POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(30)
Engleska
(19)
Nemačka
(29)
Italija
(16)
Francuska
(24)
Srbija
(8)
Argentina
(20)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Belgija
(4)
Belorusija
(1)
BIH
(2)
Bolivija
(1)
Brazil
(44)
Bugarska
(12)
Češka
(8)
Čile
(7)
Danska
(8)
Egipat
(8)
Ekvador
(8)
Estonija
(2)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(3)
Finska
(10)
Gana
(1)
Grčka
(4)
Gruzija
(2)
Holandija
(12)
Hrvatska
(6)
Indonezija
(1)
Irak
(2)
Iran
(3)
Irska
(9)
Island
(1)
Izrael
(5)
Japan
(20)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(30)
Južna Koreja
(11)
Kanada
(1)
Katar
(2)
Kina
(8)
Kipar
(1)
Kolumbija
(4)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(4)
Luksemburg
(1)
Mađarska
(8)
Meksiko
(2)
Norveška
(13)
Obala Slonovače
(2)
Paragvaj
(1)
Peru
(7)
Poljska
(19)
Portugalija
(17)
Rumunija
(2)
Rusija
(10)
SAD
(27)
Saud. Arabija
(13)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(16)
Slovačka
(6)
Švajcarska
(12)
Švedska
(19)
Tajland
(7)
Turska
(10)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(5)
Urugvaj
(4)
Uzbekistan
(2)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
30.04.2016. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
8
Albanija 1
Lači
3:2
Vlaznija
Partizani
4:0
Terbuni Puke
Skenderbeu
3:0
Bilis
Alžir 1
CS Konstantin
1:0
Tađenant
Mouloudija Olimpik Bejaia
0:0
USM El Harah
RC Relizane
1:0
Ženes Sportiv de la Saoura
USM Alžir
3:0
ASM Oran
Ženes Sportiv de Kabilie
2:1
RC Arba
Angola 1
Grupo Desportivo Interklub
1:0
Atletiko Sport Aviakao
Porcelana
2:1
Desportivo 4 de Abril
Primeiro de Majo
2:1
Benfika Luanda
Argentina 1
Argentinos Juniors
1:0
Boka Juniors
Belgrano
2:2
Kilmes
Defensa Husticia
0:0
San Martin San Huan
Godoj Kruz
2:0
Arsenal Sarandi
Hurakan Buenos Aires
0:1
Rasing Klub
Independiente
0:1
San Lorenco
River Plata
0:0
Velez Sarsfild
Argentina 2
Atletiko Parana
2:2
Ol Bojs
Himnazia Huhuj
1:0
Braun
Krusero del Norte
1:0
Huventud Unida
Sportivo Estudijantes
2:0
Santamarina
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Deportivo Armenio
2:1
Tristan Suarez
Deportivo Riestra
1:0
Taljeres Remedios
Kolegiales
1:1
Deportivo Espanjol
Argentina 3, Torneo Federal A
Deportivo Roka
1:1
Deportivo Madrin
General Belgrano
0:2
Tiro Federal Baija Blanka
Guarani Antonio Franko
2:2
Čako For Ever
San Horhe Tukuman
0:0
San Martin Tukuman
San Lorenco Alem
1:5
Union Akonkuiha
Sol De Amerika Formoza
1:0
Sportivo Patrija
Sportivo Las Parehas
2:0
Defensores Pronunsiamiento
Vilja Mitre
2:1
Kipoleti
Austrija 1
Admira Vaker
2:1
Rajndorf Altah
Gredig
2:0
Rapid
Šturm
0:0
Rid
Volfsberger AC
2:0
Matersburg
Austrija 3 Centar
Pašing/LASK Juniors
7:0
TSV Hartberg
Valern
2:4
Union Gurten
Austrija 3 Istok
Ricing
0:0
Nojzidl Am Zi
Štadlau
2:3
Horn
Zolenau
1:1
Admira Vaker Am.
Austrija 3 Zapad
Bregenc
0:1
Dornbirn 1913
Kicbil
4:3
Hard
Pincgau Salfelden
0:1
Kufštajn
Švac
3:0
Anif
TSV Nojmarkt 1922
5:1
Rajndorf Altah Am.
Zikirhen 1945
3:3
Eugendorf
Azerbejdžan 1
AZAL
1:0
Hazar-Lankaran
Kapaz
3:2
Ravan
Belgija 1 Plej of
Kortrijk
1:0
Standard
Mehelen
1:1
Sent Truden
Sporting Šarlroa
2:2
Sporting Lokeren
Vasland - Beveren
1:0
Rojal Muskron-Peruvelc
Belgija 2
Dajnce
2:1
Union San Žil
Ekscelzior Virton
2:3
Lirs
Hajst
2:2
Serenž Junajted
Lomel Junajted
0:2
Serkl Briž
Rojal Antverp
0:0
Eupen
Rojal Vajt Star
3:0
Patro Ajsden
Ruselar
4:1
KVV Koksajd
Tubize
1:2
Dizel Sport
Belorusija 1
Granit Mikaševiči
0:0
Gorodeja
Isloč
2:4
Dinamo Brest
Slavija Mozir
0:4
Vitebsk
Torpedo BelAZ
3:0
Krumkači Minsk
Bolivija 1 (Klausura)
Real Potosi
0:0
Sport Bojs Varnes
San Hoze
0:0
Bluming
Bosna i Hercegovina 1
Borac Banja Luka
2:1
Slavija Srpsko Sarajevo
Mladost Doboj Kakanj
2:1
Travnik
Olimpik Sarajevo
2:1
Široki Brijeg
Radnik
2:0
Rudar Prijedor
Sloboda Tuzla
0:2
Drina Zvornik
Velež
0:3
Sarajevo
Bosna i Hercegovina 2
Branitelj Mostar
0:0
GOŠK Gabela
Bratstvo Gračanica
0:0
Goražde
Budućnost Banovići
1:0
Čapljina
Jedinstvo Bihać
3:0
Bosna Visoko
Orašje
3:1
Novi Travnik
Podgrmeč Sanski Most
1:6
Zvijezda Gradačac
Rudar Kakanj
3:1
Radnički Lukavac
Sloga Ljubuški
1:1
Metalleghe BSI Jajce
Bugarska 1
Beroe
1:1
Slavija Sofija
Bugarska 2
Ludogorec Razgrad II
2:1
Lokomotiv G.Orjahovica
Češka 1
Pribram
2:2
Dukla
Sigma Olomouc
2:1
Jablonec
Slovacko
1:1
Fastav Žlin
Slovan Liberec
4:2
Zbrojovka Brno
Viktorija Plzenj
2:0
Banjik Ostrava
Češka 2
Karvina
2:0
Sigma Olomouc B
Opava
2:1
Usti nad Labem
Selije i Belo Vlašim
2:1
Pardubice
Slavoj Višehrad
0:2
Hradec Kralove
Čile 1 (Klausura)
Kolo Kolo
2:1
Santjago Vonderers
O Higins
1:2
Universidad Konsepsion
Universidad Katolika
2:1
Audaks Italijano
Čile 2 - 2.deo Plej of
polufinale
Iberia Los Angeles
1:0
Kuriko Unido
Rangers Talka
0:1
Puerto Mont
Crna Gora 1
Budućnost Podgorica
4:2
Bokelj
Mladost Podgorica
2:0
Dečić
1
2
3
4
5
6
7
8
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
13.05.2024.
12.05.2024.
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno