POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(20)
Engleska
(24)
Nemačka
(28)
Italija
(29)
Francuska
(30)
Srbija
(4)
Alžir
(1)
Argentina
(17)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Belgija
(9)
Brazil
(33)
Bugarska
(8)
Češka
(6)
Čile
(3)
Danska
(11)
Egipat
(5)
Ekvador
(4)
Estonija
(1)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(4)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Holandija
(20)
Hrvatska
(3)
Iran
(5)
Irska
(15)
Island
(1)
Izrael
(4)
Jamajka
(1)
Japan
(30)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(33)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(1)
Kenija
(1)
Kina
(1)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(3)
Litvanija
(5)
Mađarska
(8)
Meksiko
(4)
Nigerija
(1)
Norveška
(8)
Paragvaj
(3)
Peru
(5)
Poljska
(17)
Portugalija
(15)
Rumunija
(4)
Rusija
(15)
SAD
(28)
Saud. Arabija
(13)
Severna Irska
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(13)
Slovačka
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(13)
Tajland
(6)
Turska
(21)
U.A.Emirati
(5)
Ukrajina
(9)
Urugvaj
(3)
Uzbekistan
(3)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Rezultati po danu
<
26.11.2011. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Rusija 1 2.deo
Rubin
2:0
Dinamo Moskva
Spartak Naljčik
3:0
Terek
San Marino 1
Folđore
1:3
Penjarosa
Libertas
2:2
Juvenes Dogana
Virtus Akvaviva
0:2
Faetano
Saudijska Arabija 1
Al Fath
3:0
Al Ansar Medina
Nadžran
1:1
Al Itihad Džeda
Severna Irska 1 - 1.deo
Balimena Junajted
2:0
Donegal Seltik
Glenavon
1:1
Dangenon Svifts
Kerik Rendžers
0:4
Linfild
Kliftonvil
2:1
Glentoran
Kolrejn
0:0
Krusejders
Lisburn Distileri
0:2
Portadaun
Severna Irska 2
Institut
3:2
Gleb Rendžers
Larn
2:1
Tobermor Junajted
Limavedi Junajted
0:0
Lafgal
Singapur 1
Tandžong PagarJunajted
1:3
Hougang Junajted
Škotska 1 - 1.deo
Danfermlajn Atletik
3:3
Aberdin
Harts
2:1
Invernes Kaledonijen
Madervel
0:0
Dandi Junajted
Seltik
5:0
Sent Miren
Sent Džonston
3:1
Hibernijan
Škotska 2
FK Dandi
4:2
Falkirk
Grinok Morton
2:2
Kvin of Saut
Livingston
0:3
Ros Kaunti
Rejt Rovers
3:2
Hamilton Akademikal
Škotska 3
Brešin Siti
0:2
Ist Fajf
Erdri Junajted
3:3
Erbrot
Kaudenbit
0:0
Dambarton
Stenhausmir
3:0
Albion Rovers
Škotska 4
Aloa Atletik
1:1
Ist Stirlingšajr
Montrouz
3:5
Bervik Rendžers
Škotska, Kup
3.kolo (r)
Forfar Atletik
3:0
Stranrer
Kvins Park
3:1
Eldžin Siti
Partik Tistl
4:0
Kalter
Slovačka 1
AS Trenčin
4:2
Spartak Trnava
MFK Košice
3:0
DAC 1904 Dunajska Streda
MŠK Žilina
3:1
Dukla Banska Bistrica
Senica
1:0
ViOn
Slovan Bratislava
2:0
MFK Ružomberok
Tatran
1:1
Nitra
Slovenija 1
Domžale
0:2
Celje
Gorica
1:2
Mura 05
Nafta
0:3
Maribor
Rudar Velenje
3:0
Triglav
Španija 1
Hetafe
1:0
Barselona
Rajo Valjekano
1:2
Valensija
Real Madrid
4:1
Atletiko Madrid
Španija 2
Alkojano
0:0
Himnastik
Alkorkon
1:0
Đirona
Barselona B
2:1
Selta
Deportivo Gvadalahara
3:1
Kordoba
Hueska
2:0
Las Palmas
Kartagena
0:0
Valjadolid
Rekreativo Huelva
1:2
Kserez
Viljareal B
0:0
Numansija
Španija 3 II
Alaves
3:0
Burgos
Amorebieta
2:1
Palensija
Osasuna B
1:2
Mirandes
Real Sosijedad B
0:3
Ponferadina
Srbija 1
BSK Borča
0:4
Vojvodina
Crvena Zvezda
0:2
Partizan
Javor
2:1
Hajduk Kula
Metalac G.Milanovac
0:1
OFK Beograd
Novi Pazar
4:0
Sloboda Point
Srbija 2
Banat
1:0
Radnički Sombor
Donji Srem
1:0
Teleoptik
Mladi Radnik
0:2
Inđija
Napredak
1:0
Čukarički Stankom
OFK Mladenovac
0:0
Bežanija
Radnički Niš
1:0
Proleter Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
2:1
OFK Sinđelić
Srbija 3 (Beograd)
Balkan Mirijevo
0:2
Voždovac
Slavija Beograd
1:1
Radnički Obrenovac
Zemun
1:0
Sopot
Srbija 3 (Istok)
Balkanski
1:1
Kopaonik
Sloga Despotovac
4:0
Žitorađa
Trstenik PPT
0:0
Radnički Svilajnac
Srbija 3 (Vojvodina)
Bačka Topola
1:0
Tekstilac Odžaci
ČSK Pivara
2:2
Palić
Mladost B.Jarak
0:0
Dunav
OFK Kikinda
0:2
Sloga Temerin
Srbija 3 (Zapad)
Jedinstvo Ub
2:0
Radnički Stobeks
Pobeda Kragujevac
0:0
Polet Ljubić
Sloga Petrovac
2:1
Partizan Bumbarevo Brdo
Sloga Požega
1:3
GFK Jasenica 1911
Šumadija Aranđelovac
1:3
Rudar Kostolac
Železnicar Lajkovac
1:0
Sloboda Čačak
Švajcarska 2
Etoal Karuž
2:1
Kijaso
Švajcarska, Kup
1/8 finala
Belincona
0:4
Lozana Sport
Tugen
1:2
Sion
Vil 1900
1:1
Bazel
Tajland 1
BEC Tero Sasana
2:2
Muang Tong Junajted
Polis Junajted
0:0
Pataja Junajted
Sisaket
0:1
Tai Port
Sriraha
1:1
Osotspa
Tajland 2
Čantaburi
2:1
Suphanburi
Čiangmai
1:1
Bangkok Junajted
Saraburi
2:2
Fuket
Tunis 1
Klub Sportif Sfaksien
2:1
Stad Tunis
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno