok
Krško
0:2
Roltek Dob
Radomlje
3:1
Bela Krajina
Šmartno 1928
1:0
Simer Šampion
Španija 1
Atletik Bilbao
1:1
Real Sporting Hihon
Betis
1:1
Rasing Santander
Espanjol
1:2
Malaga
Levante
0:2
Osasuna
Rajo Valjekano
0:2
Viljareal
Saragosa
1:0
Atletiko Madrid
Španija 2
Barselona B
2:1
Alkojano
Deportivo La Korunja
2:0
Kordoba
Numansija
1:4
Valjadolid
Španija 3 I
Alkala Henares
0:0
Real Sporting Hihon B
Atletiko Madrid B
1:0
Korukso
La Roda
0:1
Vesindario
Leganjes
2:0
Tenerife
Marino Luanko
1:2
Konkuense
Real Oviedo
1:0
Albasete Balompi
San Sebastian los Rejes
0:2
Rajo Valjekano B
Selta B
1:1
Montanjeros
Toledo
0:1
Real Madrid Kastilja
Španija 3 II
Arandina
2:1
Sestao River
Eibar
2:0
Himnastika Segoviana
Guihuelo
0:1
Palensija
Himnastika Torelavega
0:2
Salamanka
Mirandes
0:0
Ponferadina
Real Sosijedad B
4:0
Lemona
Real Union
2:0
Union Deportiva Logronjes
Zamora
2:1
Amorebieta
Španija 3 III
Andora KF
3:2
Reus
Atletiko Baleares
3:1
Majorka B
Gandia
0:3
Hurakan Valensija
Ljagostera
3:0
Manakor
Ljeida
3:0
Olimpik Ksativa
Ontinjent
0:1
Badalona
Orihuela
1:0
Teruel
Sant Andreu
2:1
Hospitalet
Valensija Mestalja
0:0
Denia
Španija 3 IV
Almerija B
3:2
Lorka Atletiko
Badahoz
0:0
Kadiz
Esiha Balompi
3:0
Puertoljano
Kasereno
0:0
Haen
Melilja
1:1
Viljanovense
Real Balompedika Linense
1:0
Seuta
Srbija 1
Hajduk Kula
0:2
Partizan
Metalac G.Milanovac
0:1
Smederevo
Srbija 2
Sloga Kraljevo
0:3
Mladost Lučani
Srem
1:3
Proleter Novi Sad
Srbija 3 (Beograd)
BASK
2:0
OFK Žarkovo
Hajduk Beograd
1:0
Slavija Beograd
Kovačevac
2:0
Balkan Mirijevo
Radnički Obrenovac
0:1
Zemun
Sinđelić
1:1
PKB
Sopot
1:0
Beograd
Srem Jakovo
2:2
Šumadija Jagnjilo
Srbija 3 (Istok)
Car Konstantin
3:1
Sloga Despotovac
Dinamo Vranje
4:0
Borac Bivolje
Kopaonik
2:1
Trgovački
Radnički Pirot
0:0
Svrljig
Radnik Surdulica
0:1
Radnički Svilajnac
Timok
1:0
Vlasina
Srbija 3 (Vojvodina)
Dunav
4:1
OFK Kikinda
Srbija 3 (Zapad)
Partizan Bumbarevo Brdo
1:1
Šumadija Aranđelovac
Polet Ljubić
0:0
Železnicar Lajkovac
Sloboda Čačak
0:0
Sloga Petrovac
Švajcarska 1
Jang Bojs
4:0
Tun
Lucern
1:0
Grashopers
Sion
1:0
Lozana Sport
Švajcarska 2
Belincona
2:0
Lokarno
Bil/Biene
3:2
St. Galen
Tajland 1
Bangkok Glas
0:0
Čonburi
Buriram Junajted
3:0
Big Bang Čulalongkorn Juniversiti
Muang Tong Junajted
5:1
Tai Port
Samut Songkhram
1:0
Polis Junajted
TTM Čiangmai
0:0
Čiangrai Junajted
Tajland 2
Čantaburi
2:2
Rangsit Juniversiti JV
Er Fors Junajted
2:3
Bangkok Junajted
Krabi
1:1
PTT Rajong
Saraburi
0:1
Suphanburi
Tunis 1
Avenir Sportif de Gabes
1:1
Hamam Lif
Stad Tunis
0:2
Hamam Sus
Union Monastirien
2:2
Kairounas
Turska 1
Ankaraguču
0:3
Antalijaspor
Eskišehirspor
0:2
Gacijantepspor
Galatasaraj
1:1
Trabzonspor
Kardemir Karabukspor
1:0
Kajzerispor
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno