Ponuda po danu
Po takmičenju
Izrael, Ligat Winner - Second Stage
Plej of
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hapoel Ber Ševa | 36 | 24 | 8 | 4 | 70 | : | 27 | (+43) | 80 |
2 | Makabi Tel Aviv | 36 | 21 | 8 | 7 | 60 | : | 33 | (+27) | 71 |
3 | Beitar Jerusalim | 36 | 20 | 8 | 8 | 75 | : | 51 | (+24) | 68 |
4 | Hapoel Haifa | 36 | 17 | 11 | 8 | 48 | : | 39 | (+9) | 62 |
5 | Makabi Netanija | 36 | 16 | 10 | 10 | 59 | : | 54 | (+5) | 58 |
6 | Bnei Jehuda | 36 | 13 | 10 | 13 | 47 | : | 41 | (+6) | 49 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hapoel Ber Ševa | 18 | 12 | 5 | 1 | 36 | : | 12 | 41 | 18 | 12 | 3 | 3 | 34 | : | 15 | 39 | |
2. | Makabi Tel Aviv | 18 | 12 | 2 | 4 | 33 | : | 13 | 38 | 18 | 9 | 6 | 3 | 27 | : | 20 | 33 | |
3. | Beitar Jerusalim | 18 | 11 | 5 | 2 | 41 | : | 23 | 38 | 18 | 9 | 3 | 6 | 34 | : | 28 | 30 | |
4. | Hapoel Haifa | 18 | 10 | 4 | 4 | 27 | : | 18 | 34 | 18 | 7 | 7 | 4 | 21 | : | 21 | 28 | |
5. | Makabi Netanija | 18 | 9 | 5 | 4 | 36 | : | 28 | 32 | 18 | 7 | 5 | 6 | 23 | : | 26 | 26 | |
6. | Bnei Jehuda | 18 | 9 | 3 | 6 | 26 | : | 19 | 30 | 18 | 4 | 7 | 7 | 21 | : | 22 | 19 |
Plej aut
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HI Kirjat Šmona | 33 | 13 | 6 | 14 | 39 | : | 36 | (+3) | 45 |
2 | Mak. Petah Tikva | 33 | 12 | 7 | 14 | 40 | : | 44 | (-4) | 43 |
3 | Hapoel Ranana | 33 | 11 | 7 | 15 | 36 | : | 45 | (-9) | 40 |
4 | Makabi Haifa | 33 | 10 | 8 | 15 | 38 | : | 39 | (-1) | 38 |
5 | Bnei Sahnin | 33 | 10 | 8 | 15 | 32 | : | 47 | (-15) | 38 |
6 | FK Ironi Ašdod | 33 | 6 | 10 | 17 | 29 | : | 48 | (-19) | 28 |
7 | Hapoel Aškelon | 33 | 4 | 9 | 20 | 23 | : | 51 | (-28) | 21 |
8 | Hapoel Akre | 33 | 6 | 4 | 23 | 26 | : | 67 | (-41) | 20 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HI Kirjat Šmona | 16 | 7 | 2 | 7 | 21 | : | 14 | 23 | 17 | 6 | 4 | 7 | 18 | : | 22 | 22 | |
2. | Mak. Petah Tikva | 17 | 7 | 4 | 6 | 22 | : | 20 | 25 | 16 | 5 | 3 | 8 | 18 | : | 24 | 18 | |
3. | Hapoel Ranana | 16 | 3 | 6 | 7 | 12 | : | 21 | 15 | 17 | 8 | 1 | 8 | 24 | : | 24 | 25 | |
4. | Makabi Haifa | 16 | 7 | 2 | 7 | 24 | : | 21 | 23 | 17 | 3 | 6 | 8 | 14 | : | 18 | 15 | |
5. | Bnei Sahnin | 16 | 5 | 5 | 6 | 18 | : | 22 | 20 | 17 | 5 | 3 | 9 | 14 | : | 25 | 18 | |
6. | FK Ironi Ašdod | 17 | 3 | 5 | 9 | 15 | : | 26 | 14 | 16 | 3 | 5 | 8 | 14 | : | 22 | 14 | |
7. | Hapoel Aškelon | 17 | 2 | 7 | 8 | 12 | : | 22 | 13 | 16 | 2 | 2 | 12 | 11 | : | 29 | 8 | |
8. | Hapoel Akre | 17 | 3 | 2 | 12 | 10 | : | 30 | 11 | 16 | 3 | 2 | 11 | 16 | : | 37 | 11 |
Hapoel Ber Ševa - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Makabi Tel Aviv, Beitar Jerusalim i Hapoel Haifa (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Evrope
U tabelu su uračunati i bodovi iz 1.dela.
Makabi Tel Aviv, Beitar Jerusalim i Hapoel Haifa (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Evrope
U tabelu su uračunati i bodovi iz 1.dela.
18+ igrajte odgovorno