POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(50)
Engleska
(20)
Nemačka
(64)
Italija
(34)
Francuska
(20)
Srbija
(22)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(54)
Australija
(2)
Austrija
(17)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(1)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(7)
BIH
(6)
Bolivija
(6)
Brazil
(47)
Bugarska
(16)
Češka
(16)
Čile
(14)
Crna Gora
(4)
Danska
(20)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(9)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(1)
Filipini
(5)
Finska
(26)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(1)
Gvatemala
(1)
Holandija
(18)
Honduras
(2)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(9)
Iran
(4)
Irska
(8)
Island
(8)
Izrael
(5)
Japan
(17)
Južna Afrika
(13)
Južna Amerika
(30)
Južna Koreja
(15)
Kanada
(4)
Kazahstan
(6)
Kenija
(4)
Kina
(12)
Kipar
(6)
Kolumbija
(12)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(3)
Letonija
(3)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(5)
Malavi
(3)
Malezija
(3)
Maroko
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(5)
Moldavija
(2)
Norveška
(28)
Panama
(2)
Paragvaj
(4)
Peru
(8)
Poljska
(22)
Portugalija
(21)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(26)
SAD
(37)
Salvador
(4)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(6)
Sev. Amerika
(1)
Sev. Makedonija
(6)
Singapur
(3)
Škotska
(18)
Slovačka
(6)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(56)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Trinidad i Tobago
(1)
Tunis
(1)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(8)
Uganda
(4)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(9)
Uzbekistan
(2)
Vels
(1)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
14.08.2016. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Afrička LŠ gr.
Vidad Kazablanka
2:1
ASEK Mimosas
Afrički Kup Konfederacije gr.
Medeama Sporting Klub
3:2
TP Mazembe
Angola 1
Kabuskorp
1:0
Primeiro de Majo
Primeiro de Agosto
1:0
Rekreativo Kala
Progreso Sambizanga
0:0
Akademika Lobito
Austrija 1
Šturm
3:1
Austrija Beč
Austrija 3 Istok
Admira Vaker Am.
0:1
FCM Traiškirhen
Azerbejdžan 1
Nefči
0:1
Zira
Bangladeš 1
Abahani Limited Čitagong
6:1
Utar Baridhara
Belgija 1
Klub Briž
1:0
Sporting Lokeren
Ostende
2:1
Rojal Muskron-Peruvelc
Zulte Varegem
1:0
Standard
Belgija 2 - 1.deo
Lirs
2:0
Serkl Briž
Tubize
0:4
Lomel Junajted
Belorusija 1
Granit Mikaševiči
0:0
Slavija Mozir
Naftan
1:3
Torpedo BelAZ
Sluck
1:1
Gorodeja
Bolivija 1 (Apertura)
Bluming
1:1
Horhe Vilsterman
Bolivar
4:2
Univerzitario Sukre
Klub Petrolero
0:1
Orijente Petrolero
Nasional Potosi
3:2
San Hoze
Bosna i Hercegovina 1 - 1.deo
Metalleghe BSI Jajce
1:2
Radnik
Željezničar
0:2
Vitez
Bosna i Hercegovina 2
Bosna Sema
0:1
Bosna Visoko
Sloga Simin Han
0:1
Rudar Kakanj
Brazil 1
Atletiko Paranaense
0:1
Palmeiras
Fluminense
1:0
Amerika Mineiro
Gremio
3:0
Korintijans
Kruzeiro
2:2
Koritiba
Santos
3:0
Atletiko Mineiro
Sao Paulo
0:1
Botafogo
Vitoria Baija
2:2
Santa Kruz
Brazil 3 - 1.faza
Guaratingueta
1:3
Ipiranga
Konfianka
1:1
ABC
Kujaba
2:0
Fortaleza
River
0:0
ASA
Tombense
4:0
Mogi Mirim
Žuventud
1:1
Boa
Bugarska 1 - 1.deo
CSKA Sofija
5:1
Neftohimik
Lokomotiv G.Orjahovica
2:2
Černo More
Bugarska 2
Ludogorec Razgrad II
1:3
Septemvri Sofija
Vitoša
0:0
Sozopolj
Češka 1
Dukla
3:0
Hradec Kralove
Visočina Jihlava
1:1
Slavija Prag
Češka 2
Dinamo Č. Buđejovice
1:0
Vitkovice
Čile 1 (Apertura)
Antofagasta
0:0
Kobresal
Uačipato
2:2
Union Espanjola
Universidad Katolika
1:1
Palestino
Universidad Konsepsion
2:2
Everton Vina del Mar
Čile 2
Deportes Kopijapo
2:0
Union San Felipe
Iberia Los Angeles
3:2
Deportes La Serena
Magaljanes
0:0
Rangers Talka
Crna Gora 2
Bratstvo
1:0
Igalo
Čelik Nikšić
0:0
Jezero
Službeni rezultat.
Cetinje
0:0
Mornar
Ibar Rožaje
1:1
Berane
Otrant
3:1
Grafičar Podgorica
Radnički Berane
2:1
Kom
Danska 1 - 1.deo
Brondbi
4:0
Sonderjisk
Odenze
3:1
Nordsjalend
Danska 2
Fredericija
2:1
Herfolge Boldklub Koge
Fremad Amager
1:1
Vendsisel
Hobro
4:1
AB Kopenhagen
Nikebing
4:0
Skive
Roskilde
0:2
Nestved
Danska 3 1.deo
Avarta
3:0
HIK Helerup
Greve
1:3
Midelfart
Ekvador 1 - II deo
El Nasional
2:2
Aukaš
Fuerca Amarilja
2:3
Delfin
Independiente del Valje
5:0
Un. Katolika Kito
Engleska 1
Arsenal
3:4
Liverpul
Bornmaut
1:3
Mančester Junajted
Engleska 2
Kardif Siti
0:2
Kvins Park Rendžers
Engleska 3
Bristol Rovers
2:1
Oksford Junajted
Estonija 2
Mardu Starbunker
0:1
Santos Tartu
Viljandi Tulevik
4:0
Vandra
Farska Ostrva 1
B68 Toftir
0:1
B36 Toršavn
HB Toršavn
2:3
KI Klaksvik
Skala
0:2
NSI Runavik
TB Tvorojri
2:1
AB Argir
Finska 1
VPS Vasa
0:2
IFK Mariehamn
Finska 2
Grankula IFK
2:3
Jaro
KPV Kokola
3:3
Džez Pori
Finska 3 A
Kepilen Palo
0:1
Kultsu
Lahti Akatemia
4:1
Sudet
MPS Helsinki
1:4
KuFu 98
Finska 3 B
BK - 46
3:0
Aland
Vikingit
3:0
Atlantis
Finska 3 C
IPA Ilivieska
1:0
MuSa
Kraft
4:1
Virkia Lapuan
Santa Klaus
2:3
OPS Oulu
TP 47 Tornio
2:0
Vasa IFK
Francuska 1
Nansi Loren
0:3
Olimpik Lion
Nica
1:0
Ren
Olimpik Marsej
0:0
Tuluz
Gruzija 1
Dila Gori
4:1
Zugdidi
Kolheti 1913
0:5
Dinamo Batumi
Samtredia
4:1
Sioni
Gvatemala 1 Apertura
CSD Munisipal
1:0
Markense
Karča
0:1
Deportivo Guastatoja
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno