POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(52)
Engleska
(20)
Nemačka
(74)
Italija
(31)
Francuska
(31)
Srbija
(5)
Albanija
(2)
Alžir
(7)
Argentina
(38)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(10)
Belorusija
(8)
BIH
(1)
Brazil
(51)
Bugarska
(17)
Češka
(9)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(6)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(8)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(4)
Holandija
(28)
Hrvatska
(11)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(12)
Japan
(19)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(8)
Južna Koreja
(19)
Kanada
(5)
Kina
(9)
Kipar
(8)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Mađarska
(16)
Meksiko
(5)
Norveška
(16)
Oman
(1)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(23)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(17)
Rusija
(18)
SAD
(38)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(6)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(3)
Škotska
(13)
Slovačka
(9)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(8)
Švedska
(23)
Tajland
(8)
Trinidad i Tobago
(1)
Tunis
(2)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
15.10.2016. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
8
Crna Gora 1
Rudar Pljevlja
0:0
Iskra Danilovgrad
Sutjeska
0:0
Petrovac
Zeta
1:0
Jedinstvo B.Polje
Crna Gora 2
Grafičar Podgorica
0:1
Cetinje
Jezero
4:1
Bratstvo
Kom
2:1
Otrant
Danska 1 - 1.deo
FK Kopenhagen
2:0
Silkeborg
Danska 3 1.deo
Arhus Fremad
3:2
VSK Arhus
Brabrand
1:0
Vejgard
Frem
3:2
Fredensborg
HIK Helerup
0:3
Bronshoj
Jamerbugt
1:2
Oder
Kjelerup
1:2
Tisted
Marienlist
0:4
Sudvest 05
Nesbi
1:1
Dalum
Svendborg
0:1
Midelfart
Egipat 1
Al Dakhlija
0:2
Al Ahli Kairo
Ekvador 1 - II deo
Barselona Gvajakil
5:0
Deportivo Kuenka
Delfin
5:0
El Nasional
Fuerca Amarilja
2:1
River Plata Ekvador
Independiente del Valje
0:3
Emelek
LDU Kito
2:0
Aukaš
Un. Katolika Kito
6:1
Mušuk Runa
Engleska 1
Arsenal
3:2
Svonsi Siti
Bornmaut
6:1
Hal Siti
Čelzi
3:0
Lester Siti
Kristal Palas
0:1
Vest Hem Junajted
Mančester Siti
1:1
Everton
Stouk Siti
2:0
Sanderlend
Vest Bromvič Albion
1:1
Totenhem Hotspur
Engleska 2
Aston Vila
1:1
Vulverhempton Vond.
Barnsli
2:4
Fulam
Blekburn Rovers
0:0
Ipsvič Taun
Brajton i Houv Albion
2:2
Preston Nort End
Derbi Kaunti
1:0
Lids Junajted
Kvins Park Rendžers
1:1
Reding
Njukastl Junajted
3:1
Brentford
Norič Siti
3:1
Roteram Jun.
Vigan Atletik
0:0
Barton Albion
Engleska 3
AFC Vimbldon
0:0
Svindon Taun
Bolton Vonderers
2:0
Oldam Atletik
Bristol Rovers
2:1
Gilingem
Čarlton Atletik
3:0
Koventri Siti
Flitvud Taun
2:0
Piterboro Junajted
Nortempton Taun
1:3
Milvol
Oksford Junajted
1:0
Bradford Siti
Ročdejl
2:0
Buri
Sautend Junajted
1:0
Česterfild
Šefild Junajted
4:0
Port Vejl
Skantorp Junajted
2:1
Milton Kejns Dons
Volsol
3:2
Šruzberi Taun
Engleska 4
Akrington Stenli
2:1
Blekpul
Barnet
1:4
Egziter Siti
Čeltnem Taun
2:1
Krouli Taun
Donkaster Rovers
1:0
Kolčester Junajted
Jeovil Taun
1:0
Njuport Kaunti
Karlajl Junajted
3:2
Hartlpul Junajted
Kembridž Junajted
0:1
Grimzbi Taun
Lejton Orijent
1:2
Luton Taun
Mensfild Taun
1:1
Vikomb Vonderers
Morkamb
0:2
Stivenidž
Nots Kaunti
1:1
Kru Aleksandra
Plimut Argajl
2:2
Portsmaut
Engleska 6 (Jug)
Gosport Borou
0:6
Čelmsford Siti
Ist Tarok Junajted
5:1
Veston Super Mer
Mejdenhed Junajted
6:0
Bišops Stortford
Pul Taun
1:3
Oksford Siti
Truro Siti
0:3
Hempton i Ričmond Boro
Engleska 6 (Sever)
Bradford Park Avenju
0:3
Čorli
Darlington
5:2
Gejnsboro Triniti
Fajld
2:1
Naniton Taun
Salford Siti
3:3
Boston Junajted
Telford Junajted
1:0
Junajted of Mančester
Vorčester Siti
4:0
Stalibridž Seltik
Engleska 7 (Istok)
Bognor Redžis Taun
2:1
Sadberi
Enfild Taun
0:1
Vingejt i Finčli
Folkestoun Invikta
3:1
Kingstonian
Harlou Taun
1:0
Stejns Taun
Literhed
2:2
Dulvič Hamlet
Metropolitan Polis
2:2
Lovestoft Taun
Nidem Market
2:1
Vorting
Engleska 7 (Jug)
Biglsvejd Taun
0:0
Bejzingstouk Taun
Čipenhem Taun
2:1
Stratford Taun
Danstejbl Taun
2:1
Dorčester Taun
From Taun
1:1
Hitčin Taun
Kembridž Siti
1:4
Redič Junajted
Kings Lin Taun
2:2
Hejs i Jeding Junajted
Merter Taun
1:1
Slou Taun
Sajrenčester Taun
1:2
St Ajvs Taun
St Neots Taun
3:1
Sinderford Taun
Engleska 7 (Sever)
Ešton Junajted
0:0
Barvel
Frikli Atletik
4:4
Bakston
Grantam Taun
2:3
Hejlsoven Taun
Hednsford Taun
1:2
Blajt Spartans
Ilkeston
3:0
Skelmersdejl Junajted
Miklover Sports
2:0
Korbi Taun
Saton Koldfild Taun
0:4
Rašal Olimpik
Staford Rendžers
2:1
Kolvil Taun
Vitbi Taun
3:1
Marin
Vorington Taun
1:2
Vorkington
1
2
3
4
5
6
7
8
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno