POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(20)
Engleska
(24)
Nemačka
(28)
Italija
(29)
Francuska
(30)
Srbija
(4)
Alžir
(1)
Argentina
(17)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Belgija
(9)
Brazil
(33)
Bugarska
(8)
Češka
(6)
Čile
(3)
Danska
(11)
Egipat
(5)
Ekvador
(4)
Estonija
(1)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(4)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Holandija
(20)
Hrvatska
(3)
Iran
(5)
Irska
(15)
Island
(1)
Izrael
(4)
Jamajka
(1)
Japan
(30)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(33)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(1)
Kenija
(1)
Kina
(1)
Kipar
(8)
Kolumbija
(7)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(3)
Litvanija
(5)
Mađarska
(8)
Meksiko
(4)
Nigerija
(1)
Norveška
(8)
Paragvaj
(3)
Peru
(5)
Poljska
(17)
Portugalija
(15)
Rumunija
(4)
Rusija
(15)
SAD
(28)
Saud. Arabija
(13)
Severna Irska
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(13)
Slovačka
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(13)
Tajland
(6)
Turska
(21)
U.A.Emirati
(5)
Ukrajina
(9)
Urugvaj
(3)
Uzbekistan
(3)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Rezultati po danu
<
26.11.2011. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Albanija 1
Bilis
2:1
Apolonija
Tirana
1:0
Dinamo Tirana
Vlaznija
0:2
Skenderbeu
Alžir 1
Bejaia
1:1
USM El Harah
Čabab Aures Batna
0:2
Čabab Riadhi Belouizdad
CS Konstantin
1:2
Mouloudija El Eulma
Entente Setif
3:1
Vidad Tlemsen
Husein Dej
0:0
Mouloudija Oran
Mouloudija Alžir
1:0
USM Alžir
Mouloudija Saida
1:2
Ženes Sportiv de Kabilie
Olimpik Šlef
2:0
Khroub
Argentina 1 (Apertura)
Njuels Old Bojs
0:0
San Lorenco
Ol Bojs
0:0
Lanus
Olimpo
0:3
San Martin San Huan
Rasing Klub
2:3
Belgrano
Argentina 2
Patronato
1:2
Atletiko Tukuman
River Plata
1:1
Rozario Sentral
Sportivo Desamparados
0:1
Hurakan Buenos Aires
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Flandria
0:0
General Lamadrid
Komunicasiones Buenos Aires
0:0
Deportivo Moron
Los Andes
3:1
Barakas Sentral
Nueva Čikago
1:1
Defensores Belgrano
Argentina 3, Torneo Argentino A
Deportivo Santamarina
0:0
Daglas Heig
Libertad Sunčales
0:2
Sentral Norte
Australija 1
Brizbejn Rour
4:0
Pert Glori
Central Koust Mariners
3:1
Melburn Hart
Austrija 1
Austrija Beč
2:2
Magna Viener Nojštat
Matersburg
1:2
Rapid
Red Bul Salcburg
6:0
Kapfenberger SV
Rid
1:0
Vaker Insbruk
Azerbejdžan 1 - 1.deo
Baku
2:1
Gabala
Inter Baku
1:1
AZAL
Karabah
1:2
Nefči
Belgija 1
Beršot
0:1
Kortrijk
Lirs
0:1
Klub Briž
Sent Truden
2:1
Heverle Leuven
Serkl Briž
1:1
Sporting Lokeren
Vasterlo
2:1
Mons
Zulte Varegem
2:3
Anderleht
Belgija 2
Dender EH
1:0
Rojal Busu Dur Borinaž
Eupen
2:0
Standard Veteren
Ruselar
2:1
Hajst
Vize
0:2
Endraht Alst
Bosna i Hercegovina 1
Borac Banja Luka
2:0
Sarajevo
Sloboda Tuzla
1:0
Slavija Srpsko Sarajevo
Travnik
3:4
Čelik
Željezničar
2:0
Leotar
Zrinjski
3:1
Rudar Prijedor
Zvijezda Gradačac
1:0
Kozara
Brazil 2
ABC
3:1
Amerikana
ASA
1:2
Vitoria Baija
Duke de Kaksijas
2:2
Boa
FK Vila Nova
0:1
Sport Resife
Guarani
2:0
Gojas
Ikasa
0:2
Portugeza Sao Paulo
Nautiko Kapibaribe
2:2
Ponte Preta
Parana
1:0
Bragantino
Sao Kaetano
1:0
Krikiuma
Brazil 3 - Finale
Regatas Brazil
1:3
Žoinvil
Bugarska 1
Beroe
0:0
Minjor Pernik
Kaliakra
0:0
Lokomotiva Sofija
Bugarska 2 (Istok)
Dorostol 2003
0:1
Spartak Varna
Lubimec 2007
2:1
Botev Plovdiv
Nesebar
0:1
Dobrudža
Bugarska 2 (Zapad)
Čavdar Etropolje
0:2
Maleš Mikrevo
Pirin Goce Delčev
2:1
Bansko
Septemvri Sofija
2:0
Bdin
Češka 1
Slovan Liberec
2:2
Baumit Jablonec
Čile 1 (Klausura)
Kolo Kolo
2:1
Njublense
Universidad Katolika
4:1
Deportes La Serena
Crna Gora 1
Budućnost Podgorica
3:1
Berane
Grbalj
2:0
Dečić
Mladost Podgorica
2:2
Lovćen
Petrovac
0:0
Sutjeska
Zeta
1:1
Bokelj
Danska 1
Odenze
2:3
Midtilend
Engleska 1
Arsenal
1:1
Fulam
Bolton Vonderers
0:2
Everton
Čelzi
3:0
Vulverhempton Vond.
Mančester Junajted
1:1
Njukastl Junajted
Norič Siti
2:1
Kvins Park Rendžers
Sanderlend
1:2
Vigan Atletik
Stouk Siti
3:1
Blekburn Rovers
Vest Bromvič Albion
1:3
Totenhem Hotspur
Engleska 2
Blekpul
2:2
Birmingem Siti
Brajton i Houv Albion
2:1
Koventri Siti
Bristol Siti
2:0
Sautempton
Donkaster Rovers
0:0
Votford
Hal Siti
2:3
Barnli
Ipsvič Taun
2:3
Reding
Kardif Siti
1:0
Notingem Forest
Kristal Palas
0:0
Milvol
Lids Junajted
1:2
Barnsli
Piterboro Junajted
1:1
Midlzbro
Portsmaut
1:1
Lester Siti
Vest Hem Junajted
3:1
Derbi Kaunti
Engleska 3
Bornmaut
0:0
Oldam Atletik
Buri
1:0
Preston Nort End
Česterfild
0:1
Šefild Junajted
Egziter Siti
3:0
Tranmer Rovers
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno